Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yasemin Şefkatli oğlu için dua istedi! Ayel ikinci kez operasyona alındı

Mavi Kadın>Magazin>Yasemin Şefkatli oğlu için dua istedi! Ayel ikinci kez operasyona alındı

İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli'nin oğlu Ayel ikinci kez kalbinden operasyona alındı... Yasemin Şefkatli sosyal medya hesabı üzerinden oğlu için dua istedi.

Yasemin Şefkatli oğlu için dua istedi! Ayel ikinci kez operasyona alındı

Yasemin Şefkatli ile İdo Tatlıses kalbinden rahatsızlığı olan küçük oğulları Ayel için dua istedi.  İkinci kez ameliyata alınan Ayel Tatlıses ilk operasyonunu doğduğu zaman olmuştu.

DUA İSTEDİ

Derya Tuna ile İbrahim Tatlıses'in oğulları İdo Tatlıses 2021 yılında Yasemin Şefkatli ile dünyaevine girdi. Çift 22 Ocak'ta ikizleri Ayel ile Sinan Emir'i kucağına aldı.

Kalbinde sorun olması nedeniyle Ayel Tatlıses 25 Ocak tarihinde ameliyata alındı. Küçük Tatlıses ilk ameliyatından 12 gün sonra taburcu olarak yüreklere su serpti.

Yasemin Şefkatli, oğullarının el ele tutuştukları fotoğrafı "Aşklarım elleriniz hiç ayrılmasın. Ayeliko evine geldi" notu ile paylaşarak takipçilerini sevindirmişti.  

Tatlıses çifti oğulları Ayel'in ikinci operasyonunu yine sosyal medya hesabından duyurdu ve takipçilerinden dua istedi. Çiftin bu paylaşımına kısa sürede yorum yağdı.

Yasemin Şefkatli oğlu için dua istedi! Ayel ikinci kez operasyona alındı

"21. HAFTADAN BERİ BİLİYORDUK"

Yaşadıklarını sosyal medya hesabından anlatan Yasemin Şefkatli şu şekilde bir paylaşım yaptı:

"Yarın Ayel'in kontrolü var biraz size de bahsedeyim. Aslında biz 21. haftadan beri Ayel'in kalp sorununu biliyorduk. Her hafta kontrolümüz vardı. Bazen haftada 2, çok fazla doktorumuz Ayeli'in kalbini gördü ve doğduğunda operasyon ol bacağını biliyorduk. Ben burada aslında iyi kötü bir sürü şeyi paylaşıyorum ama bu sorunu kendi içimizde sindirip çözüme gitmeye odaklandık. Doğum sonrası operasyon duyulunca da çok fazla dua aldık. O kadar güzel mesajlaer geldi ki bana güç oldu. Önümüzde biraz daha bir süreç var ama bebeiş çok güçlü her şey çok güel olacak. Bu fotoğrafya yoğun bakım ekibinin, aile gibi olduğumuz ve bizden desteğini çekmeyen çok güzel insanlarla bir anı"

Yasemin Şefkatli oğlu için dua istedi! Ayel ikinci kez operasyona alındı

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...