2021-08-07 01:31:33 | Son Güncelleme : 2022-09-12 16:57:36

Evde Lazer Epilasyon Cihazı Kullananlar Memnun Mu Görüşleri Nasıl

Günümüz çağında birçok kadın, istenmeyen tüylerden kurtulmak için çeşitli yöntemlere başvurur.

Evde Lazer Epilasyon Cihazı Kullananlar Memnun Mu Görüşleri Nasıl

Günümüz çağında birçok kadın, istenmeyen tüylerden kurtulmak için çeşitli yöntemlere başvurur. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yöntemi, lazer epilasyon aletleridir. Lazer epilasyon cihazları son teknoloji ile geliştirilmiş aletler olup, vücudun hemen hemen her bölgesine uygulanılabilmektedir. Lazer epilasyon cihazları sadece klinik ortamlarda değil evde kolaylıkla kullanılmaktadır. Evde lazer epilasyon aleti kullanarak istenmeyen tüylerden 6-8 seansta kurtulmak mümkündür.

Evde Lazer Epilasyon Cihazı Kullananların Yorumları Nelerdir?

  • Vücudumdaki tüylerden kurtulabilmek adına lazere başlama kararı aldım. İnternette birçok evde lazer epilasyon cihazı kullanıcılarının yorumlarını okudum ve sonunda lezar epilasyon cihazı aldım. Aldığım lazer epilasyon cihazından inanın çok memnun kaldım, çok az bir zamanda çok fazla olumlu sonuç verdi. Özetle Şöyle söyleyeyim, ikinci seanstan sonra tüylerdeki ciddi azalmayı fark ediyorsunuz ve 8 seansı tamamen bitirdiğinizde tüylerin yüzde doksan oranında tamamen bitmiş olduğunu görüyorsunuz.
  • Evde lazer epilasyon aleti kullananlardan biriyim. Öncelikle şunu söyleyeyim, kliniklere gitmeden, evde lazer yapabilmek konfor açısından çok rahat. Lazer epilasyon aletini aldım ve kullanmaya başladım. 2. seanstan sonra çok şaşırdım, çünkü kol ve bacaklarımdaki tüyler çok inceldi. Vücudumun diğer uyguladığım bölgelerinde bir değişiklik olmamıştı. Daha sonra cihazı çok düzenli kullanmamaya başladım. Kollarımdaki tüyler tamamen bitti diyebilirim ancak bacaklarımın bazı kısımlarında tüy çıkmaya devam ediyor. Bikini bölgesine gelecek olursam, maalesef çok etkili bir sonuç alamadım, ama tabii ki bikini bölgesindeki tüylerimde de baya bir azalma oldu.
  • Ben bilhassa bikini bölgesindeki tüylerin bitmesi için lazer epilasyon aleti aldım. Ancak aldığım lazer epilasyon cihazından çok memnun kalmadım. Vücudumun birçok bölgesindeki tüylerde ciddi bir azalma oldu, fakat asıl tüylerin bitmesini istediğim yer yani bikini bölgesinde hiçbir olumlu etki alamadım.
  • İstenmeyen tüylerden bir anca önce kurtulabilmek adına Rowenta İpl lazer epilasyon cihazı aldım. Lazer epilasyon cihazını annemle ikimizde kullanmaya başladık. Annemin de benim de cilt rengi beyaz, kıl rengi siyaha yakın. Annemle ikimizde lazer epilasyon cihazını düzenli olarak kullanmaya başladık ve 4. seanstan sonra muhteşem etkilerini görmeye başladık. İlk olarak annemin de benim de bacağında tüy kalmadı diyebilirim. Tabii bacaklarımızda hala tüy çıkıyor ama bacağımızın belirli bölgelerinden. Bu bölgede çıkan tüyler ise oldukça ince ve az. Bununla birlikte tüyler eskisi gibi kısa zamanda çıkmıyor, tüylerin çıkma süresi oldukça gecikti. Özetle ben de annem de lazer epilasyon cihazından oldukça memnun kaldık.
  • Evde lazer epilasyon yapanlardan biri de benim. Ben philips lumea markası epilasyon cihazı aldım. Bu cihaz ipl sistemiyle çalışan bir alet. İpl sistemi ise tüylerin uyutulmasını sağlayan ve uzun bir süre çıkmasını önleyen bir sistem. Ve evet benim tüylerim de şu an uyuma aşamasında yani uzun süreden beri tüy çıkmıyor. Ancak beyaz tenli olduğum için, derimin altında kıl kökleri gözükmeye devam ediyor. Yani tüy çıkmıyor ama derinin altından kökü gözüküyor. Bu yüzden cihazı kullanmayı bıraktım.
  • Oturduğum ilçede evime yakın lazer epilasyon merkezi yoktu. Ben de internette epilasyon cihazlarını araştırdım ve evde kendim lazer epilasyon yapmaya karar verdim. İpl lazer epilasyon aleti aldım ve kullanmaya başladım. Vücudumun birçok bölgesine lazer yapmaya başladım. Lazer seansım bittiğinde kollarımdaki tüyler yüzde 90, bacaklarımdaki tüyler ise yüzde 80 oranında bitme oldu. Yani ben çok çok memnun kaldım, keşke daha önceden başlasaydım diyorum.
Mavi Kadın