2023-01-17 15:07:36 | Son Güncelleme : 2023-01-17 15:11:55

Aşk hayatınızı bile etkiliyor: Telefonu tutuş şekliniz kişiliğinizi açığa çıkarıyor! İşte telefon tutuş şekline göre kişilik testi

Kişilik testleri ne tür bir karaktere sahip olduğumuzu isabetli analizlerle açığa çıkarıyor. Telefon tutuş biçiminize göre bile analiz gerçekleştirmek mümkün! Peki siz telefonu hangi şekilde tutuyorsunuz? İşte, telefonu tutuş şekillerine göre karakter analizi…

Araştırma sonucunda telefon tutuş şekli olarak en fazla 1. seçeneğin tercih edildiği belirtildi.
Araştırma sonucunda telefon tutuş şekli olarak en fazla 1. seçeneğin tercih edildiği belirtildi.

Gündelik hayatımızda yaptığımız rutin hareketler aslında kişiliğimiz hakkında çok fazla mesaj veriyor. Okuduğumuz, izlediğimiz, görüştüğümüz arkadaşlarımız veya iş ortamımız gibi her şey zamanla bizi şekillendiriyor. Bunlardan biri de sürekli elimizden düşürmediğimiz telefonlarımız. Telefonların hayatımızdaki varlığı, her geçen gün artıyor. Son yapılan araştırmalarda cep telefonu tutma şekline göre kişilik analizi yapıldı. Peki siz şu an telefonunuzu nasıl tutuyorsunuz?

1 NUMARA

Araştırma sonucuna göre en yaygın kullanım şekli bu. Eğer telefon tutuşunuzu 1 numaradaki gibi tek elinizle ve baş parmağınızla kullanıyorsanız, özgüveni oldukça yüksek biri olduğunuzu gösteriyor. Büyük riskleri alabileceğinizi, zekice hamleler yapabileceğinizi ve elinizden gelen tüm çabayı göstereceğinizi ortaya çıkarıyor. İlişkilerinizle temkinli biri olabilirsiniz. Bu yüzden karşı taraf sizi içine kapanık ve soğuk biri olarak görebilir. Ancak birini hayatınıza alırken onu iyice tanımayı ve gerçekten hayatınızda olup olmamasına karar vermek istersiniz. 

2 NUMARA

Telefonu tek elinizle tutup diğer elinizin baş parmağı ile kullanıyorsanız bu sizin pragmatik ve sezgilerine güvenen biri olduğunuzu gösteriyor. Sezgisel, zeki, bilgili, sağduyulu ve mantıklısınız. Aksiyon almadan önce birkaç adım sonrasını mutlaka hesaplar, planlarsınız. Mantık duygularınızdan önce gelir ta ki aşka kadar. Konu aşka gelince mantığınızı terk ediyor olabilirsiniz. Ani ve düşüncesiz kararlar vererek ilişkilerinizde kafanız karışabilir. Sevdiğiniz insanlar söz konusu olduğunda peşin hükümlü olabilirsiniz.

3 NUMARA

Eğer 3 numaradaki gibi iki elinizi birden kullanıyorsanız bu zorluklara daha hızlı çözümler bulabildiğiniz anlamına geliyor. Hızlı karar verirsiniz, hızla değişen ortamlara kolayca uyum sağlıyor olabilirsiniz. Değişimlere açık birisiniz. Ancak söz konusu aşk olduğunda hızınız kayboluyor ve tedirgin ruh haline bürünebiliyorsunuz.

4 NUMARA

Son olarak telefonu bu şekilde tutuyorsanız İnsanları orijinal fikirlerinizle etkilemekte üstünüze yok diyebiliriz. Tüm düşünceleriniz toplamak için yalnız olmaktan keyif alırsınız. Hayatınızda gerçekleştirmek istediğiniz birçok harika fikriniz var ve bunları yapmakta oldukça başarılısınız.  Romantik ilişkilerde ise utangaç biri olabilirsiniz. Ancak karşınızdaki kişi sizi tanıdıkça genellikle şaşırır.

Mavi Kadın