Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yalı Çapkını final mi yapıyor? Beklenen açıklama geldi

Mavi Kadın>Diziler>Yalı Çapkını final mi yapıyor? Beklenen açıklama geldi

Popüler dizi Yalı Çapkını'nın gelecek sezon devam edip etmeyeceği merak konusuydu. Sonunda dizinin akıbetiyle ilgili beklenen açıklama geldi.

Yalı Çapkını final mi yapıyor? Beklenen açıklama geldi

Yapı Çapkını dizisinin 2. sezonu Star TV ekranlarında Cuma akşamları izleyiciyle buluşmaya devam ediyor.

Başlangıçta iddialı bir giriş yapan ancak son zamanlarda rakiplerinin gerisinde kalan "Yalı Çapkını" dizisinin akıbeti uzun süredir merak konusuydu. Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer ve birçok başarılı oyuncunun rol aldığı dizi, düşen reytingler ve eleştirel geri dönüşlerle dikkat çekti.

 

Yalı Çapkını final mi yapıyor? Beklenen açıklama geldi

SEZON FİNALİ YAPACAK

Sonunda, OGM Pictures imzalı dizi, yurt dışı satışlarının ve bölüm başı ücretlerinin yüksekliğinin etkisiyle devam kararı aldı. Ancak, mevcut durumda herhangi bir değişiklik olmazsa "Yalı Çapkını", en büyük rakibi olan "Kızılcık Şerbeti" gibi 7 Haziran'da sezon finali yapacak.

 

Yalı Çapkını final mi yapıyor? Beklenen açıklama geldi

Dizinin reytinglerindeki son haftalardaki yükseliş, başarılı senarist Mehmet Barış Günger'in yazdığı hikayenin etkisini gösteriyor.

Geçen sezonun flaş projesi olan Yalı Çapkını, tüm kişiler kategorisinde 6. sırada, AB grubunda 7. sırada ve ABC1'de ise 8. sırada yer alıyor.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...