Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık deprem yüzünden ağlama krizine girdi

Mavi Kadın>Magazin>Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık deprem yüzünden ağlama krizine girdi

Şarkıcı Zeynep Bastık, dün akşam saatlerinde Çanakkale'nin Yenice ilçesinde meydana gelen 4.9 büyüklüğündeki deprem sonrası dikkat çeken bir açıklama yaptı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Bastık, ağlama krizine girdiğini söyledi.

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık deprem yüzünden ağlama krizine girdi

Pop müziğin başarılı ismi şarkıcı Zeynep Bastık, deprem korkusu nedeniyle İstanbul'u terk edip İzmir'e taşındığını açıklamıştı.

"İSTANBUL'DAYIM ÇOĞUNLUKLA"

Ünlü şarkıcı "İzmir'de yaşamaya başladığın doğru mu?" sorusuna "Doğru değil. İstanbul'dayım çoğunlukla. Tüm boşluklarda Urla'ya kaçmaya çalışıyorum ama. Yoğun bir deprem korkusu yaşadığım için daha çok tetiklenip kaçmaya çalışıyorum artık." diye cevap vermişti.

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık deprem yüzünden ağlama krizine girdi

Bastık, dün akşam meydana gelen İstanbul ve çevre illerde de hissedilen Çanakkale merkezli 4.9'luk depreme İstanbul'da yakalandı.

"AĞLAMAKTAN KRİZE GİRDİM"

Her fırsatta deprem korkusu yaşadığını söyleyen Zeynep Bastık, evde zor anlar yaşadı.

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık deprem yüzünden ağlama krizine girdi

Ünlü şakıcı, daha sonra sosyal medya hesabından paylaşım yaparak "Ben bayağı sallandım. Ağlamaktan krize girdim, bu korku gerçekten saçma bir hal aldı bende." ifadelerini kullandı.

"DEPREMİN GERGİNLİĞİ BENİ RAHATSIZ EDİYOR"

Geçtiğimiz günlerde Bebek'te görüntülenen Zeynep Bastık, depremden korktuğu için İzmir Urla'ya gittiği haberleriyle ilgili konuşmuş ve şunları söylemişti:
Tabii ki depremden korkuyorum. Orası da deprem bölgesi... Depremden kaçış yok. Ama orası taş ev olduğu için daha güvenli. Aklıma geldikçe oraya gidiyorum. Buradaki evde de sıkıntı yok. Depremin gerginliği beni rahatsız ediyor. Doğanın içinde güzel yaşantım var orada... Bana iyi geliyor Urla.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...