10 Ağustos 2022, Çarşamba 03:05

Anne Memesine En Yakın En Çok Tercih Edilen Emzik Markaları

Anne Memesine En Yakın En Çok Tercih Edilen Emzik Markaları

Yeni doğanların bebeklik sürecinde en çok kullandıkları şeylerden biri de emziktir.

Yeni doğanların bebeklik sürecinde en çok kullandıkları şeylerden biri de emziktir. Ancak her bebek her emziği kabul etmez. Bunun için her anne emzik araştırması yapıp, bebeğine uygun olan emziği kullanması gerekir. Yazımızın devamında annelerin en beğendiği emzik markalarını ve fiyatlarını bildirdik.

Annelerin En Beğendiği En İyi 6 Emzik Markası Hangileridir?

Philips Avent Ultra Air Emzikler

Anne memesine en yakın emzik markalarından biridir. Emziğin özelliklerinden br tanesi cildin ıslanmaması için ekstra büyük deliklere sahiptir. Emziğin hafif kalkanı olmakla beraber, hava akışını çıkacak şekilde tasarlanmıştır. Emziğin ipeksi ve silikon malzemesi sayesinde bebeği rahatlatır. Esnek silikon emzik bebeğin dişlerine, diş etlerine ve damağına uygun olarak tasarlanmıştır. Piyasadaki fiyatı 103,70 TL’dir.

Tommee Tippee Closer to Nature Breast-like Emzikler

Anne memesine en yakın emzik markalarından biridir. Yumuşacık silikon ucu sayesinde sert değildir ve bebeğin ağzını yormaz. Aynı zamanda bebeğe anne memesi hissini verir. Bebeğin ağzını hiçbir şekilde tahriş etmez ve emziğin özel havalandırma kanalları sayesinde ağız suyunun akmasını önler böylece ağzı kenarları ıslanmaz ve tahriş olmaz. Piyasadaki fiyatı 29,90 TL’dir.

Suavinex Evolution Ortodontik Silikon Emzik

Esnekliği sayesinde bebeğin damak, diş ve çene gelişimi için yardımcı olur. Emziğin şekli annenin göğüs ucunu biçimine benzediğinden bebek ağzına alınca anne memesi hissini yaşar. Suavinex emzik bebeğin diline temas edilcek şekilde tasarlanmıştır ve yuvarlak kısmı damağına yerleşip bebeğe anne memesi hissiyatını vermektedir. Piyasadaki fiyatı 35,90 TL’dir.

Dr. Brown's Özel Tasarımlı Prevent Emzikler 12+ Ay

Bebekler, Dr. Brown’s özel tasarımlı emziği sayesinde rahatlıkla emziği emebilir ve damağına uyum sağlar. Emzikte hava akışı sistemi olduğundan bebeğin nefes almasını zorlaştırmaz ve ağız kenarlarını ıslatıp tahrişe neden olmaz. Emzik ucunun yumuşak ve bükey kısmı bebeğin dilini rahat hareket ettirmesine yardımcı olur.  Aynı zamanda diş etlerini rahatsız etmez ve diş deformasyonun önüne geçer. Piyasadaki fiyatı 49,90 TL’dir.

Chicco Physio Soft Kauçuk Emzik 0-6 Ay Tekli

Cilt üzerindeki ekstra yumuşak yapısı sayesinde, bebeğin ağzını yormaz ve rahatsız etmez. Emzik ucu kauçuktan üretilmiş olup, ağızda ağrılık yapmaz. Dilin doğal duruşunu engellemez ve rahatça hareket ettirmesini sağlar. Havalandırma delikleri sayesinde ağız kenarlarının ıslanmasına ve salya oluşumuna neden olmaz. Emzik ucunun doğal duruşuyla damağa çok basınç uygulatmaz, dudaklarını rahat hareket etmesine izin verir ve diş eti rahatsızlıklarına sebep olmaz. Piyasadaki fiyatı 49,90 TL’dir.

Wee Baby Trend Damaklı Emzik

Emziğin hava akışını rahatlıkla sağlamasıyla ağız kenarlarının tahriş olmasını önler ve salya olşumuna neden olmaz. Aynı zamanda ortodontik damaklı bir özelliğe sahiptir böylece bebeğin doğal damak yapısın bozmaz aksine destekler. Bebek emziği emerken anne memesini emiyormuş gibi bir hissi verir. Özel koruyucu emzik kabı sayesinde bebek emzik kullanmadığında hijyenik olarak rahatlıkla  saklanabilir. Piyasadaki fiyatı 20,00 TL’dir.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT