Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Aslıhan Güner'den evlilik tüyoları

Mavi Kadın>Magazin>Aslıhan Güner'den evlilik tüyoları

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi ile geniş bir hayran kitlesi elde eden ünlü oyuncu Aslıhan Güner, hem kariyeri hem de özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor. 2013'te meslektaşı Mert Kılıç ile dünyaevine giren Güner, "Bunu artık duvarlara sticker olarak yazıp, altına imzamı atacağım" diyerek, evlilik tüyosu verdi.

Aslıhan Güner'den evlilik tüyoları

İsmail Demirci ile başrolünü paylaştığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisindeki başarılı performansıyla adını geniş kitlelere duyuran ünlü oyuncu Aslıhan Güner, 2013 yılında meslektaşı Mert Kılıç ile dünyaevine girdi.

Kariyerindeki başarılarıyla olduğu kadar özel hayatıyla da dikkat çeken Güner, sosyal medya hesaplarından da mutluluk dolu anları takipçileriyle paylaşıyor.

Aslıhan Güner'den evlilik tüyoları

8 Mart Kadınlar Günü öncesi MAG dergisine röportaj veren Aslıhan Güner, çok konuşulacak açıklamaların yanı sıra, uzun ve mutlu evliliğin sırlarını paylaştı. Ayrıca ünlü oyuncu sağlam temellere dayalı bir ilişkinin önemine de vurgu yaptı.

"EN YAKIN ARKADAŞINIZLA EVLENİN"

Aslıhan Güner verdiği röportajda şu ifadeleri kullandı: 

"Öncelikle; en yakın arkadaşınızla evlenin! Bunu artık duvarlara sticker olarak yazıp, altına imzamı atacağım!

Eşiniz en yakın arkadaşınız olsun ki tüm ömrünüz güvendiğiniz, saatlerce sohbet edebildiğiniz, yolunuza yoldaş olan, her daim yanınızda, arkanızda, önünüzde olan, tüm duygularınızın ortağı, hayatınıza eş olsun. Ve aşk... Aşk olmadan olmaz!"

Aslıhan Güner'den evlilik tüyoları

ASLIHAN GÜNER KİMDİR?

17 Aralık 1987’de dünyaya gelen Aslıhan Güner, çocukluk yıllarından itibaren hayalini kurduğu oyunculuğa Barış Manço Kültür Merkezi’nde gördüğü eğitimle adım atmıştır.

Aslıhan Güner’in henüz 16 yaşındayken The İmam filmi ile başlayan ekran macerası, Selena, Çemberimde Gül Oya, Kuzey Rüzgarı, Asi, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Her Şey Yolunda Merkez, Kızıl Elma, Kehribar ve Diriliş: Ertuğrul ile devam etti. Güner, The İmam, Sümela’nın Şifresi, Moskova’nın Şifresi: Temel, Ver Kaç ve Akıllara Seza adlı sinema filmleriyle beyazperde de başarısını ortaya koydu.

Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu’da da çok geniş bir kitlesi bulunan ünlü oyuncu, son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan ‘Kuzey Yıldızı’ dizisinde başrolde yer aldı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...