Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Eski milli futbolcudan kafaları karıştıran itiraf! Meğer Survivor’a katılma nedeni varmış…

Mavikadin>Magazin>Eski milli futbolcudan kafaları karıştıran itiraf! Meğer Survivor’a katılma nedeni varmış…

Uzun bir süre önce futbolu bırakan eski milli futbolcu Serhat Akın’ın Survivor’a katılma nedeni gündeme bomba gibi düştü. Yarışmaya katıldığı için pişman olduğunu söyleyen ünlü isim, meğer para için yarışmış…

Eski milli futbolcudan kafaları karıştıran itiraf! Meğer Survivor’a katılma nedeni varmış…

Eğlence kanalları arasında en çok izlenenlerden biri olan TV8’in, izleyicisini merakla bekleten yarışması Survivor All Star 2024 öncesi ilginç bir itiraf geldi. Uzun bir süre önce Almanya’da top koşturmasının ardından futbolu bırakan eski milli futbolcu Serhat Akın, üçüncü olarak tamamladığı Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2017 hakkında açıklamalarda bulundu. Akın, yarışmaya neden katıldığını detaylarıyla anlattı.

‘KATILDIĞIMA ÇOK PİŞMANIM’

Almanya’nın 4. Ligi olan Regionalliga takımı Berliner AK 07’de oynadıktan sonra 2014’te futbolu bırakan ve şimdilerde bir  YouTube kanalı olan Gurme Spor’da futbol gündemini yorumlayan Serhat Akın, kendisine gelen eleştirileri ele aldı.

Programda kendisinin Fenerbahçe taraftarları tarafından ‘Survivor Serhat’ olarak bahsedilmesinden rahatsızlık duyduğunu ifade eden ünlü isim, "Survivor'a gittiğime çok pişmanım. Aileme çok zarar verdi" dedi.

Akın, "Fenerbahçeliler beni linç ederken bana 'Survivor Serhat' diyorlar. Ben niçin Survivor'a gittiğimi söyleyeyim. 42 yaşındayım, herkesin hayatında inişleri ve çıkışları olabilir. Benim 2 tane çocuğum var. Bütün hayatım onlar üzerine kurulu. Ben Survivor'a çocuklarımın okul parasını çıkartabilmek için gittim. O yüzden bir insanı eleştirirken hepimiz dikkatli olmalıyız." ifadelerini kullandı.

Eski milli futbolcudan kafaları karıştıran itiraf! Meğer Survivor’a katılma nedeni varmış…

Serhat Akın, Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2017 yarışmasını üçüncülükle tamamlamış, aynı dönem Ogeday Girişken isimli yarışmacıysa şampiyonluğu göğüslemişti.

Kaynak : turkiyegazetesi.com.tr
Editör : Simgenur Gök
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...