Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yepyeni başlangıçlara 19 Mayıs Yeniay etkisi! Merkür retro bitti: Adım atmaktan geri durmayın!

Mavikadin>Yaşam>Yepyeni başlangıçlara 19 Mayıs Yeniay etkisi! Merkür retro bitti: Adım atmaktan geri durmayın!

19 Mayıs tarihinde gerçekleşecek Yeniay yepyeni başlangıçlara sebep oluyor. Merkür retrosunun da son bulmasıyla adımlarınızı hızlandırabilirsiniz. Astrolog Gülser Çelik "adım atmaktan geri durmayın" diyor ve burçlar için etkilerinden bahsediyor.

Merkür retrosu son bulmuşken başlatma enerjimiz oldukça iyi olacak. Çünkü yeni ayın içerisinde Plüto ve aynı zamanda Mars desteği var yani hayat bize adım at diyor.

Boğa burcunda gerçekleşen bu Yeniay, yeni başlangıçların habercisi oluyor. Kimi burçlar aşkı bulurken kimileri yeni işler peşinde olacak. Adımları dikkatli ve cesaretli atmak için en uygun zamanlar. Peki; Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Gülser Çelik 19 Mayıs Yeniay'ını Mavi Kadın için detaylarıyla ele aldı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Simgenur Gök
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Bakmadan Geçme
Kadınların kabusu, gizli mobing mansplaining nasıl anlaşılır?
Yaşam
Kadınların kabusu, gizli mobing mansplaining nasıl anlaşılır?
Günlük hayatta kadınların sıkça karşılaştığı fakat bazen anlaşılamayan bazense göz ardı edilen bir davranış biçimi: Mansplaining. Gizli bir mobing aslında. Özellikle iş hayatında kadını küçümseyici davranışlar içeren mansplaining nedir? Nasıl anlaşılır, örnekleri nelerdir? Mansplaining davranışı ile ilgili her şey…
Bahar geldi, trend oldu: Marteniçka nedir, ne zaman takılır?
Yaşam
Bahar geldi, trend oldu: Marteniçka nedir, ne zaman takılır?
Balkanların köklü geleneği olan marteniçka, hikayesiyle yeniden popülerlik kazandı. Doğanın uyanışını müjdeleyen bu gelenek, marteniçka bilekliklerinin bileklere takılmaya başlandığı Mart ayında öne çıkar. Marteniçka, sağlık, mutluluk ve şans getirdiğine inanılan bir simge olarak kabul edilir. Genellikle kırmızı ve beyaz ipler kullanılarak yapılır. Marteniçka bilekliğinin beyaz rengi uzun ömürü simgelerken, kırmızı renk ise sağlık ve gücü temsil eder. Peki, Marteniçka nedir, marteniçka bileklikleri ne zaman takılır, Marteniçka bileklikleri ne zaman çıkarılır?
Dünyada kadınların ilgilenmediği tek meslek: "Definecilik"
Yaşam
Dünyada kadınların ilgilenmediği tek meslek: "Definecilik"
Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı Kayseri Temsilcisi Prof. Dr. Osman Özsoy; kadınların anne olarak bir şefkat boyutu, ölüye saygıda daha ön planda olduğu ve korumacı bir ruh tarafının bulunduğunu söyleyerek, kadınların dünyada sadece definecilikle uğraşmadığını belirtti.
Sonraki Haber Yükleniyor...