Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ameliyatsız Bölgesel Zayıflama Yöntemleri

Mavikadin>Advertorial>Ameliyatsız Bölgesel Zayıflama Yöntemleri

Ameliyatsız bölgesel zayıflama işlemleri vücudun ciddi anlamda değişmesini sağlamaktadır. Birikmiş olan yağların vücuttan atılması ile birlikte, belirli oranda kilo vermek söz konusu olduğu gibi, tam anlamıyla vücudun konturunu ve duruşunu da iyileştirmeye katkı sağlamaktadır.

Ameliyatsız Bölgesel Zayıflama Yöntemleri

Ameliyatsız bölgesel zayıflama işlemleri vücudun ciddi anlamda değişmesini sağlamaktadır. Birikmiş olan yağların vücuttan atılması ile birlikte, belirli oranda kilo vermek söz konusu olduğu gibi, tam anlamıyla vücudun konturunu ve duruşunu da iyileştirmeye katkı sağlamaktadır.  Genel olarak bölgesel incelmede göbek çevresi, basen, bacak, kol, kalça gibi vücuttaki deri sarkıklarının görülebileceği alanlarda oluşan aşırı yağlanmayı önlemek ya da ortadan kaldırmak mümkün olmaktadır. Ancak yeniden oluşmasını engellemekte kişiye bağlıdır. Çünkü sağlıksız beslenmek ve hareketsiz kalmak, vücudun yeniden yağ biriktirmesine neden olur. 

Bölgesel Zayıflama Nedir?

Özellikle şunu belirtelim ki hiçbir cerrahi işleme gerek kalmadan vücudunuzda birikmiş olan yağların bu işlemler sonucunda parçalanarak dışarı atılmasını sağlayacaksınız. Gerek soğuk lipoliz ve gerekse de emslim cihazları sayesinde, farklı işlemler ile zayıflama ve yağlardan kurtulmak mümkündür. Bunun yanı sıra vücudun biçim alması da mümkün olmaktadır. Genel olarak vücudun enerji ihtiyacı bu yağlar ile karşılansa da, ne yazık ki fazla tüketilen yağlar vücudun belirli bölgelerinde birikmektedir. 

Yap birikmeleri en çok göbek, kol, bacak, kalça, bel, basen bölgelerinde olup, haliyle diyet yapılsa dahi ve zayıflasanız bile burada ki yağlar çok zor bir şekilde gitmektedir. Doğal yollar ile hem diyet yapmanız, hem spor yapmanız her açıdan sağlığınız için zaten önemlidir. Bunları düzenli yapmanın yanında, yaptıracağınız bölgesel zayıflama uzun yıllar sonra genç ve diri olmanızı sağlayacaktır. 
Kilosu fazla olan kişilerin yanı sıra formunu korumak isteyenler içinde uygulanan bu yöntem, vücut formunu korumanızı sağlayacaktır. Genel olarak aşırı kilolularda cerrahi yöntemler ile yağlar alınırken, ortalama fazla yağlara sahip kişilerde herhangi bir sorun olmadan yağlardan kurtulmak ve zayıflamak mümkündür. 

Bölgesel Zayıflama Nasıl Yapılır?

Güzellik uzmanları tarafından uygun cihazlar ile yapılan bu işlemlerde birçok dikkat edilmesi gereken detay bulunmaktadır. İlk olarak operasyonun yapılacağı bölge sınırla belirlenir. Böylelikle o bölgeye uygulanacak başlıklar tespit edildiği gibi, duruma göre gerekli jel takviyesi de yapılır. Bu işlemler ile birlikte bölgesel zayıflama için yapılarak operasyonda hazır hale gelir. 

Sonrasında ise bu bölgede cihazlar sayesinde verilen enerji ve ayrıca titreşimler, dalgalar sayesinde derinin altında biriken fazla yağlarda da parçalanmaya başlar. Bu işlem kasların yoğun çalışması ile elde edilir. Yapılan hesaplamalara göre ortalama 1 yıllık düzenli spor ile elde edeceğiniz kas çalışmasını, bu cihazlar sayesinde 40 ile 60 dakika arasında elde ediyorsunuz. 

Bölgesel zayıflama için lokal yağlanmalar, herhangi bir diyet programıyla ya da fiziksel egzersizler ile yok edilmediği zamanlarda uygulanır. Burada cihazların yardımı ile kadın ya da erkeklerde yapılan bu işlemler sadece yardımcı işlem olarak size yoğun bir spor yaptırır ve bu spor ile birlikte, birikmiş yağların vücuttan atılması sağlanır

Karın germe için de oldukça etkili olan bu yöntemde, seans süresi yağlanma miktarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Yine ortalama da 40-60 dakikalık seanslar uygulanır ve bu seanslara göre artık istenmeyen yağlardan, birkaç ay içerisinde kurtulmuş olursunuz. 

Sağlığınız İçin Bölgesel Zayıflayın

Hem sağlık açısından ve hem de güzel bir görünüm için artık ameliyatsız olan ve sadece 1 saatte tamamlanan bu işlem sonrasında herhangi bir yara izi olmaksızın ve sadece birkaç günlük kas ağrısı sonrasında, dilediğiniz gibi zayıflamanın tadını çıkaracaksınız. 

Özellikle lokalize yağlardan arınmak tam anlamıyla bu şekilde mümkün olduğu gibi, son yıllarda en doğru ve güvenilir çözümler arasında yer aldığını da söyleyebiliriz. Soğuk lipoliz olarak da adlandırılan bu yöntem ile kısmı ağrılar olsa da bunlar sık enerji ile vücudun çalışmasından kaynaklandığı için, uzun yıllar yapmadığınız sporu da bu sayede yapmış olacaksınız. 

Üstelik bölgesel incelme tedavisi için de tercih ediliyor olması nedeniyle kalça ve bacak bölgesine de işlem yapılmaktadır. Kadınların kendilerine doğru bakımları yapmaları, çok daha kolay bir hale gelen bu günlerde iyi bir seans ile dilediğiniz vücuda sahip olacaksınız. 

Soğuk Lipoliz İle Bölgesel Zayıflayın

Sadece 45 - 60 dakika arasında bölgesel olarak birikmiş olan lokal yağların gerek dondurularak parçalanmasını sağlayan ve gerekse de uygulanan kas çalıştırma yöntemi ile birlikte, artık daha hızlı, etkili ve sağlıklı bir şekilde yıllarca birikmiş olan yağlardan kurtulacaksınız. 

Dünya genelinde etkin olan ve her yerde bölgesel zayıflama denildiğinde ilk akıllara gelen soğuk lipoliz, emslim elbette ki ülkemizde de son yıllarda çok yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Bu yöntem sayesinde ciddi anlamda belinizin ya da inceltmek istediğiniz yerlerin incelmesini sağlamanız da kaçınılmaz olacaktır. Kadınlar için tabii ki göbek, bel, basen, kalça ve bacak ilk sırada yer alırken, erkeklerde ise göbek en fazla operasyonun yapıldığı yer olarak karşımıza çıkıyor. 

Sadece 60 Dakikada İncelin

Ancak şunu söyleyelim ki bu işlemler sonrasında mutlaka diyet ve spor ile vücudunun sağlıklı olmasını sağlamanız gerekecektir. Çünkü bu operasyon kilo verme için değil, sadece birikmiş yağların parçalanarak vücuttan atılması için uygulanmaktadır. Bu işlem sayesinde yağların gitmesi ile birlikte belirli oranda kilo verseniz de, devamını getirmek sizin elinizde olacaktır. 

Ağrısız ve acısız olarak yapılan ameliyatsız bölgesel zayıflama işlemi, ilk başlangıçta farklı bir duygu yaratabilir. Ancak 10-15 dakika sonra bu farklılık yerini spor, konfor ve masaj etkisine bırakır. Üstelik vücut üzerinde herhangi bir sorun olmayacağı gibi, deri altında da sadece birikmiş yağlara soğutma ya da kas çalıştırma işlemi yapılmaktadır. 

Yıllardır maruz kaldığınız ve bir türlü kurtulamadığınız yağlardan böylelikle hızlı, güvenli, sağlıklı bir şekilde kurtulmuş olacaksınız. Türkiye'de ciddi anlamda ilk akıllara gelen ve artık tüm kadınlarında tercihleri arasında soğuk lipoliz ve diğer yöntemler, fiyatları ile de oldukça uygun bir hale gelmiş durumda.

Bölgesel Zayıflama Yöntemi İle İncelin

Günümüzde kadınlar için istenmeyen yağlar ortak problemlerin başında geliyor. Bu yağlardan kurtulmak için birçok yola başvursanız da ne yazık ki vücuttan atılması çok zor olduğu için, bu tür işlemler tercih ediliyor. Size uygun olanın tespit edilmesi ve bunun uygulanması ile birlikte, vücudunuzun biçim almaya başlaması ve bu başlangıcın bitimi ise ortalama da 2 aydır.  Kısacası 2 ay sonra, artık vücudunuzdan tüm yağlar atılmış ve incelmiş olacaksınız. Eğer burada halen yağ kalıntıları varsa, yine bunları ortalama 7-8 ay sonra yeni bir seans ile parçalayarak vücudunuzdan atabilirsiniz. 


Editör : Faruk Arvas
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...