07 Ağustos 2022, Pazar 22:15

Beyaz Giderici Kapatıcı Beyaz Saçları Kendi Rengine Dönüşten Şampuanlar

Beyaz Giderici Kapatıcı Beyaz Saçları Kendi Rengine Dönüşten Şampuanlar

Saç siyahlatan şampuanlar; uygulandıktan kısa süre sonra faydası görülen, güçlü etkiye sahip ürünlerdir. Saçlarınızda beyazlama varsa, bunun için klasik boyalardan medet ummak istemiyor ve beyazlamaya çözüm olacak bir şampuan arıyorsanız bu ürünler

Saç siyahlatan şampuanlar; uygulandıktan kısa süre sonra faydası görülen, güçlü etkiye sahip ürünlerdir. Saçlarınızda beyazlama varsa, bunun için klasik boyalardan medet ummak istemiyor ve beyazlamaya çözüm olacak bir şampuan arıyorsanız bu ürünler tam size göredir. Bu şampuanı kullandıktan dakikalar sonra saçınız eski rengine kavuşabilir. Evde tek başınıza uygulayabilirsiniz, bu bakımdan normal şampuan ile arasında fark yoktur. Şampuanın etkisi saçta ne kadar süre beklediğine göre değişir. Saç siyahlaştırıcı şampuanlar ile beyaz saçlardan kurtulabilirsiniz.

Saç Siyahlaştırıcı Şampuan Markaları Nelerdir?

Saç siyahlatan şampuan kullanımı tek seferde işe yarar. Yani saçınızı her yıkayışta bu ürünleri kullanmanız gerekmez. Bir defa kullandığınızda saç pigmentleri üzerinde etkisini gösterir. Eğer beyaz saçlar size yeniden rahatsızlık vermeye başlarsa bu ürünü yine kullanabilirsiniz. Tabii ki saçı siyahlaştıran şampuanlar etkisini kalıcı olarak devam ettiremez. Çoğunlukla 15-20 günde bir uygulamaya ihtiyaç duyulur. Bu süre saç tipine bağlı olarak farklılık arz eder.

Saç siyahlatan şampuanın faydaları beyazlama problemine hızlı ve pratik çözüm sunmasıdır. Bu şampuanlar sayesinde boya ile uğraşmak zorunda kalmazsınız, saç renginizi rahatlıkla yenileyebilirsiniz. Etrafı batırma gibi bir durum meydana gelmez, akma olmaz. Saçlarınıza bu şampuanı uyguladığınızda boya varmış gibi parlamaz, sizi ele vermez! Hayalinizdeki saç rengini elde etmenizi sağlarken saçlarınızı canlandırır ve özgüveniniz yerine gelir.

De Nature Beyaz Saç Giderici Şampuan

De Nature Şampuan saçları eski rengine döndürmekte çabucak sonuç verir. İngiliz bilim adamlarının geliştirdiği bu muhteşem ürünün başarısı sizi memnun edecektir. Saçlarda beyazlama için şampuan arayışındaysanız seçiminizi bu üründen yana kullanabilirsiniz. Piyasadaki boyalar içinize sinmiyorsa bu şampuanı güvenle uygulayabilirsiniz. Kullanın, birkaç dakika bekleyin ve saçınızın renginde nasıl değişiklik yaptığını görün! Evde uygulayabilirsiniz, hiçbir külfeti yoktur. Etkisi saçınızda kaç dakika beklediğiyle ilişkilidir. Bu fonksiyonel ürün, saçlarınızdaki beyazların üstesinden gelecektir. Bu şampuanın fiyatı 95,95 TL’dir.

Dermaderm Beyaz Saç Karışıtı Bitkisel Şampuan 250Ml

Bu şampuanla saçlarınıza doğal rengini yavaş yavaş kazandırabilirsiniz. Dermaderm beyaz saç karşıtı bitkisel şampuan, doğal saç renginden sorumlu olan pigmentin saç köklerine ulaşmasını destekler. Dermaderm Şampuanın faydasını görmek için Dermaderm Losyonla birlikte kullanmalıdır. İhtiva ettiği bitki özleriyle saçın yapısına tamamen karışan bu şampuan; saç rengini belirleyen pigmentleri canlandırır. Vitaminlerle ve %100 doğal bitki özleriyle zenginleştirilmiş formülü sayesinde Dermaderm beyaz saç karşıtı şampuan, saçların zarar görmesine yol açmadan beyazlama problemini her geçen gün azaltarak yok eder. Bu şampuanı saçınıza uygulayıp su ile durulayınız. Saçınız kirliyse tekrar yıkayınız. Saçlarınızı bu şampuanla köpürttükten sonra iki dakika bekleyiniz ki aktif bitki özleri saç köklerinize iyice nüfuz edebilsin. Bekleme süresinin ardından saçınızı durulayabilirsiniz. Belirgin şekilde etki edebilmesi ancak Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Losyon eşliğinde 28 gün boyunca muntazaman kullanılmasına bağlıdır. Ne kadar renk değişikliği olacağı saçınızın durumu ve yapısıyla ilgilidir. Şâyet gözenekli ve ince bir saç yapınız varsa sonuç elde etmeniz daha az zaman gerektirir. Tam tersine saçlarınız az gözenekli ve kalın ise sonucu görmek için biraz daha beklemeye ihtiyacınız olabilir. Bu şampuanın fiyatı 23,60 TL’dir.

Softto Plus Saç Siyahlatıcı Şampuan

Saçlarınızda beyaz ve gri saç telleri varsa onları bu şampuanla kapatabilirsiniz. Saç renginizi eski koyu hâline döndürmeniz yalnızca 10 dakikanızı alacaktır. Ürün asla boya olmayıp bilakis yalnızca saç siyahlatıcı olarak tasarlanmış özel bir üründür. Farkı gözlemlediğinizde bunu daha iyi anlayacaksınız. Fiyatı:89,90 TL’dir.

Saç Siyahlaştırıcı Şampuan Nasıl Kullanılır?

Bu şampuanları uygulamak gayet kolaydır. Önce saçlar ıslatılır. Havlu kullanılarak fazla suyu alınır. Fakat tamamen kurutulmamalıdır, saçların nemli olması gerekmektedir. Şampuan saçlara sürülür. Saçlarda elde etmek istediğiniz renge göre kaç dakika bekleyeceğiniz şampuanın üzerinde yazar. Bunu dikkate alarak bekleme süresine uyulmalıdır. Süre dolunca saçlar bol suyla durulanmalıdır.

Saç Beyazlamasına Çözüm Saç Beyazlaması Nasıl Önlenir?Bitkisel Tarifler Tıklayınız

Saç Neden Beyazlar, Saçlarım Niçin Beyazlıyor? Uzmanlar Cevaplıyor Tıklayınız

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT