23 Eylül 2021, Perşembe 09:16

En İyi, Sesi En Kaliteli Veren 9 Kulaklık Markası Ve Fiyatı

En İyi, Sesi En Kaliteli Veren 9 Kulaklık Markası Ve Fiyatı

Günümüz modern çağında birçok kişi, gerek film izlerken gerekse telefonla konuşurken kulaklık kullanır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte pek çok farklı özelliğe sahip kulaklıklar bulmak mümkündür. Kulaklık seçerken önemli olan yanlış kulaklık seçimi yapmamaktır. Yanlış seçilen, kalitesiz kulaklıklar kulak sağlığına ciddi derecede zarar verirler. Yazımızın devamında, ses kalitesi en iyi olan ve en kaliteli kulaklık markalarından bahsettik.

En Güzel Ve En Kaliteli Kulaklık Markaları Nelerdir?

Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth 5.0 Kulaklık

Xiaomi kulaklık, bluetooth kulaklıklar arasında en çok tercih edilenlerdendir. Bluetooth özelliğe sahip olup tüm cihazlarla uyumludur. Kulaklığın üzerinde bulunan tuş, İOS ve Android işletim sistemi olan cihazlarda çalışır. Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth 5.0 Kulaklık piyasadaki fiyatı 126,00 TL’dir.

Huawei FreeBuds Pro Bluetooth Kulaklık - Ceramic White

Huawei kulaklık, tüm akıllı telefonlarla uyumlu bluetooth özellikli bir kulaklıktır. 3 adet gürültü engelleme mikrofon özelliği sayesinde, fazla çıkan gürültünün azalmasını sağlar. 10 m mesafesinde kullanılabilir. Huawei FreeBuds Pro Bluetooth Kulaklık - Ceramic White piyasadaki fiyatı 1.154,12 TL’dir.

JBL C100SIUBLK Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık CT IE Siyah

JBL kulakiçi kulaklık, sesin kulağa net bir şekilde iletilmesini sağlar. Ses kulağa net bir şekilde iletilirken, kulaklık ise kulağın içine tam bir şekilde yerleşir. Gelen aramaları yanıtlamak için, kulaklık üzerinde bulunan düğmeye tek seferde basılır. JBL C100SIUBLK Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık CT IE Siyah piyasadaki fiyatı 75,90 TL’dir.

JBL T500BT Mikrofonlu Kulaküstü Kablosuz Mavi Kulaklık

JBL  kulaküstü kulaklık, yüksek ve kaliteli ses özelliğine sahiptir. JBL kulaküstü kulaklık, kablo karışıklığı probleminin önüne geçerek, kişiye kablosu kulaklık konforu sağlar. JBL T500BT Mikrofonlu Kulaküstü Kablosuz Mavi Kulaklık piyasadaki fiyatı 349,01 TL’dir.

JBL Tune T220 TWS Bluetooth Kulaklık – Siyah

JBL bluetooth kulaklık, İOS ve Android işletim sistemli olup cihazla anında eşleşme özelliğine sahiptir. En çok tercih edilen kulaklıklar arasında olup, her zaman her yerde kullanıma uygun bir üründür. JBL Tune T220 TWS Bluetooth Kulaklık – Siyah piyasadaki fiyatı 661,20 TL’dir.

Apple Airpods 2. Nesil Bluetooth Kulaklık Mv7n2tu/a ( Apple Türkiye Garantili) 190199098527

Apple Airpods kulaklık, gelişen teknolojisi ile birlikte, kaliteli bir ses özelliği sunar. Yeni AirPods kulaklık, kristal netliğinde ses kalitesine sahiptir. Kişi ellerine ihtiyaç duymadan yalnızca sesi ile Siri’ye ulaşabilmektedir. Tek seferde edilen şarj ile 3 saate kadar kullanılabilir. Apple Airpods 2. Nesil Bluetooth Kulaklık Mv7n2tu/a ( Apple Türkiye Garantili) 190199098527 piyasadaki fiyatı 1.298,90 TL’dir.

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 ANC Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Sennheiser kulaklık, geliştirilmiş egonommik dizayna ve dokunmatik sisteme sahiptir. Sennheiser markası 75 senedir, her zaman öncelikle ses kalitesine önem vermektedir. Kaliteli ses özelliği sayesinde en çok tercih edilen kulaklıklar arasında yer almaktadır. Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 ANC Kulak İçi Bluetooth Kulaklık piyasadaki fiyatı 2,499.00TL’dir.

Samsung Galaxy Buds (Siyah)-SM-R170NZKATUR Sound By AKG

Samsung kulaklık, güzel görüntüsü ile birlikte güçlü özelliklere sahip bir kulaklıktır. Samsung Galaxy Buds kablosuz kulaklık sistemi ile akıllı telefon ile saniyeler içerisine eşleşebilmektedir. Samsung Galaxy Buds (Siyah)-SM-R170NZKATUR Sound By AKG piyasadaki fiyatı 849,00 TL’dir.

Xiaomi Piston Fresh Edition Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Gümüş

Xiaomi kulakiçi kulaklık, Xiaomi Piston markasının kulaklıkları arasında en kaliteli ve en uygun fiyatlısıdır. Farklı renk seçeneğiyle birlikte, dolaşmayan kablo yapısına sahiptir. Xiaomi kuakiçi kulaklık, sesi kulağın içerisine çok net bir şekilde verir. Xiaomi Piston Fresh Edition Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Gümüş piyasadaki fiyatı 49,50 TL’dir.

 

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT