Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Survivor All Star 2024'ün yeni yarışmacısı 2023'ün şampiyonuydu!

Mavi Kadın>Magazin>Survivor All Star 2024'ün yeni yarışmacısı 2023'ün şampiyonuydu!

Survivor All Star 2024'ün yeni yarışmacısı Acun Ilıcalı'nın İnstagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla açıklandı. Yeni açıklanan isim 2023 Survivor şampiyonu Nefis Karatay oldu.

Nefise yeniden şampiyonluk mücadelesi verecek
Nefise yeniden şampiyonluk mücadelesi verecek

TV8 ekranlarında yayınlanacak Survivor All Star 2024'ün yarışmacıları gün gün açıklanmaya devam ediliyor. Acun Ilıcalı'nın İnstagram hesabından duyurduğu yeni yarışmacı önceki dönem şampiyonu Nefise Karatay oldu.

Survivor All Star 2024'te açıklanan yeni yarışmacı Nefise'nin en büyük hayalinin Nagihan ile yarışmak olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı ikilinin mücadelesini dört gözle beklediğini söyledi. 

Yayınlandığı her sezon büyük bir izleyici kitlesine hitap eden Survivor'ın henüz ne zaman yayınlanacağı açıklanmadı. Survivor All Star 2024'te bu zamana kadar toplamda 10 yarışmacının ismi açıklanmıştı. 

Survivor All Star 2024 yarışmacıları sırasıyla Nihat Altınkaya, Nagihan Karadere, Ogeday Girişken, Aleyna Kalaycıoğlu, Sercan Yıldırım, Damla Can, Turabi Çamkıran, Poyraz Yiğit, Merve Aydın ve Nefise Karatay oldu.

Nefise Karatay geçen sezonki Survivor'da Özgür Tetik ile finale kalmış ve en fazla SMS desteğini alarak şampiyonluğu hak etmişti. 

Survivor All Star 2024'ün yeni yarışmacısı 2023'ün şampiyonuydu!

SURVİVOR NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Yarışmanın yayınlanacağı tarihte bir kesinlik bulunmazken heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Survivor All Star 2024'te SMS'siz yeni bir dönem izleyiciyi bekliyor. 

Geçen seneki sezonun 15 Ocak'ta başlaması nedeniyle yeni sezonun da yine bu tarihlere denk gelmesi tahmin ediliyor. Seyirci oylaması olmadan ekranlara gelecek yarışma için Acun Ilıcalı, ''All Star yapıyoruz. İki takım da All Star olacak. Ada konseyinden adaylar çıkıyor, düelloda kaybeden eleniyor.'' şeklinde açıklama yaptı. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...