Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Çalışan insanların vazgeçilmez kahramanı... Robot süpürge önerileri 2023

Mavikadin>Tekno kadın>Çalışan insanların vazgeçilmez kahramanı... Robot süpürge önerileri 2023

Teknolojinin hayatımıza girmesiyle birlikte kadınların iş yükü de hafifler oldu. Bunu sağlayan ev aletlerinden en çok sevileni de kuşkusuz robot süpürgeler. İşte Robot süpürge önerileri 2023…

Çalışan insanların vazgeçilmez kahramanı... Robot süpürge önerileri 2023

Temizliği kolaylaştıran bu teknoloji harikaları artık birçok evde karşımıza çıkıyor. Çeşitli markaların ürettiği robot süpürgeler farklı özelliklere sahip. Kimi haritalandırma özelliğiyle kimi de hem süpürme hem paspas yapma özelliğiyle alıcıların dikkatini çekiyor.

Son yıllarda daha çok popüler hale gelen robot süpürgeler temizlik performanslarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Robot süpürgeler klasik süpürgelere kıyasla insan gücünü devre dışı bıraktığı için tercih sebebi oluyor.

Zamanın ne kadar kıymetli olduğunu hatırlatan robot süpürgeler batarya ömrü, ses seviyesi gibi farklı özellikleriyle birbirinden ayrılıyor. Çok az yer kaplaması, haritalandırma özelliği açılarak uzaktan ve tamamen insandan bağımsız çalışabiliyor olması dikkat çekiyor.

ROBOT SÜPÜRGE ÖNERİLERİ 2023

Markasına, modeline fiyatına göre yüksek alıcı kitlesine sahip robot süpürgeler kadınların yanı sıra bekar erkeklerin hatta öğrencilerin de ilgi odağı haline gelmiş durumda. Robot süpürge önerileri 2023 yılı için neler? Hep beraber inceleyelim…

 

1- Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro

Çalışan insanların vazgeçilmez kahramanı... Robot süpürge önerileri 2023

Birçok markanın önüne geçen Xiaomi en çok tercih edilenler arasında başı çekiyor.  Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro modeli üst düzey temizlik imkanı sunuyor. Özellikle bebekli ve evcil hayvan sahipleri tarafından tercih edilen ürün yer silme özelliğine de sahip.

Hızı ve gücüyle kullanıcılarından ilgi gören bu süpürge inatçı lekeleri temizleme için dakikada 10 bin titreşim yapabiliyor.

Lekeler için mikrofiberleri bulunan Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro’da dengeli bir su penetrasyonu bulunuyor. Lekelerin iyi bir şekilde çıkması ve hızlı kuruma için ise paspaslarında mikrofiberler kullanılmış.

Evde olmadan da kolayca temizlik yapabileceğiniz bu modelde yeni nesil LDS lazer navigasyon sistemi yer alıyor.

Haritalama özelliği ve güç kademelerinin bulunduğu robot süpürge istenirse gece bile çalıştırılabilir. Bu özellikle çalışan insanlar tarafından tercih edilen bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.

5200 mAh pil ile donatılan süpürge 150 metrekareden daha geniş bir alanı süpürecek kapasiteye de sahip. Xiaomi Home/Mi Home uygulaması sayesinde kullanıcılarına zamansız temizlik imkanı sunuyor. Böylece kişi evde yokken de temizlik planlanabiliyor.

2- İhlas Aura Cleanmax Temizlik Robotu

Çalışan insanların vazgeçilmez kahramanı... Robot süpürge önerileri 2023

En çok tercih edilen robot süpürgeler arasında gösterilen diğer bir model İhlas’ın Aura Cleanmax temizlik robotu olarak biliniyor. Halı yıkama özelliği bulunun bu süpürge bakterileri de yok ediyor. Toz torbasız sisteme sahip İhlas Aura Cleanmax temizlik robotu yüzde 99.9 toz tutan sulu filtrasyon sistemi, tıkanmayan su filtre sistemi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle astım hastası kişiler tarafından tercih edilen bu süpürge yüksek emiş gücü ile biliniyor.

Aura Cleanmax, parfümleme özelliğiyle istenmeyen kötü kokuları ortadan kaldırır. Oldukça sessiz çalışan makine düşük enerji tüketimine de sahiptir.

3- Viomi V5 Pro Robot Süpürge

Çalışan insanların vazgeçilmez kahramanı... Robot süpürge önerileri 2023

Viomi V5 Pro robot süpürge en iyi markalar sıralamasında ön plana çıkıyor. Çarpışma önleyicileri bulunan süpürge güvenle eşyalara zarar vermeden ilerleyebiliyor.

