2021-08-28 19:41:11 | Son Güncelleme : 2022-09-12 16:57:33

En Beğenilen En Çok Satan 6 Lazer Epilasyon Cihazı Hangisidir

İstenmeyen tüylerden kurtulmak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak birçok kadının hayalidir.

En Beğenilen En Çok Satan 6 Lazer Epilasyon Cihazı Hangisidir

İstenmeyen tüylerden kurtulmak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak birçok kadının hayalidir. Kadınlar istenmeyen tüylerinden kurtulmak için, ağda, tıraş yahut tüy dökücü kremler gibi birçok yönteme başvururlar. Ancak bu yöntemler tüyler için geçici bir çözüm olup, tüylerin kısa sürede tekrar çıkmasını sağlayan yöntemlerdir. İstenmeyen tüylerle mücadelede etkili olan tek çözüm lazer epilasyondur. Lazer epilasyon aleti, istenmeyen tüylerin azalmasını ve tüylerin uzun bir süre çıkmamasını sağlar. Gelişen teknolojiyle birlikte günümüzde birçok lazer epilasyon cihazı bulunmaktadır. Yazımızın devamında piyasada en çok satılan ve beğenilen lazer epilasyon cihazlarından bahsettik.

En Çok Satılan Ve En Çok Tercih Edilen Lazer Epilasyon Aletleri Nelerdir?

Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı + Vücut ve Yüz Başlığı

Philips  Lumea Prestige; gelişen son teknolojisi ile günümüzde en çok tercih edilen IPL cihazdır. Philips lumea prestige lazer aleti evde kullanıma uygun bir üründür. Yoğun ışık atımına sahip olan lumea prestige,  tüylerin uzun bir süre çıkmasını engeller. IPL yani yoğun ışık atımı sayesinde, ışık, tüy köklerine nüfuz eder. Böylece tüyler azalır ve zamanla tüyler yok olur. Özel kıvrımlı yapısı sayesinde vücudun her bölgesinde kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Philips lumea prestige lazer cihazı, 3 uygulamadan sonra aylarca tüysüz pürüzsüz bir cilt vadeder. Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı + Vücut ve Yüz Başlığı piyasadaki fiyatı 3.424,90 TL’dir.

Philips BRI921/00 Lumea Advanced IPL Epilasyon Aleti - Satin Compact Kalem Düzeltici Hediyeli

Philips Lumea Advenced; tüylerin tekrardan uzamasını önleyerek, IPL özelliği sayesinde tüylerin uzun bir süre çıkmamasını sağlar. Philips Lumea Advencedlazer aleti evde kullanıma uygun bir üründür. IPL teknolojisi sayesinde, tüy köklerine ışık atımı yapar ve birkaç uygulama sonrasında tüylerin çıkmasını engeller. Vücuttaki istenmeyen tüyleri yok ederek en az 3 ay boyunca tüylerden arınmış pürüzsüz bir cilt vadeder. Philips BRI921/00 Lumea Advanced IPL Epilasyon Aleti - Satin Compact Kalem Düzeltici Hediyeli piyasadaki fiyatı 2.649,90 TL’dir.

Braun Silk·Expert Pro5 PL5137 Lazer Epilasyon Hassas Bölge Ataçmanı 400.000 Atıminface ipl epilasyon aleti

Braun lazer epilasyon cihazı; hassas başlığı sayesinde bikini, koltuk altı ve yüz bölgesi gibi küçük bölgeler üzerinde atış yapmayı kolaylaştırır. Braun lazer epilasyon aleti evde kullanıma uygun bir üründür. Braun lazer epilasyonu ile 4 haftanın sonunda tüylerde fark edilir bir azalma olduğu gözlemlenmiştir. Braun lazer epilasyon cihazı, bacak, bikini, koltuk altı ve yüz bölgesine uygun olarak tasarlanmıştır. Braun Silk·Expert Pro5 PL5137 Lazer Epilasyon Hassas Bölge Ataçmanı 400.000 Atıminface ipl epilasyon aleti piyasadaki fiyatı 3.349,90 TL’dir.

Rowenta EP9870 IPL Derma Perfect Precision Epilasyon Cihazı

Rowenta lazer epilasyon cihazı, 3 ayın sonunda vücuttaki tüm tüylerde %80 üzerinde azalma sağlar. Rowenta lazer epilasyon aleti evde kullanıma uygun bir üründür. Rowenta lazer epilasyon cihazı, cilt rengini koruyan hassas sensörü sayesinde, cilt üzerinde güvenli bir atış sağlar. Rowenta epilasyon cihazı vücutta yüz bölgesi hariç tüm bölgelerde kullanılabilir. Kadınlar yüz bölgesinde yalnızca yanak kemiğinin altındaki bölgeye lazer atış yapabilirler. Rowenta EP9870 IPL Derma Perfect Precision Epilasyon Cihazı piyasadaki fiyatı 1.682,68 TL’dir.

Remington IPL6750 i-Light Prestige Tüy Alma Sistemi

Remington lazer epilasyon aleti, klinik olarak test edilip kanıtlanmıştır. Remington lazer epilasyon aleti evde kullanıma uygun bir üründür. Remington lazer epilasyon cihazı gelişmiş propulse teknolojisi sayesinde, vücuttaki kılların büyümesini engellemektedir. Kuvvetli atış sayesinde, tüylerin çıkmasını engeller ve pürüzsüz ipek gibi bir cilde kavuşturur. Remington lazer cihazı, 5 farklı enerji ve hız ayarına sahiptir. Farklı hız ve enerji özelliği sayesinde, vücudun her bölgesinde istenilen ayarda atış yapılabilir. Remington IPL6750 i-Light Prestige Tüy Alma Sistemi piyasadaki fiyatı 2.819,06 TL’dir.

Arzum AR5020 Sateen Touch IPL Tüy Alma Sistemi Beyaz

Arzum lazer epilasyon cihazı; birçok klinik ve güzellik merkezinde dermatologlar tarafından kullanılmaktadır. IPL teknolojisi sayesinde, tüy köklerine hassas ışığı gönderip, tüylerin tekrardan uzamasının önüne geçer. Arzum lazer epilasyon cihazı evde kullanıma uygun olup düzenli kullanıldığında tüylerde %70 azalma gösterir. Arzum AR5020 Sateen Touch IPL Tüy Alma Sistemi Beyaz piyasadaki fiyatı 2.207,08 TL’dir.

 

Mavi Kadın