Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Tedavi gören Zerrin Özer sitem etti! Sosyal medyadan açıklama yaptı

Mavikadin>Magazin>Tedavi gören Zerrin Özer sitem etti! Sosyal medyadan açıklama yaptı

Zerrin Özer bir süredir sağlık sorunları nedeniyle Darülaceze’de tedavi görüyordu. Fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezine yatan usta isim sosyal medya hesabından sitem etti... 

Zerrin Özer'in tavsiye üzerine Darülaceze’de tedavi görmeye başladığı öğrenildi. 
Zerrin Özer'in tavsiye üzerine Darülaceze’de tedavi görmeye başladığı öğrenildi. 

Hastalığının ilerlemesiyle Darülaceze’de tedavi gören Zerrin Özer sitem dolu sözlere yer verdiği bir paylaşım yaptı. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile dikkatleri üzerine çeken ünlü isim geçen sene müziği bırakmış fakat daha sonra tekrar sahnelere geri dönme kararı almıştı. 


3 AY SONRA TEKRAR SAHNELERE DÖNMÜŞTÜ

2022 yılının Haziran ayında müziği bıraktığını söyleyen Zerrin Özer 3 ay sonra bu kararından vazgeçmişti. Son olarak 'Basit numaralar' isimli şarkı çıkaran Zerrin Özer yaşadığı sağlık sorunları yüzünden hastanede tedavi görüyordu.


KİŞİLİK BOZUKLUĞU YAŞADI

Sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapan Özer o dönemlerde kişilik bozukluğu yaşadığını anlatmıştı. Başarılı isim Zerrin Özer hastalığı ilerlediği zaman da tedavi görmeye başladı. 

Sanatçının kötüleşen durumu üzerine doktorlar takip edilmesi gerektiğine karar verdi. Özer'in bu tavsiye üzerine Darülaceze’de tedavi görmeye başladığı öğrenildi. 
  

Tedavi gören Zerrin Özer sitem etti! Sosyal medyadan açıklama yaptı

“PROFESYONELCE ÇALIŞAN BİR KURUM”

Sağlık sorunlarıyla mücadele eden Zerrin Özer sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama paylaştı. Hakkında çıkan bazı haberlere kızan Özer, şunları söyledi:

“Kıymetli sevenlerim ve değerli basın mensupları. Maalesef dünden beri çıkan haberleri şaşkınlıkla izlemekteyim. Her şeyden önce Darülaceze Sayın Hamza Cebeci başkanlığında kendisini sürekli yenileyen ve tüm sağlık çalışanları ve destek ekipleriyle son derece profesyonelce çalışan bir kurumdur.” 

“ZERRİN'İNİZ GAYET İYİ”

Gördüğü tedavi sırasında hakkında çıkan ‘düşkün’ yorumlarına sinirlenen şarkıcı sözlerini şöyle sürdürdü: 

“Huzurevi olması haricinde sağlık anlamında destekleyici birçok birikimi bünyesinde barındırmaktadır. Günlük hayatımı hafifte olsa etkileyen birtakım zincir fiziki sağlık problemlerimin tedavisinde özellikle ve kendi isteğimle seçtiğim bu konuda ihtisas sahibi doktorların görev yaptığı kurumun ismini, misyonunu ön yargılı ve yanlış bir şekilde kullanarak, tarafımı düşkün ya da düşmüş gibi gösterme çabasını anlamakta güçlük çekiyorum maalesef. Bu tür amacını aşan konularla gündemi meşgul etmeyelim lütfen. Sevenlerim, canlarım Zerrin'iniz gayet iyi. Hiç merak etmeyin. Sevgilerimle.”

Tedavi gören Zerrin Özer sitem etti! Sosyal medyadan açıklama yaptı

 

 

 

 

Kaynak : Mavi Kadın, turkiyegazetesi.com.tr
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...