Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kübra Dizizsi 2. sezonda Çağatay Ulusoy sürprizi

Mavi Kadın>Magazin>Kübra Dizizsi 2. sezonda Çağatay Ulusoy sürprizi

Netflix, Çağatay Ulusoy'un başrolünde olduğu Kübra dizisinin ikinci sezonunu açıkladı. İlk sezonu büyük bir ilgiyle takip edilen dizi, ikinci sezonuyla izleyicilerle buluşmaya Haziran ayında devam edecek.

Kübra Dizizsi 2. sezonda Çağatay Ulusoy sürprizi

Çağatay Ulusoy, Aslıhan Malbora ve Ahsen Eroğlu'nun başrollerini paylaştığı Kübra dizisi için ikinci sezon onayı alındı. Çağatay Ulusoy'un Semavi Gökhan karakteriyle tanıtıldığı dizi, ilk haftasında önemli bir başarı elde etti.

ÇAĞATAY ULUSOY'DAN HAYRANLARINA SÜRPRİZ

Netflix, Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı Taylan Biraderler tarafından hazırlanan Kübra dizisinin ikinci sezonunu duyurdu. Yapımcılığını Onur Güvenatam'ın üstlendiği dizi, Afşin Kum'un aynı adı taşıyan romanından uyarlanmış ve ilginç hikayesiyle ilk sezonunda büyük bir başarı yakalamıştı. Dizinin ikinci sezonu, Haziran ayında izleyicilerle buluşacak.

Kübra Dizizsi 2. sezonda Çağatay Ulusoy sürprizi

KÜBRA DİZİSİNDEN ÖNEMLİ BAŞARI

Çekimler tamamlandıktan sonra heyecanla beklenen proje, ilk haftasında büyük bir başarı elde etti. Netflix'in 22-28 Ocak tarihleri arasındaki verilerine göre, Kübra ikinci haftasında 10,400,000 saat izlenme ve 1,800,000 görüntüleme rakamlarına ulaştı. Ayrıca Kübra, Türkiye'nin yanı sıra Netflix'te 23 ülkenin Top 10 Dizi Listesi'nde ikinci haftasında da yer aldı.

Kübra Dizizsi 2. sezonda Çağatay Ulusoy sürprizi

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...