Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ay, Aslan Burcunda ilerliyor! Burcunuzu ne bekliyor? Astrolog Nur Sezin Bayındır yazdı

Mavi Kadın>Burç yorumları>Ay, Aslan Burcunda ilerliyor! Burcunuzu ne bekliyor? Astrolog Nur Sezin Bayındır yazdı

Astrolojide duygularımızı yöneten Ay, 19 – 22 Mart tarihlerinde Aslan burcunda ilerliyor. Aslan burcundaki bu transit özgüvenimizi artıracak. Saçlarımızla ilgilenmek için de tam zamanı. Bu transit burçları nasıl etkiliyor? Aslan, Kova, Oğlak, Yengeç ve diğer burçları neler bekliyor?

Ay, Aslan Burcunda ilerliyor! Burcunuzu ne bekliyor? Astrolog Nur Sezin Bayındır yazdı

NUR SEZİN BAYINDIR | MAVİ KADIN

Ay 19 Mart saat 19:33 ile 22 Mart saat 07:42 tarihleri arasında, Aslan burcunda ilerleyecek. Bu günleri saçlarımızla ilgilenmek, bakım yaptırmak, kestirmek, kendimizi şımartmak için rahatlıkla kullanabiliriz. Özgüvenimiz yüksek, parlamak, ön planda olmak istiyoruz aynı zamanda gururumuz ve egomuz da bizi biraz zorlayabilir. Ayın Aslan burcundaki seyahatinin burçlara etkileri nasıl olacak peki?

Koç ve Yükselen Koç

Aşk, özel hayat, çocuklar, hobileriniz, yatırımlarınızla ilgili konulara yönelebilirsiniz. Duygularınızı net bir şekilde ifade etmek isteyebilirsiniz, hayat size daha keyifli ve mutlu yüzünü gösterebilir. Özel hayatınız ve aşk konusunda fazla egolu davranmamaya da dikkat edebilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa

Aileniz, evinizle ilgili konular ön plana çıkabilir. Zaten sizin için oldukça önemli olan güvende hissetme ihtiyacınız artabilir, geçmiş günlere de bir özlem hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizle zaman geçirmek isterken fazla gururlu davranmamaya da dikkat edebilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler

İletişim, kuzenleriniz, kardeşleriniz, eğitimler gündeminizde olabilir. Yakın çevrenizle zaman geçirmek, bir şeyler paylaşmak sizi mutlu edebilir. Zaten oldukça hareketli olan iletişim ağınız daha da hızlanabilir. Bildikleriniz, öğrendiklerinizle ilgili ego yapmamaya, en iyisini bilirim tavrına düşmemeye de dikkat edebilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Finansal konulara, maddi önceliklerinize, dünyevi konulara yönelebilirsiniz. Keyfinize her zamankinden daha fazla önem vermek isteyebilirsiniz, tembellik yapmaya da meyilli olabilirsiniz. Maddi şeyleri gurur konusu yapacak kadar önemsememeye de dikkat edebilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan

Hedefleriniz, dış görünüşünüz, hayatınızla ilgili önemli olduğunu düşündüğünüz konular ön plana çıkabilir. Ne kadar güçlü olduğunuzu herkese göstermek isteyebilir, hayattaki önceliklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Fazla alıngan davranmamaya da dikkat edebilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak

Bu iki günlük süreçte; sezgilerinizin arttığını hissedebilir, içsel dünyanızın ön planda olduğunu fark edebilirsiniz. Sosyalleşmek ya da kalabalıklara karışmak yerine yalnız zaman geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Olaylara karamsar taraftan bakmamaya da dikkat edebilirsiniz. 

Terazi ve Yükselen Terazi

Sosyalleşmenin, arkadaşlarınızla zaman geçirmenin sizi oldukça mutlu edeceği birkaç gün. Hayalleriniz ya da toplumsal konularla ilgili de bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Arkadaş ortamlarınızda fazla baskıcı ya da gururlu davranmamaya da dikkat edebilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep

İş hayatınız, sorumluluklarınızla ilgili konular gündeminizde olabilir. İş yerinde daha ön planda olmak, ne kadar başarılı olduğunuzu üstlerinize, patronlarınıza göstermek isteyebilirsiniz. Kaldırabileceğinizden fazla sorumluluk üstlenmemeye ve iş yerinde baskıcı davranmamaya da dikkat edebilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Hayata bakış açınız, inançlarınız, vizyonunuz, yurt dışı, akademik, hukuki konularla ilgili süreçler yaşayabilirsiniz. Kendinizi daha iyimser, mutlu hissedebilirsiniz. Yolculuklar, eğitimler de gündeme gelebilir. Fazla fanatik davranmamaya, iyimserliği abartmamaya da dikkat edebilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Yatırımlar, krediler, bankalar, ortaklı kazanımlarla ilgili konular gündeminizde olabilir. Olayları analiz etme, konsantrasyon gücünüzün de oldukça arttığını hissedebilirsiniz. Fazla derinlere dalmamaya, yatırımlarınız, kazanımlarınız konusunda gururlu davranmamaya da dikkat edebilirsiniz. 

Kova ve Yükselen Kova

Tüm ilişkileriniz, evliliğiniz, ortaklılıklarınızla ilgili süreçler ön plana çıkabilir. Birilerine arabuluculuk yapmak, orta yolu bulmak daha kolay gelebilir bugünlerde size. İnsanları daha iyi anladığınızı da hissedebilirsiniz. İlişkileriniz, ortaklıklarınızla ilgili konularda egonuzun ön plana çıkmamasına da dikkat edebilirsiniz. 

Balık ve Yükselen Balık

Bu iki günlük süreçte; günlük rutinleriniz, işleriniz, sağlığınızla ilgili süreçler ön plana çıkabilir. Her zamankinden daha detaycı olabilir, etrafınızı toparlamak isteyebilir, hataları daha kolay fark edebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız insanlara karşı fazla gururlu davranmamaya da dikkat edebilirsiniz. 

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...