Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ben Bu Cihana Sığmazam’dan bir flaş ayrılık daha

Mavi Kadın>Diziler>Ben Bu Cihana Sığmazam’dan bir flaş ayrılık daha

ATV'nin sevilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam, Ozan Akbaba, Fatih Hürkan, Adnan Biricik ve Erdal Andız Ünal gibi isimlerin ardından bir oyuncu daha kaybetti.

Ben Bu Cihana Sığmazam’dan bir flaş ayrılık daha

Uzun süredir heyecanla beklenen yeni bölümde, dizinin takipçileri büyük bir sürprizle karşılaştı. Kadrodan ayrılan oyuncunun bu ani kararı, izleyiciler arasında büyük bir şaşkınlık ve merak uyandırdı.

Salı akşamları izleyicilerle buluşan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi, eğer yeni bir değişiklik olmazsa 72. bölümde sezonu kapatmayı planlıyor.

 

Ben Bu Cihana Sığmazam’dan bir flaş ayrılık daha

YENİ BÖLÜMDE YENİ VEDA

Mustafa Şevki Doğan'ın yönettiği ve Gökhan Horzum'un senaryosunu yazdığı dizi, atv'nin ikinci sezonunda da yer alıyor. Ancak dizinin Salı günü yayınlanacak bölümünde, Atakan karakterine hayat veren usta oyuncu Ragıp Savaş'ın projeden ayrılacağı duyuruldu.

Dizinin 11 Haziran'da yayınlanacak olan 72. bölümünde veda etmesi planlanıyor ancak bu tarihin sezon finali mi yoksa dizinin tamamının final mi olduğu henüz netlik kazanmış değil. Ben Bu Cihana Sığmazam'ın izlenme oranları, "Bahar" dizisinin yayınlanmasıyla birlikte diğer diziler gibi düşmüştü.

 

Ben Bu Cihana Sığmazam’dan bir flaş ayrılık daha

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...