Yatay çarpışma önleme teknolojisi bulunan Viomi V5 Pro robot süpürge ön bölümdeki iki lazer lidar sensör sayesinde 70-90mm aralığındaki engelleri algılar.

Dikey çarpışma teknolojisi de olan süpürge duvarlara veya eşyalara 1.5 cm’e kadar yakın temizlik yapar. Duvar ve eşyaları çizmeden güzel bir temizlik sunar.

Haritalanmanın en verimli şekilde çalıştığı bu süpürge dört adet yüksek hassasiyetli yapay zeka lazer lidar sensörüne sahip.

Xiaomi Smart Home (Mi Home) uygulaması, Google Home ve Alexa ile çalışan bu süpürge farklı odalar için temizlik modlarının ayarlanmasına imkan sağlar.

4- Fakir Robert RS 770 Akıllı Robot Süpürge

Çalışan insanların vazgeçilmez kahramanı... Robot süpürge önerileri 2023

Fakir Robert RS 770 akıllı robot süpürge sahip olduğu özelliklerle ev temizliğini son derece basit, hızlı ve yorucu olmayan hale getirir. Yüzeyin yapısını kendi algılar ve temizliği derinlemesine gerçekleştirir.

Lidar navigasyon sistemine sahip bu süpürge dubleks evlerde iki farklı harita çıkarma özelliğini bulunduruyor. Yüksek hassasiyetli kızılötesi sensörleri sayesinde eşyalara zarar vermeyen robot süpürge boşluğu kolayca algılayarak düşmeyi engeller.

5 - Tefal RG7675 X-Plorer Serie 75

Çalışan insanların vazgeçilmez kahramanı... Robot süpürge önerileri 2023

Tefal RG7675 X-Plorer Serie 75 isimli süpürge evcil hayvan dostu olarak biliyor. Kolay kullanımıyla dikkat çeken süpürge çekiş gücüyle üst düzey bir temizlik imkanı sunuyor.

Navigasyon, kalıcı haritalandırma, kişiselleştirilebilir ayarları ile adından söz ettiren  Tefal RG7675 X-Plorer Serie 75 evinizin her noktasına ulaşır.

Kaynak : Mavi Kadın, mynet
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Bakmadan Geçme
Zamana karşı yarışan kadınlara yönelik hızlı ve etkili 7 kişisel bakım uygulaması
Tekno Kadın
Zamana karşı yarışan kadınlara yönelik hızlı ve etkili 7 kişisel bakım uygulaması
Çalışan anneler, aktif kariyer sahibi genç kadınlar veya birden fazla işi ve sorumluluğu olanlar… Hepimiz için ortak olan şey, zamana karşı yarışıyor oluşumuz. Gün içerisinde işlerimize yetişmeye çalışırken kendimize ayıracak vakti bulmak çoğunlukla imkânsız hale geliyor. Sizin için kişisel bakımınıza vakit ayırmayı hem kolaylaştıracak hem eğlenceli hale getirecek hızlı ve etkili yöntemleri listeledik.
Uygun fiyatlı ve kaliteli en iyi tost makinesi modelleri
Tekno Kadın
Uygun fiyatlı ve kaliteli en iyi tost makinesi modelleri
Sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi, pratik atıştırmalıkların kurtarıcısı olan tost makineleri artık sadece ekmek kızartma işlevinden çok daha fazlasını sunuyor. Tost makinesi markaları arasından seçim yaparken hangi özelliklere dikkat etmeliyiz? Hangi markalar güvenilir ve dayanıklı ürünler sunuyor? İşte tüm bu soruların cevaplarına göz atacağız.
Burçlara göre erkeklere hediye alma rehberi… Hangi burca ne hediye alınır?
Tekno Kadın
Burçlara göre erkeklere hediye alma rehberi… Hangi burca ne hediye alınır?
Kadınlar için hediye seçimi karmaşık bir süreç olabilir ve hediyenin özel ve anlamlı olmasını isteriz. Ancak, bir erkeğe hangi hediyenin beğenileceğini belirlemek bazen zor olabilir. İşte bu noktada, burçlara göre hediye rehberi devreye giriyor. Her burcun kendine özgü bir karakteri bulunmaktadır ve bu karakterlere uygun hediyeler seçmek, karar verme sürecinizi kolaylaştırabilir. Burçlara göre hediye seçimleri, alıcıya özel ve düşünceli bir armağan sunma fırsatı tanır. İşte Burçlara göre erkeklere alınabilecek hediyeler… 
Sonraki Haber Yükleniyor...