Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
2023-05-30 19:07:30 | Son Güncelleme : 2023-05-31 09:00:47

Çağla Şıkel, zayıflığının sırrını açıkladı: Herkes fit olabilir

Google News

Şarkıcı Emre Altuğ ile örnek evlilikleri 2008 yılında başlayıp 2015 yılında biten ve iki çocuğu olan Çağla Şıkel, önceki gün bir reklam çekimi için kameraların karşısına geçti. Samimi açıklamalarda bulunan 44 yaşındaki ünlü manken; "İki çok enerjik erkek çocuğun annesi olmak gerçekten çok zor" ifadelerini kullandı ve formunun sırrını paylaştı.

Çağla Şıkel nasıl zayıf kaldı?
Çağla Şıkel nasıl zayıf kaldı?

Çağla Şıkel, bir markanın reklam filmi için kamera karşısına geçti. Ünlü manken, yönetmenliğini Metin Arolat'ın üstlendiği filmin çekimleri arasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Samimi açıklamalarda bulunan ikiliden Metin Aralot sanatçılar arasında Çağla Şıkel'in kendisi için yerinin çok ayrı olduğunu ifade etti.

TÜRKİYE'NİN EN DİSİPLİNLİ SANATÇILARINI AÇIKLADI

Ünlü şarkıcı ve yönetmen Metin Arolat, sanat camiasında çalıştığı isimler arasında en disiplinli olanların kimler olduğunu da açıkladı. Arolat, kendisi için sanatçı Seda Sayan, Tarkan ve Çağla Şıkel'in iş disiplerinin olduğunu ve kendilerine verilen set saatlerinden önce çekimlerde hazır bulunduklarını açıkladı. 

"Bu isimler arasında Çağla, Tarkan ve Seda Sayan’ın yeri ayrıdır. Onların bambaşka bir disiplinleri var. Set saatinden önce sete gelmek gibi. Ben daha yataktayken ‘Nerede kaldın?"

Çağla Şıkel, zayıflığının sırrını açıkladı: Herkes fit olabilir

ÇAĞLA ŞIKEL ZAYIF KALMANIN SIRRINI AÇIKLADI

1997 yılında Miss Turkey yarışmasında birinci seçilen Çağla Şıkel, 44 yaşına gelmiş olmasına rağmen hala sağlıklı ve genç görünmesinin sırrını açıkladı. Çocuklarından enerji aldığını anlatan ünlü manken, ruhu genç tutabildikten sonra bedenin fit hale gelmesinin kolay olduğunu söyledi. Diğer yandan iki erkek çocuk annesi olan Çağla Şıkel, 14 ve 11 yaşındaki çocuklarının hareketli olmalarından kaynaklı çok zorlandığını ancak çok mutlu olduğunu da ifade etti;

Çağla Şıkel, zayıflığının sırrını açıkladı: Herkes fit olabilir

"Aslında fit kalmak zor değil. İsterse herkes fit kalabilir. Önemli olan ruhunuzu genç tutabilmek. Zihinsel ve duygusal olarak yaşlanıyorsak, bedenimiz de ona uyum sağlamak zorunda kalıyor. Sabaha kadar spor yapabiliriz ve süper kaslı vücudumuz olabilir. Ancak enerjimiz yaşlandıysa, bunun bir formülü yok, ona spor yaptıramıyoruz. Çok büyük değişimler, gelişimler, hayatta sıçrayışlar gerekiyor. Ben kendimi bu anlamda eğitmeyi çok seviyorum. Çocuklarım da benim enerji kaynağım. Evet, iki çocuk annesi olmak zor. İki çok hareketli erkek çocuk annesi olmak gerçekten çok zor ama onların enerjisiyle yorulmuyor, aksine onlardan enerji alıyorum."

Kaynak : Mavi Kadın
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.