Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yanlarına yaklaşan yanıyor! Konuşurken ince eleyip sık dokumanız gerekebilir: Alınganlıklarıyla ünlü 5 burç

Mavi Kadın>Yaşam>Yanlarına yaklaşan yanıyor! Konuşurken ince eleyip sık dokumanız gerekebilir: Alınganlıklarıyla ünlü 5 burç

Arkadaşlık ilişkilerimizde belki de en zorlayıcı olan konu alınganlıklardır. Zaman zaman herkes alıngan olabilse de öyle burçlar var ki; alınganlıkları tam bir zirve! Sizin için en alıngan burçları açıklıyoruz…

Alınganlıklarıyla başa çıkabilirseniz bu burçlarla arkadaşlık yapmanız kolaylaşacaktır.
Alınganlıklarıyla başa çıkabilirseniz bu burçlarla arkadaşlık yapmanız kolaylaşacaktır.

Bir konunun tam ortasındayken karşınızdaki kişinin aniden darılması şaşkınlığınızı mı kazanıyor? Kendinizi “acaba şimdi ne yaptım?” diye düşünürken mi buluyorsunuz? O halde alıngan biriyle arkadaşlık ediyor olabilirsiniz. Peki, bu arkadaşınızın burcu ne? İkizler ya da Aslan olabilir mi? Öyleyse gelin, en alıngan burçlardan bahsedelim.

ASTROLOJİNİN EN ALINGAN BURÇLARI

Hemen alınganlık gösteren, aniden parlamaya hazır olan, küsüp giden arkadaşlarınız, aile üyeleriniz, eşiniz, dostunuz olabilir. Alıngan olma hali bazen hepimizde görülse de öyle burçlar var ki alınganlıklarıyla meşhurlar. En alıngan burçlar hangileri diye merak ediyorsanız işte şu burçlarla iletişim kurarken dikkatli olmalısınız:

BALIK BURCU:

En alıngan burç kategorisinde başı çeken burçlardan biri ne yazık ki Balık burcu oluyor. Mynet.com’un haberine göre; Naif ve duygusal mizacı kötü yorumlara gelemez. Koç veya Aslanlar gibi sinirlenmez ama kırılırlar. Balık burçlarıyla iletişim kurarken dikkatli olmak bu yüzden önemli. Takıntılı olmaları sebebiyle hemen alınganlık gösterip darılabilirler. Karşılarındaki insanları önemsemeleri Balıkları daha da alıngan yapabilir.

YENGEÇ BURCU:

İster kadın olsun ister erkek; Yengeç burcu olmak demek alınganlık anlamına geliyor. Bunun nedeni, Yengeçlerin aşırı duyarlı olmaları ve karşısındaki insandan da duyarlılık beklemeleridir. Kin tutma özelliklerinin olması da alınganlıklarını perçinleyebilir ancak çok kolay ikna edilebilirler. Yani eğer bir Yengeç burcunun alınganlığıyla baş etmek istiyorsanız gönlünü almayı da bilmelisiniz.

AKREP BURCU:

Zor insanlar olan Akrepler inatçı ve alıngandırlar. Kibiri seven bu burç insanları, alınganlıklarını kolay kolay atlatamaz ve takıntılarını sürdürürler. Yani Akrep burçları ile çok fazla atışmamaya çalışın, çünkü onun düşmanlığını kazanmak istemezsiniz.

ASLAN BURCU:

Genellikle kendine güvenleriyle bilinen Aslan burçları her zaman en iyisi olmaya çalışırlar. Bu yüzden olumsuz eleştirileri kaldıramazlar ve alınganlık gösterebilirler.

Yanlarına yaklaşan yanıyor! Konuşurken ince eleyip sık dokumanız gerekebilir: Alınganlıklarıyla ünlü 5 burç

Sosyal medyada üstü örtülü mesajları paylaşarak kırgınlıklarını göstermeye meyillidirler. Karşılarındaki insan gönüllerini almak için uğraşsın, çaba göstersin isterler ve büyük bir beklenti içinde olurlar. Kendileri adım atmayı sevmez. Bu da alınganlıklarının uzun sürmesine sebep olabilir. Surat asmayı severler.

İKİZLER BURCU:

Dengesiz oldukları vurgulanan İkizler burçları için aynı zamanda da alıngan deniyor. Her işe hakim olmaya çalışan mükemmeliyetçi yapıları onları alıngan yapabiliyor. Olumsuz eleştiriler veya desteklenmeyen çabaları alıngan olmalarına yol açıyor.

Sizin hayatınızda bu burçlara mensup kişiler var mı veya bunlardan biri siz misiniz? Alınganlıklarla baş etmek için neler yaptığınızı düşünün ve sorunlar yaşamamak için önlemlerinizi mutlaka almayı unutmayın.

Kaynak : Aksam.com.tr, mynet.com Derleyen: mavikadin.com
Editör : Simgenur Gök
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...