Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Acun Ilıcalı'dan Yunus Emre'ye sert çıkış: Senin iflah olma şansın sıfır!

Mavi Kadın>Magazin>Acun Ilıcalı'dan Yunus Emre'ye sert çıkış: Senin iflah olma şansın sıfır!

Survivor All Star'da tansiyon düşmüyor. Yarışmanın yeni bölümünde parkurda başlayan kavga konseye taşınınca Acun Ilıcalı, Seda ile tartışan Yunus Emre'ye 'Senin iflah olma şansın sıfır' diyerek sert çıkıyor.

Survivor All Star 2024'te gerilimin dozu gün geçtikte artıyor. Atakan ile Poyraz'ın birbirine girdiği yarışmada Yunus Emre ile Seda arasında da gerilim dolu anlar yaşanıyor. Konseyde Yunus Emre'nin tavrına sinirlenen Acun Ilıcalı, Yunus Emre'yi sert bir şekilde uyarıyor.

Sevilen yarışmanın yeni bölüm fragmanında Atakan ile Poyraz arasındaki kavga tansiyonu yükseltirken Yunus Emre ile Seda arasında yaşananlar da ortamın iyice gerilmesine neden oluyor. Konseye taşınan tartışma sonrasında Acun Ilıcalı'dan Yunus Emre'ye tepki gecikmiyor. 

ATAKAN POYRAZ BİRBİRİNE GİRDİ

Olayların ardı arkasının kesilmediği Survivor'da Atakan ile Poyraz arasındaki kavga fragmanda merak edilen anlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. 'Yeryüzünde hiçbir delikanlı benim gözlerime bakıp bunu diyemez' diyen Atakan'a Poyraz'dan 'ne konuşuyorsun' şeklinde karşılık geliyor. İkili bu esnada birbirinin üzerine yürüyor. 

Acun Ilıcalı'dan Yunus Emre'ye sert çıkış: Senin iflah olma şansın sıfır!

ATAKAN’DAN POYRAZ’A SERT ÇIKIŞ: "SENİN CEZANI BEN VERECEĞİM!"

İki yarışmacıyı arkadaşları güçlükle ayırırken Atakan 'sana ceza vermesinler senin cezanı ben vereceğim' diyerek Poyraz'a sert çıkıyor.

SEDA VE YUNUS EMRE ARASINDA GERGİNLİK

Seda'nın daha fazla dayanamayacağım sözlerinin üzerine 'iyi çık git' diyerek karşılık veren Yunus Emre'nin sözleri üzerine Seda da net bir şekilde tavır alıyor.

Acun Ilıcalı'dan Yunus Emre'ye sert çıkış: Senin iflah olma şansın sıfır!

ACUN ILICALI’DAN ATAKAN VE YUNUS EMRE'YE UYARI!

Acun Ilıcalı,  Atakan’ın "Cezanı onlardan önce ben keseceğim" sözlerini hatırlatarak "Girdiğin alan çok riskli bir alan Survivor açısından. Yani herkese yapılabilir sana mı yapılamaz?" dedi.

SEDA – YUNUS EMRE TARTIŞMASI KONSEYE DAMGA VURDU

Yunus Emre'nin Seda'ya dokunulmazlık oyununda 'bence hiç konuşma' demesi ve Acun Ilıcalı'ya dönerek, 'bu adama saygımdan buradayım' demesi üzerine Yunus Emre ortamı iyice germiş oldu. 

ACUN ILICALI’YI SİNİRLENDİRDİ

Tartışma içinde olan yarışmacıların tavırları nedeniyle Acun Ilıcalı çileden çıktı. 'Acun Ağabey ben kafayı yiyeceğim' diyen Yunus Emre'ye Ilıcalı'dan 'Sen bir dinlesene beni! Nerede sanıyorsun kendini?' şeklinde bir cevap geldi. Ünlü televizyoncu, '50 kere ceza yemişsin susamıyor musun hala?' dedi.

Acun Ilıcalı'dan Yunus Emre'ye sert çıkış: Senin iflah olma şansın sıfır!

YUNUS EMRE’YE SERT SÖZLER!

Acun Ilıcalı, konseyin ilerleyen zamanında Yunus Emre'ye sinirlenerek 'Ne diyorsun sen ya?' şeklinde tepki gösterdi. Başarılı televizyoncu Yunus Emre'ye şu ifadeleri kullandı: Bak ben sana bir şey söyleyeyim mi? Senin iflah olma şansın sıfır, düzelme şansın sıfır! Biz burada bu belayı çekmek zorunda değiliz.

Acun Ilıcalı'dan Yunus Emre'ye sert çıkış: Senin iflah olma şansın sıfır!

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...