29 Kasım 2021, Pazartesi 12:02

Babanızın kalbini fethedecek en güzel 22 doğum günü mesajı

Babanızın kalbini fethedecek en güzel 22 doğum günü mesajı

Babalarımız başımızın tacıdır. Onun verdiği şefkat, sevgi ve güven bizim için çok kıymetlidir. Eğer bugün babanızın doğum günü ise, ona anlamlı güzel bir mesaj hazırlayabilirsiniz. İçinizden gelen mesajı hazırlarken aşağıda bildirdiğimiz anlamlı mesajlardan ilham alabilirsiniz. Yazımızın devamında paylaştığımız iyi ki doğdun mesajlarından, hislerinize en yakın olanı babanıza göndererek yüzünü gülümsetebilirsiniz.

Babanızı Mutlu Edecek En İçten Doğum Günü Mesajları

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş baba. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettiğim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın... Doğum günün kutlu olsun canım babam…

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Ben büyüdüğümde sadece senin gibi olmak istiyorum… Harika bir baba, harika bir koca, harika bir arkadaş ve harika bir insan. Mutlu yıllar baba.

Her engelde, hayal kırıklığında ve mücadelemde bana hep yardımcı oldun. İyi ki doğdun can babam.

Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın doğum günü kutlu olsun.

Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin. İyi ki doğdun babacığım.

Sana en çok ihtiyacım olduğunda ve hatta olmadığı zaman bile orada olduğun için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun…

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacım.

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babam.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “baba” derdim. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Duygulara sığmayan, kelimelerle anlatılmayan insanlar vardır. Sen de onlardan birisin canım babam. İyi ki varsın hayatımızda, iyi ki doğdun.

Düşünüyorum da beni en güzel sen sevmiştin Seni çok seviyorum babam… Doğum günün kutlu olsun.

Işıklarını her zaman en karanlık saatlerinde gönderdin. Yolumu bulmama yardım ettin. Seni çok seviyorum baba. İyi ki varsın, iyi ki doğdun canım babam.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç verirsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Sabırlısın sıcaksın şefkatlisin koruyucumsun bağışlayansın. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Kimse senin kadar sevgi dolu, şefkatli ve çalışkan biri olamaz! Tüm dünyayı dolaşsam da senin gibi birini asla bulamayacağımı biliyorum! Babam doğum günün kutlu olsun.

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Hayalim idolum herşeyimsin sensin canım babam… Harika bir baba, harika bir koca, harika bir arkadaş ve harika bir insansın sen. Mutlu yıllar babacım.

İlk aşkım, kızın olarak seninle gurur duyuyorum beni sevip o güvenli kollarından bir dakika bile ayırmadığın için doğum günün kutlu olsun seni çok seven kızın…

En güzel sabahlar seninle başlıyor babacığım. Senin sesini duymadığım hiçbir gün güzel değil benim için. Doğum günün kutlu olsun, seni çok ama çok seviyorum babacım. İyi ki benimlesin ve iyi ki benim babamsın.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT