Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ses kontrollü Xiaomi Mijia Smart Akıllı Perde-2 özelilkleri

Mavi Kadın>Tekno kadın>Ses kontrollü Xiaomi Mijia Smart Akıllı Perde-2 özelilkleri

Çin'de ön siparişe açılan Xiaomi Mijia Akıllı Perde 2, perdelerinizi uzaktan kontrol etme imkânı sunan akıllı özellikleri ve ev ekosisteminize uygun entegrasyonu ile dikkat çekiyor. Akıllı yeni cihaz, daha sessiz bir motor ve kademesiz hız ayarları gibi yükseltmelerle eski modellere göre gelişmiş özellikler sunuyor.

Ses kontrollü Xiaomi Mijia Smart Akıllı Perde-2 özelilkleri

Xiaomi'nin akıllı ev ekosistemi Mijia, kullanıcılara daha sessiz ve konforlu bir deneyim sunmak üzere tasarlanan yeni nesil perde modeli "Mijia Smart Perde-2"yi piyasaya sürdü. Bu son teknoloji ürünü ile Xiaomi, ev otomasyonu alanına yeni bir soluk getiriyor. Ses kontrolü özelliği ve gelişmiş sessiz çalışma moduyla Mijia Smart Akıllı Perde-2, ev konforunu bir adım daha ileriye taşıyacak gibi görünüyor.

XİAOMİ MİJİA SMART AKILLI PERDE-2’NİN ÖZELLİKLERİ

 • Akıllı ev ürünü, motor ve rayı birleştirerek perdelerinizi uzaktan açmanıza olanak tanır.
 • Mijia Akıllı Perde-2, gün doğarken ve batarken otomatik olarak kapanma ve açılma fonksiyonuna sahip
 • Bir engel algılama aracı gibi akıllı özellikler sunar.
 • Yeni kademesiz ayarlama özelliğiyle motorun hızını saniyede 4 ila 16 cm (1,6 ila 6,3 inç) arasında ayarlayabilirsiniz.
 • Mijia uygulamasını kullanarak istediğiniz açma ve kapama konumunu seçebilirsiniz.

XİAOMİ’NİN DİĞER AKILLI EV ÜRÜNÜNDEN FARKI

 • Akıllı perde cihazı, 2,4 GHz Wi-Fi ve Bluetooth özelliklerine sahip olup, Xiaomi'nin diğer akıllı ev ürünleriyle de uyumlu çalışabilir. Örneğin, televizyonunuzu açtığınızda perdelerin otomatik olarak kapanmasını sağlayabilecek şekilde ayarlamalar yapabilirsiniz.
 • Mijia Akıllı Perdelerin Teleskopik Ray Versiyonu gibi önceki modellere kıyasla, yeni tasarımın gelişmiş şok emilimi sayesinde motor daha az ses çıkarır ve gürültü düzeyini 30 dB'den 26 dB'ye indirir.
 • Ürünü pencere kısmına bağlayabilir ve rayın düz uzunluğunu yaklaşık 0,5 ile 3 metre (yaklaşık 1,6 ile 9,8 feet) arasında belirleyebilirsiniz.

Ses kontrollü Xiaomi Mijia Smart Akıllı Perde-2 özelilkleri

MİJİA SMART’IN PERDE KULLANIMINI KOLAYLAŞTIRACAK 5 YÖNTEMİ

Xiaomi, perde ayarlarınızı yapabileceğiniz beş farklı yol sunar. Bunlar;

 1. Sesli direktifler
 2. Mijia uygulaması aracılığıyla kontrol
 3. Zamanlama ya da programlama yöntemi
 4. Paket içerisinde bulunan uzaktan kumanda kullanımı
 5. Hafif bir çekişle kumaşı hareket ettirme

MİJİA SMART Perde-2’NİN FİYATI

Xiaomi'nin akıllı ev ekosistemi Mijia, son ürünü olan Smart Perde-2 ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Gelişmiş özellikleri ve kullanıcı dostu tasarımıyla dikkat çeken bu akıllı ev cihazının ön satışı Çin'de başladı.

Xiaomi Mijia Akıllı Perde-2'yi indirimli fiyatla ön sipariş vermek isteyenler için fiyat, 849 yuan (117 $) olarak belirlendi. Ürünün normal satış fiyatı ise 899 yuan (124 $). Bu yüksek teknoloji ürünü henüz Türkiye' de ve diğer Avrupa bölgelerinde satışı bulunmuyor. Yakın gelecekte bu durumun değişip değişmeyeceği konusunda ise herhangi bir bilgi mevcut değildir.

Ses kontrollü Xiaomi Mijia Smart Akıllı Perde-2 özelilkleri

Kaynak : Mavi Kadın, notebookcheck.net,
Editör : Funda Aydın
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...