2022-11-24 17:44:20 | Son Güncelleme : 2022-11-25 13:16:38

Acun Ilıcalı, kızlarını dünyanın en meşhur lunaparkına götürdü

Ünlü televizyon adamı Acun Ilıcalı'nın 3 evliliğinden olan 4 kızı ve bir torununu alıp İngiltere'deki Hyde Park'a götürdü.

Acun Ilıcalı, kızlarını dünyanın en meşhur lunaparkına götürdü

Acun Ilıcalı, Seda Başbuğ'dan kızı Banu Ilıcalı ve torunu, Zeynep Yılmaz'dan olan Leyla ve Yasemin Ilıcalı, Şeyma Subaşı'ndan olan Melisa Ilıcalı ile birlikte Londra'ya gitti. Burada dünyanın en meşhur luna parklarından biri olan Hyde Park'a giden Ilıcalı ailesi renkli karelere imza attı.

Hyde Park, Londra'daki Kraliyet Parkları'nın en büyüğüdür. 150 hektarlık bir alanda kurulu olan Hyde Park'ta gönüllerince eğlenen Acun Ilıcalı, kızları ve torunu, buradan karelerini de sosyal medya hesabından paylaştı.

ACUN ILICALI KİMDİR?

Ali Acun Ilıcalı 29 Mayıs 1969 yılında Edirne'de doğdu. Türk televizyoncu, sunucu, girişimci, uluslararası yapımcı, iş insanı ve medya patronudur. Aynı zamanda ACUNMEDYA Grubu ile Exxen platformunun kurucusu, TV8 televizyon kanalı ve Hull City AFC futbol takımının da sahibidir.

Ilıcalı'nın spor muhabirliğinden, medya patronluğuna kadar uzanan yaşam hikâyesi hakkında belgeseller çekilmiş, kitap basılmış ve programlar yapılmıştır.

Bugüne kadar birçok farklı kategoride binden fazla ödüle layık görülmüş ve yapılan anketler sonucunda son 15 yıldır pek çok kez Türkiye'nin en güvenilir ilk üç ismi arasında yer almıştır. 2018, 2019, 2020 ve 2021 yıllarında medya sektörünün prestijli haftalık eğlence ve ticaret dergisi Variety'nin seçtiği medya ve eğlence sektöründe dünyanın en etkili 500 iş insanı arasına girmiştir.

Acun Ilıcalı'nın medya sektörüne ek olarak; sağlık, kozmetik, dijital platformlar, eğitim, tekstil, futbol ve e-ticaret gibi sektörlerde de global çapta yatırımları bulunmaktadır. Ilıcalı, destek olduğu sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra kendi gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de gündemde yer almıştır.

Özel Hayatı

Üç evlilik gerçekleştiren Ilıcalı'nın bu evliliklerden dört kızı bulunmaktadır. 1989 yılında Seda Başbuğ ile evlenmiş, bu evlilikten Banu adında bir kızı dünyaya gelmiştir. Kızının doğumundan on ay sonra anne ve babasını bir trafik kazasında kaybeden Ilıcalı, 1993 yılında ilk eşinden boşanmıştır. 2003 yılında Zeynep Yılmaz ile evlenen Ilıcalı'nın bu evlilikten Leyla ve Yasemin adında iki kızı daha olmuştur. İkinci eşinden 2016 yılında boşandıktan sonra 2017 yılında Şeyma Subaşı ile evlenen Ilıcalı'nın bu evliliğinden Melisa adında bir kızı bulunmaktadır. Çift 2018 Kasım ayında boşanmıştır.

''En büyük tutkum oyun oynamak, oynatmak, eğlenmek ve eğlendirmektir çünkü hayat bir oyun sahasıdır'' mottosuyla yaşayan Ilıcalı, adrenalin ve hız tutkusu ile de bilinmektedir. Ayrıca diğer hobileri arasında yarış tekneleri, spor arabalar ve motosikletler yer almaktadır. Dünyanın yükselen trendleri arasında yer alan e-spor ile de yakından ilgilenmektedir. İleri derecede futbol ve basketbol tutkunu olan Ilıcalı, dünyada gerçekleşen önemli turnuvaları takip ederek, yerinde izlemektedir. Ilıcalı aynı zamanda koyu Fenerbahçe taraftarıdır.

Mavi Kadın