Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

En güzel Mevlid Kandili mesajları 2023 kısa, anlamlı kandil mesajları ve sözleri!

Mavikadin>Yaşam>En güzel Mevlid Kandili mesajları 2023 kısa, anlamlı kandil mesajları ve sözleri!

Mevlid Kandili bu yıl 26 Eylül Salı günü yeni bugün idrak ediliyor. Sevdiklerinin kandilini kutlamak isteyenler için anlamlı sözleri için derledik. En güzel Mevlid Kandili mesajları 2023 kısa, anlamlı kandil mesajları ve sözleri haberimizde yer alıyor.

Mevlid Kandiliniz mübarek olsun
Mevlid Kandiliniz mübarek olsun

Peygamber Efendimiz Hazret-i Muhammed'in doğumu nedeniyle birlikte anılan Mevlit Kandili'nde sevdiklerinin kandilini kutlamak isteyenler için mesaj ve anlamlı sözleri bir araya getirdik. En güzel Mevlid Kandili mesajları, anlamlı kandil mesajları ve sözleri için haberimizi okuyabilirsiniz. 

Eşinin, dostunun, akrabasının yüzünde gülümseye vesile olmak isteyenler ''En güzel Mevlid Kandili mesajları 2023 kısa, anlamlı kandil mesajları ve sözleri'' şeklinde arama motorlarında arayışa çıktı. 

İbadetlerin yapılacağı bu anlamlı günde müslümanın müslümanı sevindirmesi halini hatrını sorması da çok önemli.. Bunun için sosyal medyada hesapları ya da kişisel yollarla kandil kutlamak oldukça rastladığımız bir iştir.

'Mevlit' kelimesi Peygamber Efendimiz'in doğumunu yani Kutlu Doğum Haftasını işaret ediyor. Bu nedenle de müslüman alemi birbirini sevindirmek için mesaj ve güzel sözlü yazıları aramaya koyuldu. İşte En güzel Mevlid Kandili mesajları 2023 kısa, anlamlı kandil mesajları ve sözleri...

En güzel Mevlid Kandili mesajları 2023 kısa, anlamlı kandil mesajları ve sözleri!
 

MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI

- Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınız Rabbin yüce katına iletilmisine vesile olan Mevlüt kandiliniz mübarek olsun.

- Rabbim bizi özünden iman eden gözünden düşmeyen kullarından eylesin. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

- Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

- Bu mübarek gecenin feyzi üzerinize rahmeti geçmişinize bereketi evinize nuru ahiretinize sıcaklığı yuvanıza dolsun, kandiliniz mübarek olsun!

- "Yetimi kendine yakın tut. Başını elinle okşa ve onu sofrana oturt. Böyle yaparsan, kalbin yumuşar ve hacetin görülür."
Mübarek Mevlid Kandiliniz mübarek olsun...

- Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğın saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun.

- Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

- Ne zaman ki iyiki'lerimiz keşke'lerimizden önde gider; O zaman hayatı yaşarız. Oysa çoğumuzu hayat yaşıyor. İyiki'lerle dolu bir yaşam dileğiyle iyi kandiller.

- Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

- Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınız Rabbin yüce katına iletilmisine vesile olan Mevlüt kandiliniz mübarek olsun.

- Allah'a en sevgili ev, içinde ikram gören yetim bulunan evdir." Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun Hayırlı Kandiller! -Bugün alnımız secdeye gidiyorsa, senin sayende ya Râsulallah . Senin doğuşunu kutlamaz mı bu dünya.. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

- Yüce Allah'ım, nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına gelen Mevlid Kandili"nde, bir yıllık yaşantımızı, ibadetlerimizi ve iyiliklerimizi iyi düşünecek ve ona göre hayatımıza çeki düzen vererek samimi bir teslimiyetle nefis muhasebesine gireceğiz. Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Mevlid kandiliniz mübarek olsun!

Kaynak : Mavi Kadın, sabah.com.tr
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...