Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yalı Çapkını 38. bölüm fragmanı yayınlandı: Halis Ağa'nın intikam ateşi tüm aileyi yakıyor

Mavikadin>Magazin>Yalı Çapkını 38. bölüm fragmanı yayınlandı: Halis Ağa'nın intikam ateşi tüm aileyi yakıyor

"Yalı Çapkını" adlı dizinin 38. bölüm fragmanı Star TV tarafından yayınlandı. Dizide başrolleri Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor paylaşıyor. Yeni bölüm fragmanında Ferit, Halis Ağa'nın torunu Kaya'nın evde olmasına karşı çıkıyor ve "Abimin yerine nasıl oturur?" diyerek sert çıkıyor. Diğer yandan Nükhet, Halis Ağa ile yaptığı konuşmada Halis Ağa'nın ailesinden intikam aldığını söylüyor.

Star TV'de yayınlanan ve Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un başrollerini üstlendiği "Yalı Çapkını" adlı dizi, 38. bölüm fragmanını izleyicilerle buluşturdu. İkinci sezonuna hızlı bir başlangıç yapan dizi, Ferit'in damatlıkla ve Seyran'ın gelinlikle olduğu o sahnelerde, gecenin en çok izlenen dizisi olmayı başardı.  Seyran'ın İfakat'e, "Ayağınızı denk alacaksınız" şeklinde bir uyarısı da izleyiciyi mest etti. İşte izlenme rekorları kıran Yalı Çapkını dizisinin ikinci sezon 38. bölüm fragmanı...

YALI ÇAPKINI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sezon sonu bölümünde vurulan Ferit, hızla uçakla İstanbul'a getirildi. Ferit'i karşılamaya gelen ailesi, özellikle Gülgün, perişan bir haldeydi. Seyran da uçaktan indiğinde oldukça yorgun ve bitkin görünüyordu. Ferit ameliyata alındığında, özellikle Gülgün ve Korhan Ailesi'nin tüm üyeleri Seyran'a büyük bir öfkeyle saldırdı. Bu sırada Halis Ağa, kızı Seyran'ı Korhan ailesine karşı korudu. 

Yalı Çapkını 38. bölüm fragmanı yayınlandı: Halis Ağa'nın intikam ateşi tüm aileyi yakıyor

İki aile arasındaki tartışma devam ederken, doktor Ferit'in durumunun kontrol altına alındığı haberini verdi Doktor, Ferit'in sol kolunun felç kalma riski olduğunu ve bu ameliyatın kendileri tarafından yapılamayacağını, bu iş için uygun bir cerrah olan Profesör Ahmet Güneyer tarafından yapılacağını açıkladı. Bu sırada Ferit de uyanmıştı ve hemşireden Seyran'ı çağırmasını istedi.

Bu sırada Seyran ablasıyla dışarıya hava almak için çıkmıştı. Halis Ağa ise öfkeli bir şekilde aile bireylerini bir odaya toplayarak hiç bir işe yaramadıklarını ve torununu koruyamadıklarını söyleyerek sert çıktı.

Yalı Çapkını 38. bölüm fragmanı yayınlandı: Halis Ağa'nın intikam ateşi tüm aileyi yakıyor

Bu sırada yanına gelen hemşire, Seyran'a Ferit'in kendisini görmek istediğini iletti. Yoğun bakıma alınan Seyran, Ferit'in sol kolunu hissetmediğini öğrendi ancak bu durumu Ferit'ten gizledi. Hatice, Halis Ağa'nın yanından ayrıldıktan sonra her iki ağa ile de konuştu ve Suna ile Saffet'in hızla boşanacağını, bu meseleyle ilgili artık daha fazla konuşulmayacağını belirtti.

SEYRAN İFAKAT'A HAYATININ ŞOKUNU YAŞATTI

Ferit, profesör tarafından ameliyata alındığı sırada, İfakat, Seyran'ı tuvalette sıkıştırdı. Seyran'ın boğazını sıkarak tehdit eden İfakat, hayatını şokunu yaşadı. Seyran, İfakat'i yaptığı ahlaksızlıkla vurdu: "Ben sizin diğer oyuncaklarınıza benzemem. Beni yönetemeyeceksiniz. Ben Ferit'i asla bırakmayacağım. Neden kendinize bir hayat kurmadınız? Bu ailenin imkanlarından yararlanmak için mi yoksa rahmetli eşinizin kardeşine duyduğunuz aşk için mi? Sizi Orhan Baba ile öpüşürken gördüm, Ferit üzülmesin diye sustum. Bundan sonra ayağınızı denk alacaksınız" dedi.

Yalı Çapkını 38. bölüm fragmanı yayınlandı: Halis Ağa'nın intikam ateşi tüm aileyi yakıyor

Dizide Ferit iyileşti ve Seyran ile ailelerin karşı çıkmasına rağmen mutlu kareler de görüldü. Rüya gibi bir düğünle evlenen Seyran ve Ferit'i sarsıcı olaylar bekliyordu. 

Yalı Çapkını 38. bölüm fragmanı yayınlandı: Halis Ağa'nın intikam ateşi tüm aileyi yakıyor

YALI ÇAPKINI 38. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanında Nükhet ve Kaya'nın gelişine sinirlenen Ferit, masada olay çıkartır. Orhan ise ilk kez babasına ters bir cevap vererek 'Anlaşılmadı baba!' der. Diğer taraftan Nükhet ve oğlunun masadaki yerleri aileye verilen mesajı ap açık anlatmaktadır. Bu durumu fark eden Korhan ailesinin fertleri çılgına döner ve yemek masası dağılır.

Yalı Çapkını 38. bölüm fragmanı yayınlandı: Halis Ağa'nın intikam ateşi tüm aileyi yakıyor

Nükhet ise kendisi ve oğluyla ailesinden intikam almak isteyen Halis Ağa'nın intikamını anladığını açık açık Halis Ağa ile konuşur ve ekler; "Beni buraya diğerlerinden çocuklarınızdan intikam almak için çağırdınız değil mi? Elimden geleni yapacağımdan şüpheniz olmasın"

 

Kaynak : Mavi Kadın, Star TV
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...