Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Xiaomi'den hızlı ısıtan akıllı şofben: Mijia 60L N1

Mavi Kadın>Tekno kadın>Xiaomi'den hızlı ısıtan akıllı şofben: Mijia 60L N1

Xiaomi, akıllı şofben Mijia'yı hızlı ısıtma, uzun süreli performans ve akıllı bağlantı özellikleri ile piyasaya sürdü.

Xiaomi'den hızlı ısıtan akıllı şofben: Mijia 60L N1

Xiaomi'nin piyasaya sürdüğü yeni su ısıtıcısı Mijia 60L N1, suyu ısıtma süresi ile dikkat çekiyor. Akıllı şofben, 60 litre su kapasitesiyle geniş bir kullanım alanı sunarken, hızlı su ısıtma özelliği sayesinde pratik bir deneyim vadediyor. Ürün, HyperOS Connect uygulaması ile de uzaktan kontrol edilebiliyor. Böylece duşa hazırlanırken suyunuzun istediğiniz sıcaklıkta olmasını sağlıyor.

XİAOMİ MİJİA 60L ELEKTRİKLİ SU ISITICI N1 ÖZELLİKLER

 • Kullanıcıya 2200W ile 3300W arasında değişen bir güç ayarlama seçeneği sunuyor. Bu özellik, çeşitli ailelerin farklı gereksinimlerini karşılamak amacıyla sıcak suyun anlık talebe hazır olmasını sağlar.
 • Sıcak su teminini mükemmel bir şekilde düzenlemeyi sağlamak için Mi Home Uygulaması kullanımı oldukça pratiktir.
 • Kullanıcıların enerji tasarrufunu artırmak için ısıtıcıyı elektrik ücretlerinin düşük olduğu zamanlarda çalışacak şekilde ayarlamalarına imkân tanır.
 • N1, su kapasitesini sekiz kat artıran eşsiz bir teknolojiye sahip.
 • Su tankın kapasitesi 60 litreyken bu teknoloji %80 sıcak su çıkış oranında 90 dakikaya kadar sürekli sıcak su sağlayabilmekte ve geniş ailelerin duş ihtiyaçlarını karşılayabilecek seviyede bulunuyor.
 • Isıtıcı, daha fazla hijyen sağlamak amacıyla çok seviyeli bir derin arıtma sistemine sahip. Bu sistem, suyun kalitesini girişten çıkışa kadar temizlediğini ve her duşta temiz ve sağlıklı su sunmayı vaat ediyor.
 • Su ısıtıcısı, bakterilerin %99,99'unu yok eden yüksek sıcaklıkta sterilizasyona ve antibakteriyel malzemeyle üretilmiş bir çıkış borusuna sahip.
 • Çıkış borusu 80°C'de çalışmaktadır.

 

Xiaomi'den hızlı ısıtan akıllı şofben: Mijia 60L N1

UZUN ÖMÜRLÜ KULLANIM

 • Uzun vadede değiştirme gereksinimini ortadan kaldıran ve maliyet tasarrufu sağlayan bir ürün, "ömür boyu değiştirilmeyen" bir magnezyum çubukla donatılmıştır.
 • Su ısıtıcısı, yüksek kaliteli A sınıfı çelik plakaya ve kireçlenmeye karşı koruma sağlayan emaye iç tanka sahip olmasının yanı sıra basınca dayanıklı ve korozyona karşı dayanıklıdır.
 • Su ısıtıcısı, su kalitesini garanti eden 850°C'ye kadar yüksek sıcaklığa sahiptir.
 • Xiaomi, cihazın tümü için 5 yıl garanti sağlarken, iç tank sızıntısı durumunda ise 8 yıl garanti

XİAOMİ MİJİA ŞOFBEN FİYATI

Xiaomi, son derece kullanışlı ve pratik bir ürün olan elektrikli su ısıtıcısını ön siparişe açtı. Üstelik bu yenilikçi ürünü oldukça uygun bir fiyatla, yaklaşık 150 dolar karşılığı satın alabilirsiniz. Yeni elektrikli su ısıtıcının başlangıç fiyatı ise sadece 138 dolar. Xiaomi'nin bu adımı tüketiciler tarafından büyük bir merak ve ilgi ile karşılandı. Ancak şirketin ürünü Türkiye pazarına sunup sunmayacağı konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Kaynak : Mavi Kadın, gizmochina.com
Editör : Funda Aydın
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...