Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Tuvana Türkay hastaneye kaldırıldı! Takipçilerini damar sağlığı için uyardı

Mavi Kadın>Magazin>Tuvana Türkay hastaneye kaldırıldı! Takipçilerini damar sağlığı için uyardı

Ünlü oyuncu Tuvana Türkay sağlık sorunları yüzünden hastaneye kaldırıldı. Türkay sosyal medya hesabından hastaneden bir fotoğrafını paylaşarak takipçilerini sağlık konusunda uyardı.

Tuvana Türkay hastaneye kaldırıldı! Takipçilerini damar sağlığı için uyardı

Ekranların sevilen ismi Tuvana Türkay hastaneye kaldırıldıktan sonra sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşarak takipçilerini sağlık konusunda uyardı.

"Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi" dizisinin sevilen oyuncusu Tuvana Türkay Instagram hesabı üzerinden kolunda serumla hastane odasından fotoğraf paylaştı. 

Damar sağlığına dikkat çeken ünlü oyuncu takipçilerine, "Damar sağlığınıza dikkat edin, ihmal etmeyin, ciddiye alın ve kontrol ettirin. Biraz toparlayınca sizinle paylaşacağım" şeklinde bir notla uyarıda bulundu. 

Tuvana Türkay hastaneye kaldırıldı! Takipçilerini damar sağlığı için uyardı

TUVANA TÜRKAY KİMDİR?

1990 yılında İstanbul Üsküdar'da doğan Tuvana Türkay oyunculuğa "Ayrılık" dizisiyle başladı. Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun olan Türkay, "Kağıt Ev" ve "Yasak Elma" gibi popüler dizilerde rol aldı. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...