Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Saplantılı hayran koruma tutturdu! Danla Biliç korkudan yalnız gezemiyor

Mavi Kadın>Magazin>Saplantılı hayran koruma tutturdu! Danla Biliç korkudan yalnız gezemiyor

Sosyal medyada paylaştığı makyaj videolarıyla 6 milyon takipçi kazanan fenomen Danla Biliç, takıntılı bir hayranın ortaya çıkması üzerine korumalarla birlikte dolaşmaya başladı.

Saplantılı hayran koruma tutturdu! Danla Biliç korkudan yalnız gezemiyor

Sosyal medya fenomeni Danla Biliç ve Survivor şampiyonu Cemal Can Canseven, bir alışveriş merkezinde kameralara yakalandı. Danla Biliç'in son zamanlarda korumalarla dolaşması, takıntılı bir hayranla ilişkilendirildi ve durumu kendisi açıkladı.

TAKINTILI HAYRAN DANLA BİLİÇ'İ KORUMALARLA GEZDİRDİ

Danla Biliç ve Cemal Can Canseven, geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Danla Biliç, son günlerde korumalarla dolaşmasıyla ilgili olarak; "Bir takıntılı hayranım var. Kendisi hakkında uzaklaştırma kararı da aldırdım ancak bir süre daha bu önlemleri almak zorunda hissediyorum" şeklinde konuştu.

CEMAL CAN SEVEN NUMARASININ SATILMASIYLA İLGİLİ KONUŞTU

Canseven, sosyal medya hesabında hayranına satıldığı öğrenilen telefon numarasına dair aldığı mesajları paylaştı ve konuyla ilgili olarak; "Hayatımda ilk kez böyle bir durumla karşılaşıyorum. Gelen mesajdaki kişinin numaramı nereden aldığını sordum ancak bir cevap alamadım. Bu tuhaf durum karşısında hem gülerken hem de içli içli düşünüyorum. Gerçekten garip bir durum" ifadelerini kullandı.

Saplantılı hayran koruma tutturdu! Danla Biliç korkudan yalnız gezemiyor

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...