Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

'Üremek istemiyorum' diyen İrem Derici gelen tepkilere sinirlendi: Ağlamayın kardeşim

Mavi Kadın>Magazin>'Üremek istemiyorum' diyen İrem Derici gelen tepkilere sinirlendi: Ağlamayın kardeşim

Şarkıcı İrem Derici, ''Çocuklara tahammül edemiyorum'' açıklamasından sonra birkaç gündür sosyal medyanın dilinden kurtulamadı. Gelen tepkilere daha fazla sessiz kalamayan Derici, ''Benim ürememe kararıma niye saygınız yok sizin'' dedi. 

'Üremek istemiyorum' diyen İrem Derici gelen tepkilere sinirlendi: Ağlamayın kardeşim

Ünlü şarkıcı İrem Derici, katıldığı bir programda çocuk sahibi olmayı isteyip istemediğini sorusu üzerine, çok konuşulacak bir cevap verdi. 

Sosyal medyada tepki çeken sözlere imza atan Derici'nin açıklamaları şu şekilde:

''HİÇ ÇOCUK ÖZLEMİM YOK''

"Hiç çocuk özlemim yok. Çocuklara katlanamıyorum. Sürekli ağlayan, derdini ağlayarak anlatan bir şeye tahammülüm yok. Yaş 37, bu saatten sonra yumurtalıklar da 'Hoşça kal' diyor, çocuk falan yok diyor. Baksana halime, ben zaten çocuk gibiyim."

'Üremek istemiyorum' diyen İrem Derici gelen tepkilere sinirlendi: Ağlamayın kardeşim

''ERKOLAR KAPATILSIN''

Derici, aşk hayatı ve erkekler hakkında şöyle konuştu:

“Erkolar kapatılsın. ‘Uzun süre yanımda bir erko göremeyeceksiniz’ deyip 3 gün sonra biriyle çıktım mı dudak dudağa? Yaparım bu arada, hiçbir şeyin garantisini vermiyorum. Ama milletin ‘Ne ara başladın, ne ara bitirdin’ demesi beni çok üzmeye başladı.”

'Üremek istemiyorum' diyen İrem Derici gelen tepkilere sinirlendi: Ağlamayın kardeşim

''AĞLAMAYIN KARDEŞİM''

Derici, sosyal medyada kendisine gelen tepkilere sessiz kalamayarak cevap verdi.

Sinirli olduğu görülen Derici'nin açıklamaları bu şekilde:

''Ağlayan herhangi bir şeye benim tahammülüm yok. Erkolar da niye kapatılsın? Ağlayan erkolar kapatılsın. Niye her ilişkinin erkosu neden ben oluyorum mesela. Bunu hiç soruyor musunuz kendinize? Sormuyorsunuz! Ağlamayın kardeşim. Siz üreyin bol bol üreyin, benim için de üreyin.''

''Ahmet, Mehmet için de üreyin. Ben üremeyeceğim. Bu toplum için çok faydalı bir şey değil. Ben üremiyorum arkadaşım. ''

''Benim ürememe kararıma niye saygınız yok sizin ya. Twitter'da iki gündür herkes konuşuyor. Kardeşim kapattık, dükkan kapandı, hadi üremiyorum. Yallah'' dedi. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Mehmet Nuri Turan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...