Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Gaddar dizisi Şengül kimdir, gerçek adı ne? Müge Bayramoğlu kaç yaşında, evli mi?

Mavi Kadın>Biyografi>Gaddar dizisi Şengül kimdir, gerçek adı ne? Müge Bayramoğlu kaç yaşında, evli mi?

Başrolde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Gaddar dizisi reytinglerde üst sıralarda yer almaya devam ediyor. Gaddar dizisinin diğer oyuncuları da izleyiciler tarafından mercek altında. Dizide Şengül karakterini kimin oynadığı da merak ediliyor. Peki Gaddar Şengül kimdir? Gaddar dizisinde Şengül karakteri ile ekranlara gelen Müge Bayramoğlu kaç yaşında? Ne zaman evlendi?

Müge Bayramoğlu, internette hakkında yazan bir zamanlar oyuncu Deniz Celiloğlu oğlu ile evli olduğuna dair haberlerin doğru olmadığını söylüyor.
Müge Bayramoğlu, internette hakkında yazan bir zamanlar oyuncu Deniz Celiloğlu oğlu ile evli olduğuna dair haberlerin doğru olmadığını söylüyor.

Müge Bayramoğlu, Türk dizi, film ve tiyatro oyuncusu ve dansçıdır. İstanbul Ayvansaray Üniversitesi görsel iletişim bölümünden mezun oldu. Oyunculuk serüvenine 2011 yılında Pis Yedili dizisiyle başladı. Emanet, Aşk Zamanı, Çıplak gibi dizilerde rol aldı. Müge Bayramoğlu Gaddar dizisinde Şengül karakteri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. 2018 yılında Sinan Payaslıoğlu ile evlenen Müge Bayramoğlu mutlu bir evlilik sürmektedir.

MÜGE BAYRAMOĞLU'NUN BİYOGRAFİSİ

Adı: Müge Bayramoğlu (Payaslıoğlu)

Doğum Tarihi: 6 Eylül 1992

Doğum Yeri: Bursa

Boyu: 1.65

Kilosu: 51

Burcu: Başak

Göz Rengi: Kahverengi

Saç Rengi: Kahverengi

Medeni Durumu: Evli

Eşinin Adı: Sinan Payaslıoğlu

Instagram Hesabı: @mugeby

Gaddar dizisi Şengül kimdir, gerçek adı ne? Müge Bayramoğlu kaç yaşında, evli mi?

MÜGE BAYRAMOĞLU KİMDİR?

6 Eylül 1992 tarihinde Bursa’nın Yıldırım ilçesinde dünyaya geldi. İstanbul Ayvansaray Üniversitesi görsel iletişim bölümünden mezun oldu.

Pis Yedili, Emanet, Aşk Zamanı, O Hayat Benim, Koca Koca Yalanlar, Çıplak gibi dizilerde oynadı.

Bayramoğlu internette hakkında yazan Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu olduğu bilgisinin doğru olmadığını söylüyor.

Müge Bayramoğlu, başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Sümeyye Aydoğanın yer aldığı Gaddar dizisinde Şengül karakteri ile ekrana gelmeye devam ediyor.

MÜGE BAYRAMOĞLU EVLİ Mİ?

Müge Bayramoğlu, 2018 yılında Sinan Payaslıoğlu ile evlenmiştir, Payaslıoğlu ile evliliği sürmektedir.

Bayramoğlu verdiği röportajda, internette yazan 2010 yılında Deniz Celiloğlu ile evlenip 2013 yılında ayrıldığı bilgisinin doğru olmadığını ilk evliliğini Sinan Payaslıoğlu ile yaptığını söylüyor.

Gaddar dizisi Şengül kimdir, gerçek adı ne? Müge Bayramoğlu kaç yaşında, evli mi?

MÜGE BAYRAMOĞLU'NUN RÖPORTAJLARINDAN KESİTLER

Oyunculuk kariyeriniz nasıl başladı?

Bir gün, bir tanıdığımı ziyaret etmek için ‘Pis Yedili’ setine gittim. O gün, ikinci sezonun ilk günüymüş ve benim oynadığım Beril karakteri için yeni bir oyuncu aranıyormuş. Yönetmen, bana yapıp yapamayacağımı sordu. Ben de bir denemek istediğimi söyledim ve oyunculuk yolculuğum bu şekilde başlamış oldu. Gerçekten hiç hayalini kurduğum bir meslek değildi. Bizim ailede oyuncu olmak isteyen ablamdı. Ben, siyasetle ilgilenmek ya da haber spikeri olmak istiyordum. Ama işler böyle gelişmeseydi de bir noktada medya sektöründe çalışıyor olurdum sanırım.

İstanbul'a gelmeye nasıl karar verdiniz?

Aslında özel bir hikayem yok. Oyuncu olmadan önce de sinemaya, tiyatroya inanılmaz meraklı biriydim. Kendimce sinefil olduğumu söyleyebilirim; ciddi anlamda özellikle farklı ülkelerden bağımsız filmleri izlemeyi çok seviyorum; keza tiyatro oyunlarını da öyle. Tüm bunlarla beslenip heyecanlanmam sonrası oyunculuk da kanıma girince kendimi İstanbul’da buldum.

Kendinizi nasıl tanımlarsınız?

Genel anlamda pozitif bir insanım. Biraz takıntılı bir başak burcuyum. Mesela tek sayılı herhangi bir şey çoğu zaman sinirimi bozar. İnsanlara kolay kolay küsemem, trip atmam, atsam bile unuturum. Herkesin ortasında ağlamaktan nefret ederim. İyi bir dinleyiciyimdir ama çok da konuşurum. “Hayır” demeyi pek bilmem. Yorgunluktan ölüyor da olsam arkadaşlarımla vakit geçirmeye her zaman çok hazırımdır.

Boş zamanlarınızı nasıl geçirirsiniz?

Okumayı, arkadaşlarımla mahallemde sevdiğim mekanlarda vakit geçirmeyi, tiyatro oyunlarına ve konsere gitmeyi çok seviyorum.

Gaddar dizisi Şengül kimdir, gerçek adı ne? Müge Bayramoğlu kaç yaşında, evli mi?

MÜGE BAYRAMOĞLU'NUN DİZİLERİ

2024- Gaddar

2020 – Çıplak (Blu TV dizisi)

2018 – Koca Koca Yalanlar

2016 – O Hayat Benim

2015 – Aşk Zamanı

2014 – Emanet

2011-2013 – Pis Yedili

MÜGE BAYRAMOĞLU'NUN FİLMLERİ

2016 – Boşa Giden Her Şey (Kısa Filmi)

2016 – İmkansız Olasılıksız (Televizyon Filmi)

Gaddar dizisi Şengül kimdir, gerçek adı ne? Müge Bayramoğlu kaç yaşında, evli mi?

MÜGE BAYRAMOĞLU'NUN TİYATRO OYUNLARI

2017 – Klasik Modernler

2015 – Afife

Sylvia

Fındıkkıran

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Selma Yenidoğan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...