Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Dyson 360 Vis Nav özellikleri neler? Dyson'ın ultra akıllı robot süpürgesi fiyatı

Mavi Kadın>Tekno kadın>Dyson 360 Vis Nav özellikleri neler? Dyson'ın ultra akıllı robot süpürgesi fiyatı

Türkiye'deki ev temizliğinde kendini kanıtlamış markalar arasında yer alan Dyson, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Geçen yıl tanıtılan Dyson 360 Vis Nav isimli robot süpürge artık Türkiye'de satışa sunuldu. Dyson 360 Vis Nav Robot süpürge özellikleri ve diğer detayları...

Dyson 360 Vis Nav
Dyson 360 Vis Nav

Dyson, son teknoloji ürünü 360 Vis Nav'ı Türkiye'de satışa sundu. Ev temizliğini daha da akıllı hale getiren robot süpürge Dyson 360 Vis Nav, oldukça etkileyici özelliklere sahip. Bu robot süpürge, piyasadaki diğer ürünler gibi haritalama yapıp, nerede olduğunu bilemese bile evinizin toz haritasını da oluşturabiliyor. Balık gözü lens ile 360 derecelik görüş sistemine sahip olan ürün, engeller, duvarlar ve toz algılama için de tam 26 sensörden veri topluyor. 

DYSON 360 VİS NAV ÖZELLİKLERİ

Dyson 360 Vis Nav robot süpürge diğer süpürgelere benziyor gibi düşünseniz de yeni teknolojik gelişmelerle farkını ortaya çıkarıyor. 360 Vis Nav robot süpürgenin bazı özellikleri şunlardır:

  • Ultra gelişmiş fırçaları ve Dyson Hyperdymium™ motor, yüksek emiş gücü üreterek dakikada 110,000 devre kadar dönerek temizlik hızını artıyor.
  • 360 derece görüş mesafesi sayesinde tozlu olan bölgeyi analiz ederek yeni bölgeler oluşturabiliyor. Tozun bulunduğu bölgeye göre temizlik fırçalarını devreye sokuyor. Akıllık süpürgenin 3 tane fırça özelliği bulunuyor. İlki uçtan uca temizliğe sahip silindir geniş fırça ile evinizin tüm zeminlerinde üstün temizlik hizmeti sunar. İkinci olarak, üç işlevli silindir fırçası yumuşak naylon, sert fırça kılları ve antistatik karbon fiber iplikler ile üç işlevi bir arada sunarak halıların ve zeminin yapısına göre temizleme fırçasını seçiyor. Üçüncü olarak ise, açılabilir yan kanal özelliği sayesinde duvar kenarlarında kalan tozları ve kırıntıları bile kolaylıkla almanızı sağlıyor.
  • Gözle görülemeyen mikroskobik partikülleri belirlemek için toz seviyelerini saniyede 15.000 kez kontrol eden ve ihtiyaç duyulduğunda emiş gücünü otomatik olarak artıran bir sistemdir.
  • Köşeleri ve kenarları temizlemek için D şeklindeki gövdesini kullanarak mobilyaların altlarını etkili bir şekilde temizler. Robot, gelişmiş çift bağlantılı süspansiyon sayesinde 21 mm'ye kadar tırmanabilir ve yere sıkıca yapışarak ilerleyebilir.
  • Dyson'ın beş katmanlı HEPA filtreleme sistemi, toz ve 0,1 mikrona kadar olan mikroskobik partiküllerin %99,99'unu tutabilen tamamen yalıtılmış bir yapıya sahip.
  • Boost modu, en yüksek emiş gücünü sağlar; Sessiz mod ise düşük ses seviyesiyle temizlik yapmayı mümkün kılar. Hızlı mod, hızı artırırken Auto mod, toz seviyelerine göre emiş gücünü otomatik olarak ayarlar.

 

Dyson 360 Vis Nav özellikleri neler? Dyson'ın ultra akıllı robot süpürgesi fiyatı

 

ROBOT SÜPÜRGENİZİ YÖNETMEK İÇİN MYDYSON™ UYGULAMASINI KULLANIN

Robot süpürge, evinizin haritasını çıkararak size özel bir temizlik deneyimi sunuyor. MyDyson™ uygulaması sayesinde istediğiniz bölgeleri belirleyip robotun o alanlardan uzak durmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik her bölge için temizlik gücünü de seçebilirsiniz: Auto modunda genel temizlik, Hızlı modda acele durumlar, Sessiz modda sessizlik arayanlar ve Boost Mod ile zorlu lekelerle başa çıkabilirsiniz.

