Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ay Akrep burcunda ilerliyor, herkes dedektif gibi kuşkkulu, kıskan, hırslı! Hangi burçlar dikkatli olmalı? Astrolog Nur Sezin Bayındır yazdı

Mavi Kadın>Burç yorumları>Ay Akrep burcunda ilerliyor, herkes dedektif gibi kuşkkulu, kıskan, hırslı! Hangi burçlar dikkatli olmalı? Astrolog Nur Sezin Bayındır yazdı

Tüm burçların dikkatli olması gereken bir süreç başlıyor... Ay 27-29 Mart tarihleri arasında, Akrep burcunda ilerlerken herkes kuşkulu, araştırmacı, kıskanç, hırslı hissedebilir. Ay’ın Akrep burcundaki transiti Koçları, Kovaları, Aslanları, Balıkları ve diğer burçları nasıl etkileyecek? Kariyer, para, aşk, sağlık konularında mesajlar neler? Mavi Kadın astroloji uzmanı Nur Sezin Bayındır yazdı.

Ay Akrep burcunda ilerliyor, herkes dedektif gibi kuşkkulu, kıskan, hırslı! Hangi burçlar dikkatli olmalı? Astrolog Nur Sezin Bayındır yazdı

NUR SEZİN BAYINDIR | MAVİ KADIN

Ay 27 Mart saat 09:03 ile 29 Mart saat 19:52 arasında, Akrep burcunda ilerleyecek. Hepimiz biraz daha kuşkucu, araştırmacı, kıskanç, hırslı, biraz da huzursuz hissedeceğiz kendimizi. Bu duyguları fazla abartmamaya ve yıkıcı davranmamaya dikkat etmemiz gerekiyor bu günlerde. Ay’ın Akrep burcundaki transiti Kovaları, Aslanları ve diğer burçları nasıl etkiliyor, hep birlikte bakalım. 

Koç ve Yükselen Koç

Yatırımlar, krediler, bankalar ile konular gündeminize gelebilir. Kendinizi oldukça tutkulu, hırslı, kuşkucu hissedebilirsiniz, sezgilerinizin de arttığını fark edebilirsiniz bu süreçte. Gizemli konular ya da insanlara, okült bilgilere ilgi duyabilirsiniz. Çok hırslı ve şüpheci davranmanın da size pek faydası olmayacağını hatırlamanız gereken birkaç gün.

Boğa ve Yükselen Boğa

İlişkileriniz, ortaklıklarınız, evliliğiniz konusunda daha hassas hissedebilirsiniz kendinizi. Hisleriniz de her zamankinden daha kuvvetli olabilir. Birilerine danışmak ya da arabuluculuk yapmak gibi gündemleriniz de olabilir. Özellikle ilişkileriniz konusunda fazla şüpheci ya da kıskanç davranmak, baskı yapmaya çalışmak iyi sonuçlar vermez.

İkizler ve Yükselen İkizler

Günlük düzeniniz, iş hayatınız, birlikte çalıştığınız kişiler, sağlığınızla ilgili konularda etkiliyor sizi bu süreç. Her zamankinden daha kolay bir şekilde konsantre olabilirsiniz. Bu durumu işlerinizi toparlamak, belki bira daha derinlemesine incelemeniz gereken konular için de kullanabilirsiniz. 

Ay Akrep burcunda ilerliyor, herkes dedektif gibi kuşkkulu, kıskan, hırslı! Hangi burçlar dikkatli olmalı? Astrolog Nur Sezin Bayındır yazdı

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Aşk, flörtler, çocuklar, hobilerinizle ilgili konular ön plana çıkabilir. Özellikle yalnız olanlar biraz daha ön planda olmak, birilerini etkilemek isteyebilir. Borsa tarzındaki riskli yatırımlarla ilgileniyorsanız fazla hırslı davranmamaya da özen gösterebilirsiniz. 

Aslan ve Yükselen Aslan

Eviniz, aileniz, geçmişle ve köklerinizle ilgili konularda etkiliyor sizi bu süreç. Evinizde ve güvende olma ihtiyacı hissedebilirsiniz, her zamanki açık davranışlarınız biraz daha gizemli bir hale gelebilir. Gayrimenkullerle ilgili konularınız varsa bunlar da gündeminize gelebilir. Ailenizi, birlikte yaşadığınız kişileri aşırı sahiplenmemeye çalışabilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak

Daha derin sohbetler, yakın çevrenizle, kardeşlerinizle yoğun bir iletişim söz konusu olabilir. Belki kısa süreli seyahatler ya da eğitimler planlamak, araştırmak size oldukça sıcak gelebilir. Her zamankinden daha hareketli bir iletişim trafiğinde kalabilirsiniz. Ticaretle ilgileniyorsanız gözünüzü hırs bürümesin bugünlerde.

Terazi ve Yükselen Terazi

Maddi kaynaklarınız, finansal durumunuzla ilgili gündemleriniz olabilir. Para kazanma konusuna konsantre olabilir, acaba farklı para kazanma yöntemleri bulabilir miyim diye araştırmak isteyebilirsiniz. Kendinizi değerli hissetmek, değer verdiğiniz konulara yönelmek de ön plana çıkabilir.

Akrep ve Yükselen Akrep

Hassasiyetinizin son derece yükseldiği zamanlar, çok alıngan olmamaya dikkat edebilirsiniz. Kendinizle ilgili konulara karşı biraz takıntılı da hissedebilirsiniz. Hedeflerinizi gözden geçirip, isteklerinize konsantre olabilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgili bazı değişiklikler yapma isteği duyabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Kendinize odaklanmak için geçirebileceğiniz günlerdesiniz. Belki kendinizi biraz yorgun hissedebilir, insanlarla zaman geçirmektense kendinize yönelmek isteyebilirsiniz. Sezgileriniz, hisleriniz her zamankinden daha güçlü bir hale gelebilir. Sevdiğiniz ve yapmaktan keyif aldığınız şeylere de zaman ayırmanız çok iyi olur.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Hayallerinize konsantre olabileceğiniz, kendinizi bu konuda tutkulu ve hırslı hissedebileceğiniz bir süreç. Aynı zamanda arkadaşlarla zaman geçirme, sosyal ortamlara girme, biraz gezme tozma günleri de olabilir sizin için. Özellikle yapmak istediğiniz şeyler konusunda aşırı hırslı davranmamaya dikkat edebilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova

Kariyeriniz, iş hayatınız, sorumluklarınız, insanların sizi nasıl gördüğü ile ilgili konuların biraz daha ön planda olabileceği bir süreç. Kariyeriniz, iş yaşamınızla ilgili fazla hırslı hissedebilirsiniz. Tüm sorumlulukları tek başınıza üstlenmeye çalışmamak, iş yerinde fazla baskıcı, şüpheci, sorgulayıcı davranmamak sizin için faydalı olabilir.

Balık ve Yükselen Balık

Seyahatler, inançlarınız, hayat görüşünüzle ilgili konularda kendinizi daha istekli hissedebilirsiniz. Yurt dışı bağlantıları, vizyonunuz, akademik ya da hukuki süreçler de ön planda olabilir bu süreçte. Zaten güçlü olan sezgileriniz daha da güçlenebilir, size iyi gelmeyecek olan inançlar vs. konusunda dikkatli olmanız faydalı olabilir.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...