Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yargı'nın savcısı Mehmet Yılmaz Ak bomba gibi geri dönüyor!

Mavikadin>Magazin>Yargı'nın savcısı Mehmet Yılmaz Ak bomba gibi geri dönüyor!

Mehmet Yılmaz Ak, "Yargı" dizisinde oynadığı Pars karakteriyle ekranda yer aldı, ancak sağlık sorunları nedeniyle diziye devam edemedi ve ardından yapım şirketiyle anlaşmazlıklar yaşadı. Yeni sezonda, başrolünde Demet Evgar'ın yer aldığı "Bahardan Önce" dizisiyle anlaşma sağladı.

Yargı'nın savcısı Mehmet Yılmaz Ak bomba gibi geri dönüyor!

Mehmet Yılmaz Ak, "Yargı" dizisinin 55. bölümünde sağlık sorunları nedeniyle ayrılmış daha sonra ise yapım şirketi tarafından yapılan açıklamada bu ayrılığın kendileri için zorlu olduğu belirtilmişti. Oyuncu uzun bir süre boyunca herhangi bir projede yer almadı ancak şimdi yeni bir projede ekranlara geri dönüyor.

MEHMET YILMAZ AK DEMET EVGAR İLE BAŞROLDE 

"Yargı" dizisindeki Pars karakteriyle tanınan oyuncu Mehmet Yılmaz Ak, Demet Evgar'ın başrolünde yer aldığı "Bahardan Önce" adlı diziyle anlaştı. Dizinin senaryosu Ayça Üzüm tarafından yazıldı. Demet Evgar ile Mehmet Yılmaz Ak, karı koca olarak rol alacak. Kore dizisi "Doctor Cha"dan uyarlanan bu dizi, Show TV'de yayınlanacak. Dizinin oyuncu hazırlaıkları tüm hızıyla devam ediyor.

Yargı'nın savcısı Mehmet Yılmaz Ak bomba gibi geri dönüyor!

YARGI EKİBİNDEN MEHMET YILMAZ AK'A SİTEM DOLU AÇIKLAMA

Mehmet Yılmaz Ak, sağlık sorunlarını gerekçe göstererek Yargı dizisinden ayrılmıştı. Dizinin yapımcısı, oyuncunun ayrılma gerekçesini; "Oyuncumuz Mehmet Yılmaz Ak, 55'inci bölüm çekimleri esnasında önce üç günlük, ardından da 10 günlük rapor alıp bölümde kalan sahneleri çekmeyi reddederek diziden ayrılmıştır. Kendisiyle yapılan görüşmelerde sosyal hayatına zaman bulamadığını, dolayısıyla projeye devam etmenin kendisine değersiz hissettirdiğini belirtmiştir. En azından iki bölüm daha devam etmesi rica edilmiştir. Bu teklifimiz reddedilmiştir. Yarım kalan bölüme sonradan ek sahneler çekilip, bölüm son anda yetiştirildi. Yeniden yazılan senaryolar sebebiyle de tüm ekip zamanlama açısından sıkıntıya girmiştir. Oyuncumuz ölüm sahnesi için dahi sete gelmeyi reddedince, karakterin öldüğüne inandırma yolu olarak bulunmuş final sahnesi ise, sözü edildiği gibi intikam güdüsüyle yazılmamıştır” " şeklinde açıklamıştı. Bu durum, dizinin final sahnelerini çekmekte zorluklar yaşanmasına yol açmıştı.

MEHMET YILMAZ AK AÇIKLAMA YAPTI

Mehmet Yılmaz Ak, sosyal medya hesabından sağlık sorunları yüzünden birçok kez Yargı dizisinden ayrılmak istediğini belirterek; "Sevgili Yargı izleyicileri; Öncelikle hakkımda çıkan yönlendirmeli paylaşımlara ve haberlere çok üzüldüğümü belirtmek isterim. Diziden erken ayrılmak zorunda kaldığım doğrudur. Bunun nedenlerini belirten bir açıklama daha önce yapmıştım. Bu karar; belirtildiği gibi bir anda alınan bir karar olmadı. Haftalar öncesinden (çekimlerim devam ederken) sağlık sorunlarım sebebiyle çekimlere devam edemeyeceğim birçok defa yapım tarafına bildirmiş ve maalesef bir geri dönüş alınmamıştır. Kayıtsız kalınmıştır. Hem Yargı izleyicilerine, bensiz de devam edeceğine inandığım hikayesine, işin senaristlerine, yönetmenine, ekibine, meslektaşlarıma saygıda kusur etmemek için, anlayışınıza sığınarak daha da detaylı yazmamayı uygun görüyorum. 55 bölümdür emek verdiğim Yargı dizisi tarafından, eksik, taraflı açıklamalarla yapılan bu ithamları ve kariyerime verilmesi istenen bu zararı hak etmiyorum. Adaletli de bulmuyorum" ifadelerine yer verdi ve kendisini böyle savunmuştu.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...