Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Tuba Ünsal'dan eski kiracısı Pucca'ya suçlama: 'Evimi mahvetti' demek az kalır

Mavikadin>Magazin>Tuba Ünsal'dan eski kiracısı Pucca'ya suçlama: 'Evimi mahvetti' demek az kalır

Sosyal medyada 'Pucca' ismiyle tanınan fenomen ve yazar Selen Pınar Işık, 16 aydır kira ödemediği ve eve zarar verdiği gerekçesiyle ev sahibiyle davalık oldu. Haberlerin yayılmasının ardından ünlü oyuncu Tuba Ünsal, Işık'ın eski kiracısı olduğunu belirterek dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Ayrıca Ünsal, ev sahibi Jale Tuncer'e de destek verdi.

Tuba Ünsal'dan eski kiracısı Pucca'ya suçlama: 'Evimi mahvetti' demek az kalır

'Pucca' ismiyle tanınan fenomen ve yazar Selen Pınar Işık, ev sahibi Jale Tuncer'le kirasını ödemediği iddiasıyla mahkemelik oldu. Ünlü oyuncu Tuba Ünsal, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Pucca'yı suçlarken, ev sahibi Tuncer'e de destek verdi.

Ev sahibi Jale Tuncer, Işık’ın Nişantaşı’ndaki 3+1’lik evinde 2,5 yıldır kiracı olduğunu belirterek, Işık’ın ilk yıl kirayı eksik ya da geç yatırdığını, 16 aydır da kira ödemediğini ve eve zarar verdiğini iddia etti. Tuncer, kiranın 2023’te 10 bin 500 lira olduğunu söyleyerek “İyilikten maraz doğdu” ifadelerini kullandı.

Tuba Ünsal'dan eski kiracısı Pucca'ya suçlama: 'Evimi mahvetti' demek az kalır

"KİRAMI ÖDEMEKTE ZORLUK YAŞIYORUM"

'Pucca' adıyla tanınan Işık ise kirasını ödemekte zorlandığını söyleyerek şöyle bir açıklama yaptı:

“1,5 yıldır ekonomik olarak ben değil, ülke olarak zor durumdan geçiyoruz. Hem ev sahipleri hem de kiracılar mağdur. Evet ben de kiramı ödemekte zorluk yaşıyorum milyonlarca insan gibi. Yaşadığım zorlu süreçleri beni takip edenler zaten biliyorlar. Oğlumun başına gelen talihsiz kaza üzerinden kendi yaşadığım ekonomik zorlukların arkasına sığınmak istemiyorum ama zor günlerdi. Tek başıma bunların altından kalkmaya çalışıyorum tökezlesem bile. Süreç mahkemeye taşındığı vakit tek olmadığımı, milyonların aynı sorunları yaşadığını gördüm.”

Tuba Ünsal'dan eski kiracısı Pucca'ya suçlama: 'Evimi mahvetti' demek az kalır

"EVİ BOŞALTMA SÜRECİNDEYİM"

Pucca sözlerini şöyle sürdürdü:

"Zaten evi boşaltma sürecinde olduğum ve davanın devam ettiği yasal süreçte neden magazin sayfalarında olduğumu anlamış değilim. Haber kanallarının röportaj taleplerini kabul etmiyorum. Oğlum 6 yaşındaki ve zaten yeterince zor günler geçirdik daha fazla psikolojimizin bozulmasına izin vermeyeceğim. Mahkeme sürecimiz devam ediyor. Sizi meşgul ettiğim için kendi adıma özür dilerim."

"EVİMİ MAHVETTİ DEMEK AZ KALIR"

Haberlerin ardından 'Pucca'nın eski ev sahibi olduğunu belirten ünlü oyuncu Tuba Ünsal da sosyal medya hesabından ev sahibi Jale Tuncer’e destek veren bir paylaşımda bulundu. 

Tuba Ünsal'dan eski kiracısı Pucca'ya suçlama: 'Evimi mahvetti' demek az kalır

Tuba Ünsal paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Burada sessiz kalsam haksızlık olacak. 'Pucca'nın ev sahibiyle davalık olduğu haberlerini gördüm, aylardır kira ödemiyormuş, sonra dava eden ev sahibine hakaretler etmiş. Yıllarca benim evimde kiracımdı Pucca/Pınar. Evimi mahvetti demek az kalır sanırım yaşadığı tüm travmaların cezasını eve kesti o kadar kötüydü durum. Aylarca kira ödemedi, haber bile vermeden evi boşalttı. O zaman bu konunun konuşulmasını istemediğim için sustum sanki tacize uğrayan kadının kendini suçlu hissetmesi gibi... Bugün haberleri görünce yazmak istedim…”

Tuba Ünsal'dan eski kiracısı Pucca'ya suçlama: 'Evimi mahvetti' demek az kalır

"YETER İYİCE VURUN ABALIYA YAPTINIZ!" 

Ünsal'ın açıklamalarına Pucca'dan cevap gecikmedi. Ünlü fenomen sosyal medya hesabından,

"Aaaaa yeter iyice vurun abalıya yaptınız! Yıllarca oturmuşum yalanını geçtim, zaten o evde hamile kaldım, son 3 ayında da taşındım. Hamileliğim yıllarca sürecek değil herhalde. Çıkacağımız tarihi de söyledik kendisi bizden sözleşme bitimine kadarını istedi. Depozitoya sayıldı. Çıkma nedenimiz de ev rutubet içindeydi ve ağrımayan kemiğim kalmamıştı. Köpeklerimizden de herkes şikayetçiydi. Bir de neden sadece ben? Kusura bakmayın da ben tek başıma mı yaşadım? Oh ne güzel ya partilerinize çağırıp, paylaşım isterken bu konu yoktu da şimdi mi geldi aklınıza. Bin tane derdim var başımda, sessiz kalmamın bir nedeni var elbet... Onu da günü gelince öğreneceksiniz ama zorluyorsunuz artık. Ben bugünleri de atlatırım ama emin olun. Bir de madem bu kadar muzdariptiniz o halde yasal hakkınızı kullansaydınız, varsa öyle bir hak iddanız yine kullanabilirsiniz, çünkü ben yasal haklarımı hepinize karşı sonuna kadar kullanacağım emin olun!"

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...