Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Dilan Çiçek Deniz'den ilginç tavsiye: "Bir Sivaslı sevmeden ölmeyin"

Mavikadin>Magazin>Dilan Çiçek Deniz'den ilginç tavsiye: "Bir Sivaslı sevmeden ölmeyin"

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, son katıldığı programda büyük bir coşkuyla memleketi Sivas'a olan sevgisini ifade etti. Deniz, izleyicilere "Bir Sivaslı sevmeden ölmeyin" tavsiyesinde bulundu.

Dilan Çiçek Deniz'den ilginç tavsiye: "Bir Sivaslı sevmeden ölmeyin"

Son zamanlarda yüzündeki değişimle ve yaptığı açıklamalarla sık sık gündem olan ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz bu kez yine bir açıklamasıyla dikkatleri üzerine çekti.

Daha önce konuk olduğu programlarda hiç çekinmeden konuşan güzel oyuncu, geçirdiği estetik operasyonlarıyla ilgili yapılan olumsuz yorumlara sinirlenmiş ve konuyla ilgili yapılan eleştirilere sert tepki göstermişti.

Dilan Çiçek Deniz'den ilginç tavsiye:

"SİVASLI SEVMEDEN ÖLMEYİN"

"Benim için inanılmaz zor bir süreçti. 2023 hayatımın en zor senelerinden biri bile olabilir.'' demişti. 

Güzel oyuncu önceki gün de bir reality şov programının konuğu oldu. "Her ortamda 10 kişiden 2'si Sivaslı çıkıyor. Sen de bir Sivaslı olarak bu konuda ne düşünüyorsun? Her yerdesiniz diyebilir miyiz?" şeklindeki esprili soruya şu cevabı verdi: "Evet her yerdeyiz diyebiliriz, Siz de bir Sivaslı sevmeden ölmeyin."

Dilan Çiçek Deniz'den ilginç tavsiye:

"PAŞA GÖNLÜM O AN ÖYLE BİR ŞEY İSTEDİ"

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir programda estetikleriyle ilgili sorulan bir soruya şöyle cevap vermişti:

Dilan Çiçek Deniz, "Aslında çok öyle bir şey yaptırdığımı düşünmeden bir şeye giriştim ve doktorumla da inanılmaz bir iletişim problemimiz oldu. Tabii benim de daha çok araştırıp soruşturmam gerekiyordu. Sonra vücudum inanılmaz tepki gösterdi. Çünkü omuz ameliyatını yeni olmuştum. Üstüne ani bir kararla böyle bir şeye karar verdim. Orada da şöyle bir şey oldu. Paşa gönlüm o an öyle bir şey istedi. Denemek istedim zaten yaptırdığım şey geçici olduğu için o konuda çok rahattım. Ama konu o kadar çok büyüdü ve o kadar uzun sürdü ki o süreç. İyileşme sürecim de uzun sürdü. Çıkan haberler, insanlar, özellikle kadınlar..."

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...