Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

25 Mart Ay tutulması burçları nasıl etkiliyecek? Koç ve Terazi başrolde, 3 burç dikkat! Cesur olan kazançlı çıkacak

Mavi Kadın>Burç yorumları>25 Mart Ay tutulması burçları nasıl etkiliyecek? Koç ve Terazi başrolde, 3 burç dikkat! Cesur olan kazançlı çıkacak

Haftaya oldukça heyecanlı bir şekilde 25 Mart tarihinde Terazi burcunda gerçekleşen ay tutulmasıyla başlıyoruz. Ardından aşkın, sevginin gezegeni Venüs’ün güzel açılarıyla hafta daha da renkleniyor. Teraziler ve Koçlar bu tutulmanın başrolünde, Balıklar, Başaklar, Aslanlar, Teraziler ve diğer burçlar 25 Mart ay tutulmasından nasıl etkilenecek. Astrolog Nur Sezin Bayındır yazdı.

25 Mart Ay tutulması burçları nasıl etkiliyecek? Koç ve Terazi başrolde, 3 burç dikkat! Cesur olan kazançlı çıkacak

25 Mart bu haftanın en önemli günündeyiz. Terazi burcunda gerçekleşen yılın ilk tutulmasıyla birlikte; ben/biz dengesi, ilişkiler, adalet, cesur adımlar atmak hayatlarımızda daha fazla ön plana çıkacak. Yılın ilk Ay tutulması Kova burcundaki Plüton’dan da güzel bir destek alıyor, Plüton değişim ve dönüşümü ifade ettiğinden bizim için iyi olacak değişimler de yaşayabiliriz. Bu ay tutulmasıyla birlikte ilişkilerimiz, ortaklıklarımız, adil davranmak, adil olmak, denge kurmak da gündemimizde olacak.

27 Mart sabah saatlerinde Ay, Akrep burcuna geçiyor. Ay tutulmasının etkileri henüz geçmemişken Ay’ın Akrep burcuna geçmesiyle biraz huzursuz hissedebiliriz. Şüpheciliğimiz, bir şeyleri kontrol etme isteğimiz de artabilir. Sezgilerimizin oldukça güçlü olduğu, konsantrasyonumuzun artığı günlerdeyiz aynı zamanda. Bugün kadınlarla bazı sürtüşmeler yaşayabiliriz, sevgimizi ifade etmek ya da ilişkilerimizle ilgili konularda ısrarcı olmak için de pek uygun bir gün değil.

28 Mart tarihinde Venüs ile Uranüs arasında güzel bir açı söz konusu. Yalnız olanlar beklenmedik, ani, özgürlüklerini kısıtlamayan bir aşka merhaba diyebilir, normalde beğendimiz insanlardan daha farklı, sıra dışı insanlara çekim duyabiliriz. Birlikteliği olanlar da her zamankinden farklı, değişik şeylerle ilişkilerini renklendirebilir. Finansal olarak da beklemediğimiz bir şekilde elimize para geçebilir, maddi olarak bazı fırsatlar karşımıza çıkabilir. Çok aceleci davranmamaya dikkat edersek hem aşk hem de maddi anlamda sürprizlerle karşılaşabiliriz.

25 Mart Ay tutulması burçları nasıl etkiliyecek? Koç ve Terazi başrolde, 3 burç dikkat! Cesur olan kazançlı çıkacak

29 Mart sabah saatleri ilişkilerle ilgili konularda bizi destekliyor. Sevdiklerimizle zaman geçirmek, alışveriş yapmak, güzellikle ilgili konulara odaklanmak için kullanabiliriz bu saatleri. Öğleden sonra ise yaratıcılığımız, yardımseverliğimiz, merhametimiz oldukça ön plana çıkıyor. Yaratıcılık gerektiren konular, maneviyata yönelmek için de kullanabiliriz bu saatleri. 

30 Mart tarihinde biraz gergin, agresif hissedebiliriz. Acelecilikten kaynaklı sakarlıklara, ufak tefek kazalara da açık olabiliriz. Sakin kalmanın, çok aceleci davranmamanın faydalı olacağı bir gündeyiz.

31 Mart tarihinde ilişkiler konusunda biraz zorlanabiliriz, özellikle kadınlarla olan ilişkiler biraz daha zorlayıcı olabilir. Ay’ın Yay burcunda ilerlemesinden dolayı iyimser, neşeli olmamız biraz daha kolay olabilir neyse ki.

25 Mart Ay Tutulması Burçları Nasıl Etliyecek?

Yılın en önemli olaylarından birisi olan Ay tutulmasının burçlara etkilerine de kısaca bakalım.

Koç ve Yükselen Koç

Tüm ilişkileriniz, ortaklaşa yaptığınız tüm işler, anlaşmalar, evliliğiniz, birlikteliğiniz gündeminizde olacak.

Boğa ve Yükselen Boğa

Günlük çalışma hayatı, günlük rutinler, birlikte çalıştığınız ya da varsa size bağlı çalışan kişiler, sağlık, hizmetler, varsa evcil hayvanlarınızla ilgili konular ön plana çıkabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler

Aşk, flört, çocuklar, hayattan keyif alma, hobiler, özel hayatınız gündeminizde olacak. Yalnız olanlar için yeni bir ilişki de söz konusu olabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Ev, aile, yuva, gayrimenkuller, kökleriniz ile ilgili konulardaki süreçleriniz tamamlanabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan

Yakın çevre, kardeş, kuzen, iletişim, ticaret, eğitimler, projeler, kısa seyahatler ile ilgili konular ön plana çıkabilir.

Başak ve Yükselen Başak

Finansal konular, maddi kaynaklar, değer verdiğiniz maddi manevi konular gündeminizde olacak.

Terazi ve Yükselen Terazi

Senenin ilk Ay tutulması sizin burcunuzda gerçekleşiyor sevgili Teraziler  Hayatınızın geneli, kendiniz, dış görünüş ve imajınız ön plana çıkacak.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bu Ay tutulmasıyla; kendinizi soyutlamak, kendinizi dinlemek isteyebilirsiniz, sevdiğiniz ve size iyi gelen şeylere zaman ayırabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Arkadaşlarınız, hayalleriniz, sosyal çevreniz, toplumsal konular gündeminizde olacak.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Kariyer, iş ve meslek yaşamınızla ilgili konular ön planda olacak.

Kova ve Yükselen Kova

Seyahatler, eğitimler, yurt dışı bağlantılar, yabancılar, vizyonunuz, hukuki ya da akademik konular gündeminizde olacak.

Balık ve Yükselen Balık

Parayla ilgili konular, bankalar, miras, nafaka, ortaklı kazanımlar, eşinizin vs. geliri ile ilgili konulardaki gündemleriniz sonuçlanabilir.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...