Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Turabi'den güldüren paylaşım: Kim derdi bu tip milyon dolarlar kazanacak!

Mavi Kadın>Magazin>Turabi'den güldüren paylaşım: Kim derdi bu tip milyon dolarlar kazanacak!

Sosyal medyada gençlik fotoğrafını paylaşarak "Kim derdi bu tip milyon dolarlar kazanacak ve dünyanın bir numaralı “Reality Tv Show” yıldızı olacak" şeklinde açıklama yapan Turabi'ye yorum yağdı.

Turabi'den güldüren paylaşım: Kim derdi bu tip milyon dolarlar kazanacak!

Sağlık sorunları nedeniyle Survivor All Star'dan ayrılmak zorunda kalan Turabi sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafıyla gündem oldu. Gençlik hali çok konuşulan Turabi, yarışmada arkadaşlarıyla yaşadığı polemikler nedeniyle de dikkat çekiyordu. 

Son olarak Instagram hesabı üzerinden gençlik fotoğrafını paylaşarak kendini eleştiren Turabi'ye sosyal medyaya yorumlar gecikmedi. 
Turabi, o fotoğrafını şu notu düşerek paylaştı, "kim derdi bu tiple milyon dolarlar kazanıp dünyanın bir numaralı “Reality Tv Show” yıldızı haline gelecek" 

EĞER BU TİP BAŞARILI OLDUYSA, SEN DE OLURSUN! 

Gençlere de seslenen Turabi paylaşımının devamında 'Eğer bu tip başarılı olduysa, sen de olursun! Tipe bak' ifadelerini kullandı. 
Turabi yazısının devamında 'Ana baba kusura bakmayın 14 sene bana katlandınız, evladım olsa sevmem bu tipi. Evden kaçarken niye beni durdurmadığınızı anlıyorum' dedi.

Turabi diğer paylaşımında da annesine seslenerek, "Bak Meryem Sultan bak! Yaptığını beğendin mi! Keşke o gece babamı odana almasaydın da insanların başına bu tipi bela etmeseydin" ifadelerini kullandı.

Turabi'den güldüren paylaşım: Kim derdi bu tip milyon dolarlar kazanacak!

Turabi'ye sosyal medyada gelen yorumlar şöyle:

- Turabi'nin paylaşımına "Turabi alemsin", "Her halin karizma", "Demek ki tiple olmuyor" gibi yorumlar yapıldı.
- Turabi seni seneye survivorda görmek istiyoruz
-  Alemsiniz ya sesli güldüm
- Turabi abi sen niye kendinle dalga geçiyorsun

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...