Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
2022-11-22 16:44:48 | Son Güncelleme : 2022-11-22 18:49:15

Ebru Gündeş'ten kanser olduğunu öğrenen Armağan Çağlayan paylaşımı

Google News

Kameralar önünde beyin kanaması geçiren Ebru Gündeş, eski dostu Armağan Çağlayan'ın kanser olduğunu öğrenince sosyal medyadan destek oldu.

Ebru Gündeş'ten kanser olduğunu öğrenen Armağan Çağlayan paylaşımı

Son olarak YouTube'da yaptığı başarılı programlarla sık sık gündem olan Armağan Çağlayan, geçtiğimiz gün sevenlerini hüzne boğan bir paylaşım yaptı.

Ünlü yapımcı, yaptırdığı taramalar sırasında akciğerinde bir kitle saptandığı söyleyerek kansere yakalandığını duyurmuştu. Tedavi sürecine girileceğini anlatan ünlü isim bu nedenle işlerine bir süre ara vereceğini de eklemişti. Armağan Çağlayan'a bu açıklamasından sonra ünlü ünsüz birçok kişi destek ve geçmiş olsun mesajları göndermişti.

AYNI PROGRAMDA JÜRİ OLMUŞLARDI

Armağan Çağlayan'a bir destek de yıllar önce Popstar yarışmasında birlikte jüri koltuğunda oturdukları Ebru Gündeş'ten geldi. Ebru Gündeş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile eski dostuna destek verdi.

KENDİSİ DE BEYİN KANAMASI GEÇİRMİŞTİ

Ebru Gündeş, 1999 yılında, 25 yaşındayken, 'Dön Ne Olur' albümünün tanıtımını yaptığı sırada kameralar önünde beyin kanaması geçirerek tarihe geçmiş ve tedavinin ardından sağlığına kavuşmuştu. Bu büyük hastalığı atlatan Ebru Gündeş, eski arkadaşı Armağan Çağlayan'a destek olmak için instagram hesabından birlikte çekilmiş fotoğraflarını paylaşarak destek oldu.

''BENDEN DAHA GÜÇLÜSÜN''

Gündeş, yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verdi;

"Canım Armağan'ım, güzel yürekli arkadaşım...Senin üstesinden gelemeyeceğin hiçbir şey olduğuna inanmıyorum...Yıllardır beyninde 3 tane klipsle, 2. hayatını yaşayan benden çok daha güçlü ve inatçı olduğunu da biliyorum...Dolayısıyla bu sürecin sonunda kazananın sen olacağından en ufak bir şüphem yok. Her zaman yanındayım. Dualarım seninle."

EBRU GÜNDEŞ KİMDİR?

Ebru Gündeş, 12 Ekim 1974 yılında İstanbul'da doğdu. Konfeksiyon işçisi iken Neşe Demirkat ile tanışan Gündeş, Koral Sarıtaş ile Selçuk Tekay'ın bulunduğu Marş Müzik Yapım ile anlaşır. Gündeş, albüm hazırlıklarına başlamadan önce Emel Sayın'a vokalistlik yapmıştır. İlk evliliğini 16 yaşındayken Hamdi Vardar ile, ikinci evliliğini de 2002 yılında avukat Ömer Durak ile yapan Gündeş, 2010 yılında İran Azerisi iş insanı Rıza Sarraf'la evlenmiştir. 15 Ekim 2011'de kızı Alara doğmuştur.

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN KİMDİR?

Armağan Çağlayan 8 Nisan 1966 tarihinde İstanbul'da doğdu. Türk televizyon yapımcısı, avukat ve YouTuber.

Çocukluğu ve gençliği Hereke'de geçti. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde, yüksek lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde tamamladıktan sonra yine aynı üniversitede İşletme Fakültesi Yönetim Organizasyon Ana Bilim Dalında doktora programına başladı. Avukatlık stajını Kocaeli Barosu'nda tamamladıktan sonra avukatlığı bırakıp İstanbul'a geldi.

Kaynak : Mavi Kadın
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.