Akıllı teknoloji sayesinde yoğun toz birikimine sahip bölgeleri belirleyerek temizliğinizi buna göre planlayabilirsiniz. Özellikle halılar ve mobilyalar gibi toz tutma potansiyeli yüksek yerlerin temizliği için emiş gücünü otomatik olarak artırarak derinlemesine ve etkili bir temizlik sağlayabilirsiniz. MyDyson™ uygulaması üzerinden temizlik kanıtlarınıza da anında ulaşabileceksiniz.

Program yapmanıza yardımcı olacak özelliği ile her bölge için sunulan çalışma süresi tahminleri sayesinde hangi alanın temizlenmesi gerektiğini hızlıca belirleyebilir ve en uygun güç modunu seçebilirsiniz. Bu özellikler sayesinde işlerinizi kolaylaştırabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca MyDyson™ uygulamasını kullanarak günlük hayatınıza en uygun temizlik programlarını da oluşturabilirsiniz.

Evinizde sessiz alanlar veya kabarık dokulu halılar varsa, Dyson'un MyDyson™ uygulamasını kullanarak işleri kolaylaştırabilirsiniz. Uygulama sayesinde silindir fırçanın motorunu kapatıp sessiz bir temizlik deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca tırmanılmaması gereken alanları veya tamamen kaçınılması gereken bölgeleri belirleyerek vakit kaybetmeden temizliğinizi tamamlayabilirsiniz. Dyson'un bu akıllı özellikleri sayesinde eviniz hem tertemiz oluyor hem sizin için daha az stresli bir ortama dönüşüyor.

Alexa ve Google Asistan ile uyumlu olan bu akıllı cihazları kullanarak evinizin temizliğini yapmak çok daha pratik hale geliyor. Sadece basit sesli komutlar vererek süpürgenizi istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz.

 

Dyson 360 Vis Nav özellikleri neler? Dyson'ın ultra akıllı robot süpürgesi fiyatı

 

VERİLERİNİZİ KORUYAN DYSON 360 VİS NAV FİYATI

Dyson 360 vis nav robot süpürge fiyatı ürünün satıldığı mağazalara, bölgelere ve zaman dilimlerine göre değişebilir. Dyson'un resmi web sitesini ziyaret ettiğiniz de robot süpürgenin ücreti 44.999,00 ₺’dir.  En güncel fiyat bilgisi için yetkili satıcılardan teklif alarak fiyat hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Dyson 360 Vis Nav bakımı nasıl yapılır?

Robot süpürgenizin bakıma gereksinim duyduğu zaman size bildirecek ve ekrandaki basit yönergelerle sizi yönlendirecektir. Hazneyi pratik bir şekilde boşaltabilirsiniz, silindir fırça ve ömür boyu kullanılabilen HEPA filtresi yıkanabilir ve defalarca kullanılabilir.

Dyson 360 Vis Nav şarj süresi ne kadardır?

Robot süpürgeniz kullanılmadığında, her zaman şarj ünitesine bağlı olup temizlikten sonra veya gerektiğinde otomatik olarak şarj olmak için üniteye geri döner. Dyson 360 Vis Nav™'ın tam kapasiteye ulaşması yaklaşık olarak 2 saat 45 dakika sürüyor.

Dyson 360 Vis Nav’daki kirli haznesi nasıl boşaltılır?

Dyson 360 Vis Nav™ robot süpürge, kir ve tozu çöp kutusuna tek bir hareketle itmek için özel bir mekanizmaya sahip. Bu sayede, toz ve kirlerle temas etmeden kolaylıkla dökebilirsiniz.

MyDyson™ uygulamasını nasıl indirilir?

Dyson 360 Vis Nav™ robot süpürgenizi en etkili şekilde kullanmak ve tüm fonksiyonlarından yararlanmak için cihazın üzerindeki QR kodunu tarayabilir ya da Apple Store veya Google Play Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kaynak : Mavi Kadın, dyson.com.tr
Editör : Funda Aydın
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...