2021-11-08 23:09:24 | Son Güncelleme : 2022-09-12 16:57:26

Evi mis gibi yapan emiş gücü yüksek en beğenilen 7 elektrikli süpürge markası

Ev temizliği için gerekli olan malzemelerden biri de elektrikli süpürgedir. Günümüz teknolojisiyle beraber pek çok elektrikli süpürge bulunmakla beraber, modeller arasında seçim yapmak zor olabiliyor.

Evi mis gibi yapan emiş gücü yüksek en beğenilen 7 elektrikli süpürge markası

Evlerimizin en önemli ihtiyaçlarından biri de istisnasız elektrikli süpürgeleridir. Elektrikli süpürge seçimi yaparken süpürgenin sessiz çalışıp çalışmaması, watt gücü veya toz torbasız olmasına dikkat eden kullanıcılar için en iyi süpürge markalarını ve fiyatlarını bir araya getirdik.

En İyi 7 Elektrikli Süpürge Markaları

Aura Cleanmax Elektrikli Süpürge

Aura clenmax, sıradan bir elektrik süpürgesi değil, temizlik robotudur.  Motor gücü minimum enerji harcar ve maksimum güçte çalışır. 320 W emiş gücü, 2.2 litre toz haznesi ve 2400 watt motor gücüne sahiptir. HEPA filtre sayesinde havadaki tozları algılar, sigara kokusu, kirli hava ve etrafta uçuşan partikülleri yok eder, ortamı daha temiz ve sağlıklı bir yaşam alanına dönüştürür. Toz torbasız, özel tasarım seperatörü ile %99.9 oranda tozu tutan tıkanmayan su filtre sistemine sahiptir.

Aura Cleanmax; parfümleme, derin temizleme, iyonizer, vakumlama, halı yıkama, elektrik süpürgesi özelliklerinin yanında her temizliğe uygun özel tasarlanmış aparatları sayesinde temizlik çok daha kolay hale gelmektedir. Piyasadaki fiyatı 4.400 TL’dir.

Philips Marathon Ultimate XB9125/07 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

PowerCyclone 10 teknolojisi sayesinde şimdiye kadar dizayn edilmiş en güçlü emiş gücüne sahiptir. Silindirik haznede depolanan yüksek seviyede hızlandırılmış hava akış teknolojisi ile sadece zeminde değil, havadaki tozu etkili bir şekilde temizleme performansına sahiptir.

Süpürgenin TriActive Ultra başlığıyla hem ince hem de kalın tozları tek bir seferde ve tek harekette toplar. Aynı zamanda hazne temizlenirken toz, etrafa saçılmaz. NanoClean teknolojisi sayesinde elektrikli süpürgenin toz bulutu oluşumunu minimum düzeye indirir. Piyasadaki fiyatı 2.136,71 TL’dir.

Arnica Tesla Premium Rose Elektrikli Süpürge

Süpürgenin 3 litre toz taşıma kapasiteli şeffaf toz haznesi, makine çalıştırıldığında otomatik olarak kapanır. Böylece toz torbası ile uğraşmaktan kurtarır. Hepa 13 filtre sayesinde steril bir temizlik ve Cyclone max teknolojisi ile temizlikte yüksek bir performans gösterir. Süpürge 70 dB ses aralığına sahip olup sessizdir ve böylece apartmanda oturanlar günün her saatinde makineyi çalıştırabilir. Piyasadaki fiyatı 1.299,00 TL’dir.

Samsung VC07R302MVP Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Yüksek emiş gücü ve toz torbasız özelliğiyle hem zeminin hem de havanın tozunu hapseder. 5 kademeli filtre sistemiyle havanın kirlenmesini engeller ve ince tozları bile temizleme performansına sahiptir. Cyclone Force sistemi ile filtrenin her daim temiz kalmasını sağlar.

Aynı zamanda geniş toz haznesi tek ele boşaltılabilir. 3 farklı çıkarılabilir aparatı bulunur ve bu aparatlar ile ulaşması zor alanları, koltukları ve perdeleri kolayca temizlenmesine yardımcıdır. Piyasadaki fiyatı 753,90 TL’dir.

Karaca Vantuz Turbo Cyclone Süpürge

2,7lt hacimli toz haznesiyle yüksek kapasiteye sahip olan süpürge fonksiyonel özellikleriyle temizliği kolaylaştırır. Her türlü yüzeyi temizlemek için aparat ve fırçaları bulunmaktadır. EPA/HEPA 13 Filtresi sayesinde havayı antibakteriyel, solunabilir toz, ev tozu akarları, polen ve duman partiküllerinden, bakteri veya çeşitli toksik tozlardan temizler. Piyasadaki fiyatı 599,00 TL’dir.

Grundig VCC 7870 HEPA Filtreli Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

750 Watt gücü ile 2300 Watt'a denk temizlik performansı sunar. Grundig VCC 7870, HEPA 13 filtresi sayesinde tozları hapseder ve üst düzey bir toz tutma performansı sunar. Geniş 2.7 litrelik toz haznesi ile uzun süreli kesintisiz temizlik yapmanıza yardımcı olur. Ayrıca toz haznesi göstergesi sayesinde toz doluluğunu tespit etmenizi ve torba değiştirme zamanını ön görmenizi sağlar. Piyasadaki fiyatı 689,00 TL’dir.

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 Elektrikli Süpürge (Dyson Türkiye Garantili)

 Güçlü emiş gücü sayesinde tozu ve kiri temizler, farklı zeminlerde bile en iyi performansı gösterir. Özel başlıkları sayesinde dip köşe temizlik yapmanıza olanak sağlar. Torba değiştirme veya filtre yıkama ve temizleme derdi yoktur.

Ultra etkili siklon teknolojisi tıkanmayı engeller ve yakalanan tozları hapseder. Hazne tek bir hareketle rahatlıkla boşaltılabilir. Geniş haznesi ile durmadan, ara vermeden temizlik yapmanızı sağlar. Piyasadaki fiyatı 4.499,00 TL’dir.

Mavi Kadın