Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Üç Kız Kardeş’in final tarihi belli oldu

Mavi Kadın>Diziler>Üç Kız Kardeş’in final tarihi belli oldu

İclal Aydın'ın romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisinin final tarihi belli oldu. Üç Kız Kardeş dizisi kısa bir süre içinde ekran macerasını sonlandıracak.

Üç Kız Kardeş’in final tarihi belli oldu

Berker Güven, Özgü Kaya, Reha Özcan, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Gökberk Demirci gibi isimlerin yer aldığı ve bir süre önce İclal Aydın'ın da rol aldığı dizi, yayın günü değişikliğine gitmişti. 

İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı adlı romanından Kanal D için çekilen Üç Kız Kardeş dizisi 3 sezondur büyük bir ilgiyle izleniyordu.

 

Üç Kız Kardeş’in final tarihi belli oldu

FİNAL TARİHİ BELLİ OLDU

Kanal D'nin sevilen yapımlarından biri olan "Üç Kız Kardeş" dizisi, İclal Aydın'ın çok satan romanından uyarlanmıştı. Süreç Film şirketinin imzasını taşıyan dizi, yayın gününde yapılan değişiklikle dikkat çekmişti; Salı günleri yerine Cumartesi günleri izleyiciyle buluşmaya başlamıştı.

Muhteşem Ayvalık doğasında çekilen dizi, güçlü oyunculuk kadrosu ve etkileyici hikayesiyle geniş bir izleyici kitlesi tarafından takip ediliyordu. Ancak, uzun soluklu yayın hayatına son verme kararı alındı. Dizinin final tarihi netleşti ve 84. bölümle ekrana veda edeceği duyuruldu. Son olarak, geçtiğimiz cumartesi 80. bölümüyle ekranlara gelen dizi, izleyicilerle vedalaşacak.

 

Üç Kız Kardeş’in final tarihi belli oldu

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...