Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Survivor'da üçüncü eleme adayı kim oldu? Acun Ilıcalı’dan Yunus Emre’ye azarlama

Mavi Kadın>Magazin>Survivor'da üçüncü eleme adayı kim oldu? Acun Ilıcalı’dan Yunus Emre’ye azarlama

Survivor All Star'da bu hafta heyecan dolu bölümler yaşanıyor. Kıran kırana mücadelenin sürdüğü yarışmada dokunulmazlık oyununu Kırmızı Takım kazandı. Mavi Takım’dan bir kişi ise eleme adayı oldu. Survivor All Star'da üçüncü eleme adayı kim dolu? Acun Ilıcalı, Yunus Emre’ye neden kızdı? Detayları Mavi Kadın editörü derledi.

Survivor'da üçüncü eleme adayı kim oldu? Acun Ilıcalı’dan Yunus Emre’ye azarlama

Survivor All Star'da bu hafta hem heyecan hem de gerginlik var. Avatar Atakan ile Poyraz kavga etti. Acun Ilıcalı, Yunus Emre’yi yine fena fırçaladı. Dokunulmazlık oyununu Kırmızı Takım kazanınca, Mavi Takım’dan bir kişi potaya girdi. Survivor All Star'da neler yaşandı? Survivor All Star'da eleme adayı kim oldu?

SERCAN İLE POYRAZ, DÜELLO ATIŞMASI YAŞADI

Sercan "Babalar sözünü tutarmış, geldim potaya. Korkum yok, girecek iki aday da önemli. Şu anda gülüyor kendisi. Eğer kazanırsak zaten geleceğini söyledi. Sözünde de duracağını düşünüyorum" dedi.

Poyaz da "Benim istediğimi verecek burada dostlarım var. Merak etme ben senin yanına geleceğim, hiçbir yere kaçtığım yok. Aksine 4/3 kıl payı potaya girdin, babalar sözünü tutar falan az kalsın söz gidiyordu. Ben 2 haftadır emek sarfediyorum arkadaşlarımı ikna ettim, kaybedersek yanındayım" dedi.

Survivor'da üçüncü eleme adayı kim oldu? Acun Ilıcalı’dan Yunus Emre’ye azarlama

ATAKAN İLE POYRAZ KAVGA ETTİ: “CEZANI BEN VERECEĞİM”

Mücadelede kazanan takım Kırmızı Takım oldu. Sonrasında Sercan, “Bekliyorum Poyraz” diye bağırdı. Daha sonra ise Poyraz’ın ismi toplu şekilde “1-2-3- Poyraazzzz” şeklinde bağrıldı. Bu olanlardan sonra Poyraz çok sinirlendi. Poyraz, "Emre'den başlar Sercan'a geçerim, hanfendiler ve Özgür abi dışında hepinizi ..." dedi. Bunun üzerine Atakan ile Poyraz da burun buruna geldi. Atakan konuşmasında, "Bunu konseyde soracağım, sana ceza vermesinler senin o zaman cezanı ben vereceğim" dedi.

Survivor'da üçüncü eleme adayı kim oldu? Acun Ilıcalı’dan Yunus Emre’ye azarlama

POYRAZ KONSEYDE ÖZÜR DİLEDİ

Survivor All Star'da, takımlar konseye gitti. Konseyde Acun Ilıcalı, sahadaki kavganın nedenini sordu. Konseyde konuşan Poyraz "Bugün oldukça üzgünüm. Sözlerime hepsinden teker teker özür dileyerek başlamak istiyorum. Yenilgiyi hazmedemedim. Geriden geldiler ve bizi yakaladılar. Kaybetmenin verdiği nabızla normalde güleceğim eyleme kendimi tutamadım asla söylemeyeceğim, söylediğim için utandığım ve seviyeyi buraya getirdiğim için kusura bakmasınlar yanlış yaptım. Ama nabzımı kendimi kaybetmişken karşımda gülen makara yapan Yunus Emre vardı. Aynı şekilde Atakan da üstüme geldi. Saçma bir laf ettim ama beni alttan alabilirdi. Mutsuzum bu duruma düştüğüm için. Orada rajon kesti, Acun Medya kessin cezasını yoksa ben keserim diyor. Düelloda gelsin kessin bakalım o rajonu. Yine rekabetimize kaldığımız yerden devam edelim. Yine herkesten özür diliyorum" dedi.

Survivor'da üçüncü eleme adayı kim oldu? Acun Ilıcalı’dan Yunus Emre’ye azarlama

ATAKAN: NORMALDE KAPANMAMASI GEREKEN BİR OLAY

Atakan ise "Aslında bu işin muhattapı Poyraz ve bizim takımın tamamı. Poyraz'ın lafları yenilir yutulur cinsten değil. Poyraz lafa özür dileyerek başladığı için ve hatasını kabul ettiğini gördüğüm için farklı şeyler söylemeyeceğim. Zaten Poyraz'ın potaya gireceği ve girmek istediği biliniyordu. Bekliyorum geliyorum demek yerine farklı jargonda bir şeyler söyledi. Ben o sokak jargonuna sahibim ama burada onu kullanmıyorum. Bu çok ağırıma gitti, çok sinirliyim fakat ben orada Poyraz'ın sevdiği kız arkadaşını düşünüyorum ailesini düşünüyorum, kendi evlatlarımı düşünüyorum. Normalde kapanmaması gereken bir olay. Ama özür dilediği için bitmiştir" dedi.

ACUN ILICALI YUNUS EMRE’Yİ AZARLADI

Yunus Emre için ayrıca açıklama yapan Acun Ilıcalı "Senin durumun çok farklı ben uslanmam diyorsun ben düzelmem diyorsun. Sana özel bir parantez açıyorum. Bir gün önce sana kadınların ortamında belirli şeyleri konuşma diye uyarıda bulunduk" dedi.

Survivor'da üçüncü eleme adayı kim oldu? Acun Ilıcalı’dan Yunus Emre’ye azarlama

Seda Yunus Emre'nin konuşmaları ile ilgili konuşurken Yunus Emre gülüp "Acun abi ben kafayı yiyeceğim çıkabilir miyim dinlemek istemiyorum bu kadını" dedi. Olaya çok kızan Acun Ilıcalı şöyle konuştu;

“Sen nerde zannediyorsun kendini Yunus Emre, Seda sana ya da annene küfür etmiyor. Sen ne dediğini biliyor musun? Bak ben sana bir şey söyleyeyim mi? Senin iflah olma şansın sıfır, senin düzelme şansın sıfır. Biz de bu belayı çekmek zorundayız zannediyorsun dimi? Geldiğin günden beri herkesi tehdit ediyorsun. Bir gün önce uyarmışım seni yine yapıyorsun. Aklım hayalim almıyor. Kendini haklı zannediyorsun ya hala bir şey demiyorum.”

Survivor'da üçüncü eleme adayı kim oldu? Acun Ilıcalı’dan Yunus Emre’ye azarlama

POYRAZ’A VE YUNUS EMRE’YE CEZA VERİLDİ

Poyraz'a 2 ödül ceza verildi. Yunus Emre de kadın yarışmacıya çirkin sözlerinden dolayı 2 ödül ceza verildi. Seda'ya ceza verilmedi.

ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Konseyde üçüncü eleme adayını belirlemek için Mavi Takım’da oylama yapıldı. Oylamada 6 oy Poyraz'a ve 1 oy da Ogeday'a çıktı. Böylelikle üçüncü eleme adayı Poyraz oldu. 1. eleme adayı Hakan, 2. eleme adayı Sercan ve 3. eleme adayı ise Poyraz oldu.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...