Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ay yay burcunda, iyimser hava artıyor! Tüm burçlara fırsat doğuyor, Boğalar özellikle dikkat

Mavi Kadın>Burç yorumları>Ay yay burcunda, iyimser hava artıyor! Tüm burçlara fırsat doğuyor, Boğalar özellikle dikkat

Ay, 29 Mart ve 1 Nisan'da Yay burcunda ilerlerken Akrep burcunun yoğun, huzursuz enerjisi yerini iyimser havaya bırakıyor. Tüm burçlar bundan etkilenirken özellikle Boğalar finansal konularda yeni fırsatlar yakalayabilir. Yengeçler ise ilişkilere odaklanıyor. Nur Sezin Bayındır, Koç, Balık, İkizler, Yay, Yengeç ve diğer tüm burçları nelerin beklediğini yorumluyor.

Ay yay burcunda, iyimser hava artıyor! Tüm burçlara fırsat doğuyor, Boğalar özellikle dikkat

NUR SEZİN BAYINDIR | MAVİ KADIN

Ay, 29 Mart 19:52 ile 1 Nisan 04:45 tarihleri arasında Yay burcunda ilerleyecek. Akrep burcunun yoğun, biraz huzursuz enerjisini arkamızda bırakıyoruz. Umudumuz artıyor, daha iyimser ve şanslı hissediyoruz kendimizi. Açık havada zaman geçirmek, yeni ve farklı şeyleri araştırmak ruhumuza iyi gelecek. Boğalar finansal konulara yönelirken İkizler ilişkilerine odaklanıyor. Tüm burçlar nasıl etkilenecek, neye neye odaklanıyor? Gelin hep beraber bakalım: 

Koç ve Yükselen Koç

Seyahatler planlamak, eğitimler araştırmak, yeni ve farklı yerleri, kültürleri görmek gelebilir içinizden. Yurt dışıyla bağlantılı konular, akademik ya da hukuki süreçler de gündeminizde olabilir. Zaten hareketli, enerjik olan yapınız bu günlerde daha da ön plana çıkabilir, kabınıza sığmayabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sezgilerinizin oldukça ön planda olduğu birkaç gün geçirebilirsiniz. Ortaklı kazanımlarınız, yatırımlarınız, vergiler, alacak/verecekler, kredilerle ilgili konular gündeminize gelebilir. Artık size iyi gelmeyen şeyleri bırakmayı düşünebilirsiniz, kendinizi her zamankinden daha şüpheci, kontrolcü bir ruh halinde bulabilirsiniz.

Ay yay burcunda, iyimser hava artıyor! Tüm burçlara fırsat doğuyor, Boğalar özellikle dikkat

İkizler ve Yükselen İkizler

İlişkileriniz, ortaklıklarınız, evliliğiniz ya da uzun süreli birlikteliğinizle ilgili konular ön plana çıkabilir. Sözleşmeler, anlaşmalarla ilgili süreçleriniz varsa onlara da odaklanmak gerekebilir. İletişim konusunda zaten oldukça iyisiniz ancak bugünlerde danışılan, fikri sorulan, çözüm için destek istenen kişi olabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Çalışma düzeninizi, rutinlerinizi daha istekli bir şekilde gözden geçirip bir şeyleri düzenleyebilirsiniz. Günlük rutinleriniz, iş yaşamınız, birlikte çalıştığınız kişiler ve sağlığınızla ilgili konular gündeminizde olabilir. Küçük detaylara, minik hatalara bile dikkat edebilir, biraz da eleştirel şekilde davranabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan

Kendinizi oldukça heyecanlı, iyimser hissedebilirsiniz, hayatının güzel taraflarına odaklanabilirsiniz. Çocuklarınızla keyifli zaman geçirip yatırımlar konusunda da biraz risk almaya açık olabilirsiniz. Aşk, flört, hobilerinizle ilgili gündemler de söz konusu olabilir, keyifli birkaç gün geçirebilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak

Eviniz, aileniz, yaşam alanınızla ilgili konular gündeminizde olabilir. Gayrimenkullerle ilgili süreçleriniz varsa karınıza çıkabilir. Geçmişe özlem duyduğunuzu hissedebilirsiniz. Ailenizle birlikte evde güzel zamanlar geçirmek isteyebilirsiniz, aile yemekler, toplantıları planlayabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

İletişim trafiğiniz oldukça hızlanabilir, zamanın nasıl geçtiğini bile fark etmeden oradan oraya hareket ederken bulabilirsiniz kendinizi. Yakın çevreniz, kardeşleriniz kuzenlerinizle ilgili konular gündeminizde olabilir, birlikte organizasyonlar yapmak isteyebilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep

Ekonomik durumunuz, para kazanma yöntemlerinizle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Maddi olarak ne kadar güçlü, kişisel olarak da ne kadar değerli olduğunuzu hissetmek isteyebilirsiniz. Maddi ve manevi anlamda sizin için önemli olan, değer verdiğiniz şeylerle de ilgilenebilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Her zamanki iyimserliğiniz, neşeniz bugünlerde daha da artabilir. Kendinize daha fazla odaklanmak, sevdiğiniz şeylere zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Hedeflerinizi hevesle gözden geçirebilir, dış görünüşünüzle ilgili minik değişikler yapmak isteyebilirsiniz. Yalnız kendinizi biraz daha alıngan ve hassas da hissedebilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Kalabalıklardan yorulup sıkılabileceğiniz birkaç gün geçirebilirsiniz. Kendinizle baş başa kalmaya, biraz izole olmaya ihtiyaç duyduğunuzu hissedebilirsiniz. Sizden saklanan ya da gizlenen bazı şeyler de karşınıza çıkabilir. Yaparken kendinizi iyi hissettiğiniz, size keyif veren şeylere zaman ayırabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova

Hayallerinizle ilgili konulara odaklanabilir, istekle ve hevesle onlar için adım atmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirmek, sosyal ortamlarda boy göstermek de sizi mutlu edebilir. Hümanist bakış açınızla toplumsal konularla her zamankinden daha fazla ilgilenebilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık

İş hayatınıza, kariyerinize odaklanmanın daha kolay gelebileceği birkaç gün sizin için. İş yerindeki projelere, çalışmalara daha hevesli bir şekilde yaklaşabilirsiniz. Hem iş hayatınız hem de kişisel hayatınızla ilgili sorumluluklarınızla ilgili bir şeyler yapmak da yine ön plana çıkabilir.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...