Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Paspasta devrim yapacak: Dyson Wash G1 özellikleri ve fiyatı

Mavi Kadın>Tekno kadın>Paspasta devrim yapacak: Dyson Wash G1 özellikleri ve fiyatı

Dyson, en son cihazı "Wash G1"i tanıttı. Sonbaharda piyasaya sürülecek ürün, ıslak lekeleri temizlemek, kir ve atıkları toplamak ve sert zeminler için tasarlandı.

Paspasta devrim yapacak: Dyson Wash G1 özellikleri ve fiyatı

Dyson'un yenilikçi yaklaşımıyla ev temizliğinde işler biraz daha kolay hale geliyor. Dyson Wash G1 paspas modeli, ev temizliğini bir adım ileri taşıyor. Paspas yaparken kirli suyu zemine yayma sorununu ortadan kaldıran akıllı ürün zor kirleri çıkarmada avantaj sağlıyor. 

Dyson Home'un başkanı Tom Moody, çoğu paspasın karşılaştığı en büyük soruna odaklanan bu yenilikçi tasarım, artık temizlik deneyimini daha keyifli ve etkili hale getiriyor. Artık paspas kullanırken kirli suyun her yere sıçraması endişesi tarihe karışıyor. Dyson'ın zemin bakımı mühendislik müdürü olan Ketan Patel ise pil ömrünün 35 dakikaya kadar çıkabildiğini ve temiz su deposunun 27 ons kapasiteli olduğunu belirtiyor.

DYSON WASH G1 PASPAS ÖZELLİKLERİ

Dyson Wash G1 paspas modelinin bazı özellikleri şöyle: 

 • Dyson, çalışırken iki dönen mikrofiber paspas kafasına sürekli olarak temiz su püskürtür.
 • Paspası ileri geri hareket ettirerek kurumuş lekeleri fırçalar ve ters yönde dönen silindirlerle de mekanik çalkalama yapar.
 • Yerleşik kıllı fırça, zemini silerken büyük kalıntıları kazıyıp ayrı bir çöp tepsisine atar.
 • Çöp tepsisinin manuel olarak temizlenmesi ve kirli suyun boşaltılması gerekiyor. Ayrıca çöp tepsisi ve diğer parçalar bulaşık makinesinde yıkanabilir.
 • WashG1, silindirlerini kendi kendine temizleyebildiğinden, bir dahaki sefere zemini temizlemeniz gerektiğinde kullanıma hazırdır.
 • Ürün paspas yaparken kirli suyu zemine yayma sorununu çözen özel bir tasarıma sahip.
 • Yüksek emiş gücü motoru sayesinde etkili temizlik sağlar.
 • Akıllı sensörlerle donatılmış olup, kullanım kolaylığı sunan ergonomik tasarım
 • Hafif ve manevra kabiliyeti yüksek yapıya sahip olmasıyla kolaylıkla hareket ettirilebilir.
 • Yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir paspas pedi ile ekonomik ve çevre dostu bir seçenek sunuyor.

Bu özellikler sayesinde Dyson Wash G1 paspas modeli, ev temizliğini daha etkili ve keyifli hale getiriyor.

Paspasta devrim yapacak: Dyson Wash G1 özellikleri ve fiyatı

WASHG1'İN DYSON'UN ÇUBUKLU SÜPÜRGELERİNDEN FARKI

 • Küçük bir pompa ve fırçaların onları çalıştıracak motorları olsa da, büyük bir vakum motorunun ve tıkanacak bir filtrenin olmaması
 • Ürünün çubuklu cihazdan hafif olması
 • Küçük bir pompa ve fırçaların dönmesini sağlayan motorları olsa da, büyük bir vakum pille çalışıyor.
 • Ürün içerisindeki pil ömrünün 35 dakikaya kadar dayanmasının yanı sıra 27 onsluk temiz su deposunun tek seferde 3.100 metrekareye kadar paspaslayabiliyor.

DYSON WASH G1 PASPAS FİYATI

Dyson Wash G1 paspas, kaliteli malzemelerden üretilmiş ve yüksek performansıyla dikkat çeken bir üründür. Ayrıca Sonbahar mevsiminde satışa sunulacak olması da merak uyandırıyor. Ürün hem şık tasarımı hem etkili temizleme özellikleriyle kullanıcıları memnun etmeyi hedefliyor. Dyson'un teknolojik üstünlüğü ve dayanıklılığı ile bilinen marka, tüketicilere güven veriyor.

699,99 dolarlık fiyatıyla uygun bir seçenek sunan Dyson Wash G1 paspas, evinizdeki temizlik rutininizi kolaylaştırarak  konforunuzu artırıyor. Kaliteli bir paspasa sahip olmak isteyenler için ideal bir tercih olabilir. Ayrıca Türkiye pazarına ne zaman geleceği ise hala belirsizliğini koruyor.

Kaynak : Mavi Kadın, theverge.com
Editör : Funda Aydın
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...