Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yıldız Çağrı Atiksoy'u kahreden haber!

Mavikadin>Magazin>Yıldız Çağrı Atiksoy'u kahreden haber!

Kuruluş Osman dizisinde yer alan oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy aldığı acı haberle yıkıldı. Ünlü oyuncu kötü haberi sosyal medya hesabından yaptığı duygusal bir paylaşımla yaptı.

Yıldız Çağrı Atiksoy'u kahreden haber!

Berk Oktay ile geçtiğimiz yıl mutlu bir evliliğe imza atarak özel hayatıyla örnek gösterilen Yıldız Çağrı Atiksoy, babaannesinden gelen acı haberle sarsıldı. Ünlü oyuncu acısını sosyal medya hesabında takipçileriyle paylaştı.

YILDIZ ÇAĞRI ATİKSOY'UN ACI GÜNÜ

Yıldız Çağrı Atiksoy'un babaannesi hayatını kaybetti. Kuruluş Osman dizisindeki rolüyle adından söz ettiren ünlü yıldız, yaşadığı acıyı sosyal medya hesabında paylaştı. Yıldız Çağrı Atiksoy paylaşımında şu sözlere yer verdi:

"Hayatımda en sevdiklerimin başında gelen Canım babaannem... Pamuğum. Tanıdığım en melek, en pamuk kalpli İnsan. Etrafını sadece güzelleştirmek için var'olan, iyiliğe odaklı ender ruhlardan... Biliyorum ki sonsuzluğun en güzel mertebesinde özgürsün şimdi. O eller 8 evlat bir o kadar da torun büyüttü. Bir kere bile of dediğini görmedim. Hayatı boyunca sevgiyle, sabırla, şefkatle kocaman bir aile inşa etti. Hayattaki en kıymetli şeyi aile olmayı öğretti bize. En büyük miras ondan bize kalan. Senden öğrendiğimiz her şey için... İyi ki babaannem sen olmuşsun. Biz çok şanslı torunlardık. Şimdi seninle koca bir devir kapandı. Kalbimizin en güzel köşesinde çocuklarımıza anlatacağımız en güzel İnsan olarak kalacaksın hep... Seni çok seviyorum , huzur içinde uyu Çınarımız. Sen gerçekten bu yeryüzünde yaşayan bir melektin" dedi.

Yıldız Çağrı Atiksoy'u kahreden haber!

YILDIZ ÇAĞRI ATİKSOY KİMDİR?

Yıldız Çağrı Atiksoy, 1 Nisan 1986 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Sanatçı, İzmir Ege Sanat Merkezi'nde iki yıl boyunca tiyatro eğitimi aldıktan sonra oyunculuk eğitimine Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde devam etti. Ayrıca, Plato Film'de "Sinema Teknik ve Oyunculuk" eğitimi de aldı. 2010-2013 yılları arasında Kanal D'de yayınlanan Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisindeki Berrin Akarsu karakteriyle dikkat çekti. Sonrasında Yedi Güzel Adam dizisinde Zehra karakterinde rol aldı. Bu projeden sonra Savaşçı dizisinde Aslı Özkaynak karakterini oynadı. TRT 1'de yayınlanan Şampiyon dizisinde de Suna karakterinde rol aldı. 2022-2023 döneminde ise ATV'de ekranlara gelen Kuruluş Osman adlı dizide Malhun Hatun karakterini başarıyla canlandırmaktadır.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...