Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Onu kızdırmayın, duyguylarıyla bile boğar! Dışı pıtırcık içi panter Yengeçlerin sevmediği 8 şey

Mavi Kadın>Burç yorumları>Onu kızdırmayın, duyguylarıyla bile boğar! Dışı pıtırcık içi panter Yengeçlerin sevmediği 8 şey

Duygusal, romantik ve rahatına düşkün olan Yengeç burçları dışarıdan sevgi pıtırcığı gibi gözükseler de içlerinde sakladıkları bir siyah panterleri vardır. Pençelerini çıkardıkları an, onların gazabından kurtulamazsınız. Sizi duygusallıkları ile boğar, sevgileri ile yeniden canlandırırlar. Hayatınızda bir yengeç burcu varsa ve hala hayatınızı seviyorsanız bunları sakın yapmayın! Yengeç burçlarının sevmedikleri şeyleri Mavi kadın editörü derledi. 

Onu kızdırmayın, duyguylarıyla bile boğar! Dışı pıtırcık içi panter Yengeçlerin sevmediği 8 şey

Su grubu burçlarından Yengeç, duyguların, sezgilerin ve romantizmin burcudur. Duygularıyla yönetidikleri için, etrafındaki herkesin mutlu olmasını ister. Yengeç burçları; iç benliğin, derin duyguların sesidir. Sevgisiz yaşayamazlar. Onlar için sevgi ve derin duygular hayatın temel amacıdır. Mutlu oldukları yere kök salmak isterler ve bu yüzden onları hayatlarında herhangi bir değişiklik yaparken göremezsiniz. 

Sevgi görmedikleri, bencillik hissettikleri hiç bir yerde de durmazlar. Hatta giderken arkalarında ne var ne yoksa hepsini yakar, öyle giderler. İntikam almada Akreplerle yarışan Yengeçler, huzursuz olduğu yerde huzursuz eder, mutsuz olduğu yerde herkesin yaşam enerjisini çekiverir. Onların hışmına uğramak istemiyorsanız, Yengeç burçlarının nefret ettiği şeylerin listesine bakmanız şart. 

KARARSIZLIK

Yengeç burçları kararsızlıktan nefret eder. Kararsız birinin yanında geçirdikleri yarım saat sonunda hastalık sahibi bile olabilirler. Onlar için bir şeyi düşünmek 3 dakika, karar vermesi de 2 dakika olmak üzere 5 dakikayı geçmemelidir. Zamanın kıymetini bilen Yengeç burcunu, karar vermek için uzun uzun düşünmek yerine, gidip uyumayı tercih eder. 

Onu kızdırmayın, duyguylarıyla bile boğar! Dışı pıtırcık içi panter Yengeçlerin sevmediği 8 şey

ARADA KALMAK

Yengeç burçlarının karar verme mekaniması duyguları tarafından yönetildiği için, hayatlarında sevdikleri bir çok kişi, bir çok şey vardır.Onlar için bir şey olacaksa hemen olmalıdır. ‘’Ya hep ye hiç! ‘’ mantığıyla hareket eden Yengeç burçları herhangi bir konuda arada kalmaktan nefret eder. Bir konuda ya da iki insan arasında arada kalmış bir Yengeç burcunu sinir çığlıkları atarken görmeniz oldukça muhtemel. 

YENİLİKLER

Yengeç burçlarını bir ailedeki baba gibi düşünün. Babanın her zaman oturduğu bir koltuk vardır. Ondan başka koltuğa oturmaz, o yokken bile kimsenin oturmasına izin vermez. Yengeç burçları da tam olarak böyledir. Rahat ettikleri, konfor buldukları bir yeri gördüklerinde sahiplenirler ve hayatlarının sonuna kadar orada mutlu mesut yaşayabilirler. Konfor alanını oluşturmuş bir Yengeç burcu yeni şeylere açık değildir. Çünkü ona göre hayatı zaten mükemmeldir. Neden başka şeyler deneyerek bunu riske etsın ki?

Onu kızdırmayın, duyguylarıyla bile boğar! Dışı pıtırcık içi panter Yengeçlerin sevmediği 8 şey
BASKI HİSSETMEK

Yengeç burçları su grubu buçları içerisinde en rahatına düşkün olan burçtur. Yapılacak olan bir iş varsa yapar fakat kendi standartları dahilinde yapar. Baskının hiç bir türlüsüne katlanamaz. Onun için hissettiği ufacık bir baskı bile, yoğun migren ağrılarına maruz kalmakla eşittir. 

DİSİPLİN

Yengeç burçları disiplinin zıt anlamlısı olarak doğmuşlardır. Onlar için disiplin, kendi koydukları kurallar dahilinde yaşamayı gerektiren bir durumdur. Başkasının kurallarına uyamazlar, uyarlarsa da sadece kendileri de bunu istediği içindir. Disiplinsiz yaşamak onlar için bir hayat felsefesi gibidir. Ruhlarını özgürlüğe kavuşturur  ve mutlu yaşamalarının gizli anahtarıdır. 

ACELE ETTİRİLMEK

Bir Yengeç burcu, bir yere bir saat içerisinde geleceğim diyorsa söylediği doğru olabilir. Fakat birisi tarafından bir yere bir saat içerisinde gitmesi için acele ettiriliyorsa o yere asla zamanında gitmez ya da hiç gitmez. Yengeç burçlarının inatçılıkları yorgan altında gizledikleri huylarından birtanesidir. Onları bir konuda acele ettirin ve sonra hiç görmediğiniz bir inatçılıkla karşılaşın. İnadı tutmuş bir Yengeç burcu karşısındaki 5 kişiyi 5 dakika içerisinde alaşağı edebilir. 

Onu kızdırmayın, duyguylarıyla bile boğar! Dışı pıtırcık içi panter Yengeçlerin sevmediği 8 şey

DEDİKODU YAPMAK

Yengeç burçları sadece ailesi ya da ailesi olarak gördüğü kişilerle dedikodu yapar. Bunların haricinde yanında dedikodu yapılmasını istemez. Çünkü ailesi haricinde dedikodu yaptığını gördüğü herkes, gün gelecek onun da dedikodusunu yapacaktır. Bu sebeple Yengeç burçları dedikodu yapan insanları hayatında istemez. Dedikodu, Yengeç burçlarının doğal bir arkadaş seçme kriteridir. 

REKABETÇİ OLMAK

Burçlar arasında en duygusal, rahatına düşkün ve özgür ruhlu olan Yengeç burcu, rekabetin olduğu yerde ya sessizce izler ya da kaçar. Rekabet ona kendisini yarış atı gibi hissettirir. Kendisini kazanacağıı ya da kaybedeceği hiç bir rekabet konusunun içerisine sokmaz. Kendisi halihazırda rekabete giremeyecek kadar mükemmeldir zaten. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nermin Sekmen Halil
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...