Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Tahliye olan Sıla Doğu sinir krizi geçirdi! 'Dilan' diye ağladı

Mavi Kadın>Magazin>Tahliye olan Sıla Doğu sinir krizi geçirdi! 'Dilan' diye ağladı

Vergi kaçırma ve kara para aklama gibi suçlardan tutuklu bulunan fenomen Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın yargılandığı davada gelişme yaşandı. Dilan Polat’ın kardeşleri Sıla Doğu ve Can Doğu tahliye edildi. Cezaevinden çıkan Sıla Doğu kardeşi Dilan Polat'ın serbest bırakılmadığını öğrenince sinir krizi geçirerek defalarca 'Dilan' diye haykırdı.

5 Kasım 2023 tarihinden bu yana tutuklu bulunan sosyal medya fenomeni Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın davasında yeni gelişme yaşandı. 

Dilan Polat'ın kardeşleri Sıla Doğu ve Can Doğu tahliye edilirken Dilan Polat'ın tutukluluk haline devam kararı çıktı. Sıla Doğu kardeşi Dilan Polat'ın serbest bırakılmadığını öğrenince de sinir krizi geçirdi. 

POLAT ÇİFTİNİN TUTUKLULUĞU DEVAM EDİYOR

Aylık tutukluluk değerlendirmesinde Polat çiftinin cezaevinde kalmalarına karar verildi. Diğer yandan 4. Sulh Ceza Hakimliği Sezgin Polat, Ahmet Gün ve Alper Kürşat Polat’ın tutukluluğuna devam kararı verdi.

SILA VE CAN DOĞU TAHLİYE OLDU

Mahkemede Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu ve Can Doğu’nun tutuksuz yargılanması kararı çıktı.Bu gelişme sonrasında Sıla Doğu’nun avukatı sosyal medyadan  şu paylaşımı yaptı:

"Müvekkilim Sinem Sıla Doğu hakkında tahliye kararı verilmiştir"

Tahliye olan Sıla Doğu sinir krizi geçirdi! 'Dilan' diye ağladı

'DİLAN' DİYE HAYKIRDI

7 ay sonra cezaevinden çıkan Sıla Doğu kardeşi Dilan Polat'ın serbest kalmadığını öğrenince sinir krizi geçirdi. Gazete Magazin’de yer alan habere göre; Sıla Doğu 'Dilan' diye haykırdı. Doğu'yu çevresindekiler sakinleştirmeye çalıştı. 

NELER YAŞANMIŞTI?

1 Kasım 2023 tarihinde 6 ilde İstanbul merkezli ve devamında yapılan operasyonlarda Dilan Polat ve eşi Engin Polat'ın da aralarında yer aldığı 24 şüpheli gözaltına alınmıştı.

Engin Polat, Dilan Polat, Sıla Doğu'nun da aralarında bulunduğu şüphelilerden 16'sı 5 Kasım 2023'te tutuklanırken, hakimlik 27 şirkete kayyum atanmasına karar vermişti.
 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...