Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yunus Emre'nin eşi Beria Özden boşanma iddialarına noktayı koydu

Video>Magazin>Yunus Emre'nin eşi Beria Özden boşanma iddialarına noktayı koydu
Survivor'ın dikkat çeken yarışmacısı Yunus Emre Özden'in eşi Beria Özden eşi hakkında çıkan ve farklı yerlere çekilen haberlerden rahatsız olduğunu dile getirdi. 

Yunus Emre Özden'in eşi Beria Özden eşi hakkında çıkan haberlerden rahatsızlığını ifade ederek kimsinin eşinin böyle haberlerle itibarsızlaştırılmasını istemeyeceğini söyledi. 

Onlar bir yarışmada ve farklı haberlere lütfen itibar etmeyin diyen Beria Özden, şopçu bir iki çocuk yüzünden konuların başka yerlere gitmesi hoş değil dedi.

Yunus Emre Survivor'da aldığı cezalarla gündeme gelse de Aleyna Kalaycıoğlu ile olan yakınlığı da bir o kadar gündeme geliyor. 
Bu yakınlıktan rahatsız olan Beria Özden'in sosyal medyadan yaptığı uyarı ise ikilinin ilişkisinde kara bulutlar dolaşmasına neden oldu.   

Yunus Emre'nin eşi Beria Özden boşanma iddialarına noktayı koydu

BOŞANMA İDDİALARINA CEVAP

Yunus Emre'nin Aleyna ile olan ilişikisinden rahatsız olan Beria Özden, bebeğini kaybettikten sonra Yunus Emre'ye "Aleyna'dan uzak dur uyarısını yaptı. 

Yunus Emre'nin bu uyarıya kulak asmayıp Aleyna ile yakın olması sonrasında Beria Özden, sosyal medya hesabında yer alan "Y.E." ibaresini kaldırdı. Bu durum üzerine de boşanma söylentileri hızla yayıldı. 

Beria Özden, boşanma iddialarına sosyal medya hesabından cevap verdi. Özden, yaptığı bir paylaşımla "Dedikodulara ve tuhaf haberlere inanmayın, itibar etmeyin" dedi. Özden bu açıklamasıyla dedikodulara son verdi. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer