Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Gaddar dizisi konusu nedir? Gaddar dizisi oyuncuları kimler?

Mavi Kadın>Yaşam>Gaddar dizisi konusu nedir? Gaddar dizisi oyuncuları kimler?

İlginç hikayesi ile fragmanı yayınlanan Gaddar dizisinin konusu nedir? Gaddar dizisinin oyuncuları kimler? Gaddar dizisi hangi günler? Gaddar dizisi hangi kanalda? Detayları sizler için derledik…

Gaddar dizisi konusu nedir? Gaddar dizisi oyuncuları kimler?

Gaddar dizisi bu akşam ilk bölümü ile ekrana geldi ve merak eden izleyicilerle buluştu. Fragmanı ile dikkat çeken Gaddar dizisinin başrol oyuncusu ise Çağatay Ulusoy. Peki Gaddar dizisinin konusu nedir? Gaddar dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Gaddar dizisinin ilk bölümünde neler oldu? Gaddar dizisinin yapımcısı kim? Gaddar dizisi nerede çekiliyor? Gaddar dizisi hangi günler ekrana gelecek? İşte detaylar…

GADDAR DİZİSİNİN KONUSU NEDİR? GADDAR KİMDİR?

Gaddar dizisi konusu nedir? Gaddar dizisi oyuncuları kimler?

Üç çocuklu çekirdek bir ailenin en büyük çocuğu Dağhan’dır. Dağhan, Gaddar dizisinde ailesi ile orta düzeyde bir mahallede sakin ve tevazu sahibi olarak bir ömür geçirmiştir. Dağhan’ın hayatı boyunca en büyük ve tek amacı ailesine yardımcı olabilmek ve onları mesut etmek olmuş. Bunu yaparken de kendi hayatından vazheçmiş ve aşık olduğu kadınla evlenme planını dahil ailesi için ertemek durumunda kalmıştır.

Gaddar dizisi konusu nedir? Gaddar dizisi oyuncuları kimler?

Dağhan ailesi içi bu kadar fekarca davranırken bir gün babası ile hararetli bir kavga eder. Bu tartışmanın ardından askere gitmeye karar verir. Askere gider ev askerlik görev süresi dolmasına yakın bir zamanda iken sevgilisinin kendisinin haberi olmadan bir güzellik yarışmasına katıldığını öğrenir. Dağhan’ın sevgilisinin adı Aydan’dır. Dağhan, bu duruma aşırı sinirlenir. Sinirlerine hakim olamaz va Aydan’dan ayrılır. Daha sonra tezkere bırakıp özel harekâta katılır.

Gaddar dizisi konusu nedir? Gaddar dizisi oyuncuları kimler?

Dağhan bu süreçte travmatik olaylar yaşar. Psikolojisi bozulur. Biraz kafasını toplamak için memleketine döner. Fakat her şey değişmiştir. Terk ettiği sevgilisi Aydan ortadan kaybolmuştur. Dağhan ve Aydan arasında güçlü bir aşk vardır. Ayrı oldukları süreçte kendilerini ayrı hissetmezler. Dağhan onu bulmak ister. Dağhan’ın ailesi de dağılmıştır. Kız kardeşi bir adamla kaçmıştır, erkek kardeşi ise okuldan ayrılmış ve illegal işlere karışmıştır. Babası ve annesi de birbirine küsmüştür. O anda anlar ki ailesini ve evini ayakta tutan güç Dağhan’mış. Sadece ailesi değil, mahalle de bıraktığı gibi değildir. Çevrede illegal işler çoğalmış ve kötü tipler ortalıkta gezinmeye başlamıştır. Eski arkadaşları da yasa dışı işlerle parayı bulmaya çalışmış, bulanlar da ‘bey’ olmuştur. Fakat bu değirmenin suyu nereden geliyor?

Gaddar dizisi konusu nedir? Gaddar dizisi oyuncuları kimler?

Mahalle ve ailesi darmadağın olan Dağhan çok şaşırır. Böyle bir ortamdayken ‘müdür’ diye bir karakter girer devreye. Dağhan’a ‘tetikçilik’ işi teklif eder. Dağhan böyle bir işi kabul edemez. En yakın dostu Samet’i korurken de kendisini belanın orta yerinde buluyor. İşte bu olaylar içerisinde ‘Gaddar’ olan Dağhan, sevdiği insanları belalardan uzak tutmak için acımasız birine dönüşmeye başlıyor.

GADDAR DİZİSİ YÖNETMENİ VE SENARİSTİ

Gaddar dizisinin türü drama ve aksiyon. Yapım şirketi Ay Yapım'dır. Yapımcı Kerem Çatay. Yönetmen koltuğunda oturan isim Sinan Öztürk. Senarist ise Hürer Ebeoğlu.

Gaddar dizisi konusu nedir? Gaddar dizisi oyuncuları kimler?

GADDAR DİZİSİ OYUNCULARI

Dizide Dağhan'ı canlandıran isim Çağatay Ulusoy. Aydan karakterine hayat veren oyuncu Sümeyye Aydoğan, kardeşi Rüzgar ise Fatih Berk Şahin'dir.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...